Jak sledovat online epizodu „Teen Mom OG“ z nové sezóny 8

Jak se dívat na Teen Mom OG online

MTV

The Teen Mom OG rodiny jsou zpět v nové sezóně, se všemi novými překážkami, radostnými okamžiky a problémy, které zbyly z předchozí sezóny. Premiéra 8. série s dvouhodinovou epizodou, která se bude vysílat 10. června 2019 od 9 do 11 hodin ET/PT a 8 - 22 hodin ČT, v síti MTV. Obvyklý časový úsek bude od 9 do 22 hodin. ET/PT a 8 - 21 hodin ČT, v pondělí. Pro ty, kteří chtějí sledovat nové epizody pořadu, ale nemáte kabelové předplatné nebo váš kabelový balíček není dodáván s kanálem MTV, stále existují možnosti.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete MTV sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

sledujte online hru beranů online zdarma

FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV .

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos MTV na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.

TV Philo

MTV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Můžeš přihlaste se k bezplatné 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

černé plátěné tenisky

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Sling TV

MTV je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčku programů Sling Orange nebo Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi libovolného balíčku, který chcete , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Kromě výše uvedených možností živého streamování, pokud byste chtěli sledovat minulé epizody Teen Mom OG , můžete si zakoupit jednotlivé epizody na Amazonu. Pokud máte předplatné kabelové televize, můžete také sledovat epizody pořadu pomocí informací o poskytovateli televize na webu MTV.

pravidla pro tenis

Některé informace o tom, co očekávat v této sezóně, pokud jde o prvních pár epizod, obsazení a další podrobnosti, si přečtěte níže.

TEEN MAMA A ROZDĚLOVACÍ SPOILERY 2019: Bristol Palin opustil show po minulé sezóně, takže zbývající hlavní členové obsazení zahrnují Maci Bookout, Catelynn Lowell Baltierra, Amber Portwood a Cheyenne Floyd, kteří se připojili v předchozí sezóně. Vracejí se také jejich manželé, tátové a další významní lidé. Dříve Bookoutův bývalý Ryan Edwards a jeho nová manželka opustili show, ale údajně se vrátili pro alespoň trochu tohoto moře.

TEEN MAMA A SEZÓNA 8 EPIZODA 1: Walking on Eggshells je název první epizody této sezóny a popis zápletky toho, co lze očekávat, Catelynn a Tyler se po 30denním zkušebním odloučení stěhují zpět k sobě; Ryan se po rehabilitaci vrací domů a chce se setkat s Macim; Cheyenne a Cory se hádají kvůli jeho nové přítelkyni, která je kolem Rydera; Amber má online svár.

TEEN MAMA A SEZÓNA 8 EPIZODA 2: Druhá epizoda se jmenuje The Wind Picked Up a odvysílá se bezprostředně po epizodě 1 v premiérový večer, čímž vznikne dvouhodinová premiéra. Popis epizody uvádí, že Maci bojuje s tím, jak říct Bentleymu, že Ryan byl zatčen a je ve vězení; Cory dělá svůj vztah s Taylor oficiálním, ale když ji Ryderova genetická porucha zavede do nemocnice, Cheyenne se obává, že Cory nerozumí.

TEEN MAMA A SEZÓNA 8 EPIZODA 3: 17. června 2019 bude odvysílána epizoda 3 s názvem Požehnání ne zavazadla. Synopse spiknutí epizody je, že Catelynn porodí svou třetí dceru; Cheyenne začne chodit s někým novým a netrvá dlouho, než to Cory zjistí; Maci se obává, že Maverickovo koktání může být příznakem něčeho vážného.


Populární Problémy

Rozhovor s Jeevanem Nedunchezhiyanem, vycházející tenisovou hvězdou Indie.

VIDEO: Hlavní body ztráty Andyho Murraye se Stanislasem Wawrinkou na US Open 2013

Otec Novaka Djokoviče věří, že Grigor Dimitrov je mužem zodpovědným za celý rozruch ohledně COVID-19 na Adria Tour. O Bulharovi se říkalo, že virus přenesl z USA, než se zúčastnil různých veřejných akcí v Zadaru.

Alize Cornet se v prvním kole US Open 2020 utká s Lauren Davisovou. Cornet vede Davise po vzájemném souboji 3: 0 na zápasy.

Carlos Ramos, rozhodčí uprostřed bouře US Open Sereny Williamsové, se v pátek vrátil na židli Davisova poháru.