Jak se dívat na Dubois vs Gorman v USA

Jak se dívat na Dubois vs Gorman v USA

Getty Nathan Gorman a Daniel Dubois.Daniel Dubois a Nathan Gorman budou v sobotu bojovat o britský titul v těžké váze v londýnské O2 Areně.Ve Spojených státech začíná hlavní událost ve 14:45. ET. Nebude to v běžné televizi v USA, ale můžete sledovat Dubois vs Gorman prostřednictvím ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí boxu a dalších živých sportovních událostí, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Dubois vs Gorman na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (Android a iPhone kompatibilní), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Dubois vs Gorman

Bitva neporažených mladých Britů skončí knockoutem - Dubois zastavil 10 ze svých 11 protivníků a Gorman udělal totéž pro 11 ze svých 16 nepřátel.Kevin Johnson je jediným bojovníkem, který se dostal k rozhodnutí proti Duboisovi, pětinásobnému národnímu juniorskému titlistu. Gorman překonal Johnsona také jednomyslným rozhodnutím, když naposledy odešel.Na papíře je to boj stupňující se, ale budu k tomu přistupovat jako k jakémukoli jinému boji, tvrdě pracuji a zůstanu soustředěný, řekl 21letý Dubois podle Denní expres .

Tento boj se odehrává kvůli mým výkonům, nic mi nebylo dáno, své boje jsem vyhrál a dostal jsem se do této pozice. Není to nic jednoduchého, já jsem pracoval opravdu tvrdě, porazil jsem všechny přede mnou a prošel jsem bez úhony.Dodal: Neexistuje žádná skutečná rivalita jako taková, kromě toho, že na něj chci dát razítko a zničit ho a pokračovat ve své kariéře na další úroveň.Nikdy jsem nebyl prediktorem kola, ale bude to pro mě zničující výkon a bude to další vítězství, kde mohu ukázat svůj talent a dělat to, co dělám.

Gorman, prasynovec legendy bojujících s holými koleny Bartley Gorman a bratranec bývalého šampiona těžké váhy Tysona Furyho, nepředpokládá, že by byl Duboisovou 11. vyřazovací obětí.

tenis 15 30 40

Sdělil jsem mu prsten při mnoha příležitostech, řekl Gorman Denní zrcadlo .

Ano, bylo to před třemi nebo čtyřmi lety, ale pokud si nevyvinul monstrózní, monstrózní sílu, pak mi opravdu nic nemůže dělat potíže.

Lidé ještě neviděli, jak jsem tvrdý. Jsem velmi tvrdý muž, ale za to, že jsem tvrdý muž v boxu, neexistují žádná ocenění, že? Takže se těmto úderům vyhnu.

Třiadvacetiletý mladík dodal: Poslouchej, je velký, má pěkné velké šestibalení. Nemám, takže na fotkách vypadá dobře. Až ho srazím z bidýlka, vezmu to odtamtud a budu č. 1, budu zlatá husa.

Do té doby jsem šťastný, že budu smolařem, což bych si představoval, že budu.

Lidé mi jen odepisují, dívají se na to, jak je postavený, a myslí si, že „vypadá šikovně“.

Pokud by to byla kulturistická soutěž, vyhrál by pan Olympia, ale není. Je to boj a jedna věc, kterou mohu udělat, je bojovat.


Populární Problémy

Kromě splnění základních potřeb vaší kočky Savannah budete muset tomuto aktivnímu a inteligentnímu plemenu poskytnout spoustu fyzické a duševní stimulace. Naučte to triky, poskytněte různé interaktivní hračky a ujistěte se, že umístíte kočku ...

Jak zasadit avokádový strom. Až budete příště jíst avokádo nebo ho použijete v receptu, uložte pecku nebo pecku. Pěstování vlastního avokádového stromu je zábavné a snadné. Je to perfektní úkol pro všechny věkové kategorie - na zahradu, do interiéru a také ...

Hovězí maso z konzervy je hovězí maso sušené solí, typicky hrudník, které je obzvláště oblíbené pro tradiční irskou večeři na Den svatého Patrika, ale je také připravováno v jiných kuchyních po celém světě po celý rok. 'Corned' je ...

Jste připraveni zdokonalit své běžecké schopnosti, abyste mohli zvýšit svoji vzdálenost a sílu ?! Pokud se chcete stát dobrým běžcem, ujistěte se, že vaše forma je pevná a máte na sobě správné vybavení, než začnete přidávat kilometry do svého ...

Rafael Nadal sdílí své myšlenky na možnost živého setkání na Instagramu s Aussie Nickem Kyrgiosem. Navzdory bouřlivému vztahu mezi nimi Kyrgios pozval Nadala na živý videochat.

Copánky jsou oblíbeným ochranným stylem pro přírodní nebo přecházející vlasy. K copánkovým copánkům můžete přidat vlasy, aby byly ještě delší, než už jsou. Můžete také přidat vlasy Marley do cornrows pro přirozenější vzhled, který můžete ...