Jak se dívat na mistrovství TGA Woods PGA Championship 1. kolo

Getty Tiger Woods.kolik her v setu tenis

Tiger Woods zahájí své páté místo po 16. velkém šampionátu ve hvězdně obsazené skupině po boku Roryho McIlroye a Justina Thomase na PGA Championship v TPC Harding Park.

Ve čtvrtek Woods, McIlroy a Thomas odpalují v 11:33 ET. Televizní přenos z turnaje (ESPN) začíná až v 16 hodin. ET, ale ty můžete sledovat vyhrazený přímý přenos skupiny Woods/McIlroy/Thomas na ESPN+ .Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech je ESPN+ jediná cesta sledovat živě první kolo Woodse, McIlroye a Thomase. Stojí 4,99 $ za měsíc nebo 49,99 $ za rok:

Získejte ESPN+

Nebo pokud chcete kromě ESPN+ také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete sledovat skupinu Woods/McIlroy/Thomas a zbytek PGA Championship živě na počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Po všechny čtyři dny turnaje ESPN+ bude mít obecný živý stream v televizním stylu, který bude skákat mezi golfisty, a bude mít také dva doporučené skupinové živé přenosy, které budou sledovat výhradně některá trojice. Zde je doporučený plán skupiny ESPN+ pro 1. kolo:Doporučený stream skupiny č. 1 (raný) : Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas (11:33 ET ET)

Doporučený stream skupiny č. 1 (pozdní) : Jon Rahm, Phil Mickelson a Sergio Garcia (16:58 ET)

Stream doporučené skupiny č. 2 (brzy) : Jordan Spieth, Dustin Johnson, Justin Rose (11:22 ET ET)

Doporučený stream skupiny č. 2 (pozdní) : Rickie Fowler, Bryson DeChambeau, Adam Scott (16:47 ET)

je prvořadé plus na roku

Nejlepší skupina Tiger, Rory a JT ke sledování v 1. kole

Tiger Woods je zpět na hřišti poprvé od poloviny července, když se připravuje na mistrovství PGA, ale tentokrát je na řadě mnohem více, když honí svůj 16. hlavní titul. Woods odehrál pouze jeden turnaj od restartu PGA po delší přestávce kvůli koronaviru, ale necítí se rezavě.

Cítím se dobře. Očividně jsem nehrál příliš závodně, ale hodně jsem hrál doma. Tak jsem získal spoustu opakování ... Výsledky, které jsem viděl doma, velmi nadšené některými změnami, které jsem provedl, a proto byly pozitivní, řekl Woods. Jen se snažím dostat zpět do této části sezóny. Na to jsem se připravoval. Odtud máme spoustu velkých akcí, takže se těšíme. Bude to zábavný test pro nás všechny. Hrubý je nahoru. Plavební dráhy jsou mnohem užší, než zde byly v roce 2009.

A Woods, který na hřišti obvykle přitahuje nekonečnou přehlídku fanoušků, je připraven na změnu tempa, která přichází s hraním na hřišti bez fanoušků.

Je to jiné, než ve většině případů, když jdete od zeleného k tričku, lidé na vás křičí nebo se vás snaží dotknout. Ta část je jiná. Pokud jde o energii, když soutěžím a hraji, ne, to je stejné. Jsem docela intenzivní, když hraji, a docela se věnuji tomu, co dělám, řekl Woods. Nevím, jestli někdo z naší generace někdy hrál bez fanoušků na velkém šampionátu. Bude to velmi odlišné. Ale stále je to velké mistrovství. Stále jsou to nejlepší hráči na světě. Všichni chápeme, že do toho jde, takže z konkurenční strany bude spousta energie.

Woods vyhrál mistrovství PGA čtyřikrát, naposledy v roce 2007.

Rory McIlroy bude usilovat o své třetí mistrovství PGA, vyhrál v roce 2012 a „14. McIlroy ale od restartu nehrál svůj nejlepší golf. Odehrál pět akcí a jen jednou skončil na 32. místě. Na loňském St. Jude Classic skončil na 47. místě.

Než se svět tak trochu vypnul, hrál jsem opravdu dobrý golf, řekl ve středu McIlroy. Potom s tou tříměsíční přestávkou a návratem se všechno změnilo. Každopádně v soutěžní aréně je všechno jiné.

masážní přístroj na tenisový míček

Justin Thomas může být nejžhavějším ze tří golfistů, kteří minulý víkend vyhráli. V současné době je nejlepším golfistou na světě. Thomas vyhrál mistrovství PGA v roce 2017.

Zde jsou šance na tři hráče golfu:

  • Justin Thomas: 10-1
  • Rory McIlroy: 14-1
  • Tiger Woods: 28-1


Populární Problémy

11. a poslední sezóna seriálu The Walking Dead má premiéru v neděli. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Bývalý světový hráč číslo 4 Kei Nishikori nedávno odpověděl veselou odpovědí na otázku, čím by chtěl být jako dítě.

Státní soupeři Navy a Maryland se v pátek střetli na basketbalovém hřišti. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Ženský okruh ITF zasáhne tento týden Bombaj