Jak sledovat premiéru 9. série „Total Divas“ v sezóně 9

WWE.com Celková sezóna Divas 9T otal divas premiéra sezóny 9 dnes večer ve 22 hodin ET/PT na E! Síť. Pro ty, kteří by se chtěli podívat na dlouho očekávanou premiéru sezóny Nejhorší žena na planetě, ale nemají kabel nebo se nemohou dostat k televizi, mohou sledovat E! sítě ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTVE! je jedním z více než 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody po jejich odvysílání, i když nezaznamenávejte je.PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují E !.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos E! na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně E !.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat na show naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má často k dispozici po svém vysílání pořady) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 9 „Total Divas“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Vzala WWE útokem, nyní @rondarousey zanechala svou stopu ve zcela nové sezóně Total Divas! ? #TotalDivas vrací ÚTERÝ 10/9c.

Příspěvek sdílený uživatelem Celkem Divas (@totaldivas) 28. září 2019 v 9:35 PDT

jak mohu sledovat světovou sérii zdarma online

Epizoda 1 nové sezóny má název Nejhorší žena na planetě a v souhrnu dějů se píše, že Ronda Rousey debutuje; Ronda bojuje s tlaky, kdy bude matkou a pozastaví svou kariéru; Nia nechává své skutečné pocity na Carmelle před obrovským zápasem v Royal Rumble a nechává Carmellu v slzách.

Epizoda 2 nové sezóny má název All Is Fair In Love and War a synopse k této epizodě zní: Carmellin nový vztah je odhalen a zapleten jako aféra; Sonya získává zpět svou bývalou přítelkyni právě včas, aby oslavila Pride, kde se Sonya představí na svém vlastním plováku; Natalya se snaží žít v odkazu svého otce.

Ronda Rousey je nový přírůstek do obsazení a Nattie Neidhart řekla, že fanoušci budou mít možnost vidět jinou stránku hvězdy WWE. Myslím, že je opravdu vzrušující mít Rondu jako součást obsazení, Nattie řekla Hollywood Life . Než přišla do WWE, viděli jsme ji na UFC, ale ve skutečnosti jste její osobnost neviděli tak, jako nyní. Uvidíte ji plakat. Viděli jsme ji být zranitelnou a ukazovat různé vrstvy, na kterých to uvidíte Celkem Divas .

Lidé, kteří nás sledují, si myslí ... tyto dívky jsou tak silné a silné, a my jsme to, ale jsme také tak zranitelní, pokračovala Nattie. Ronda je jedním z nejemotivnějších lidí, se kterými jsem se kdy v zápase setkal. Je velmi emocionální. Mám pocit, že každý týden společně prožijeme nějaké emocionální zhroucení. To se mi líbí, protože to lidé nevidí, ale v pořadu se nebojí plakat. To je Ronda, kterou miluji - možnost se s ní spojit na osobní úrovni.


Populární Problémy

Č. 14 Buffalo se vydá na silnici, aby se v úterý střetlo se severním Illinois ve MAC. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Kompletní průvodce sledováním her Dallas Cowboys online bez kabelu v roce 2019.

The Bills and Cowboys meet at a Thanksgiving matchup. Zde je návod, jak sledovat hru online naživo bez kabelu zdarma.

Abby's je nový komediální seriál od Mika Schura. Zde je návod, jak sledovat online streamování epizod, pokud nemáte kabelové přihlášení.

Jak se spojit s bývalou přítelkyní. Spojení s bývalým je riskantní chování, které vás může vést k tomu, že se znovu zraníte, ale také vám může dát vzrušení, když se spojíte s někým, s kým jste dříve chodili. Pokud chcete začít chodit se svým ...

Jak hrát florbal. Florbal je hra hraná pomocí hole a míče, jejímž cílem je odpálit míč do sítě pomocí hokejky, podobně jako hokej. Každý tým má 5 hráčů a brankáře a každý spoluhráč má konkrétní roli, ...