Jak se dívat na UNC vs Notre Dame Basketball online bez kabeluFoto: Streeter Lecka/Getty Images Juniorský útočník UNC Garrison BrooksSeverní Karolína ve středu večer ve středu v Chapel Hill předvádí své kampaně proti konferenci Notre Dame.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány v nové síti ACC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů, služby streamování živého televizního vysílání:AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť ACC.Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi jakéhokoli balíčku AT&T TV Now právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos UNC vs Notre Dame na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamování zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizíKromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě ACC. Pokud si chcete ACC síť ponechat dlouhodobě, jedná se o nejlevnější streamovací službu, která ji obsahuje.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat UNC vs Notre Dame naživo na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, když se přihlásíte pomocí svého Hulu pomocí přihlašovacích údajů pro Live TV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Sling TV

Síť ACC je součástí balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos UNC vs Notre Dame na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Notre Dame vs Severní Karolína

Číslo 9 se umístilo North Carolina Tar Heels ve středu večer představí nový vzhled, když předvedou sezónu 2019-2020 proti Notre Dame Fighting Irish v Chapel Hill.

tenisový míček na pólové hře

Severní Karolína, která v minulé sezóně skončila v ACC 16: 2, aby si připsala co-titul v základní části, bude mít ve středu proti Notre Dame jen jednoho ze svých osmi nejlepších střelců z kampaně 2018-2019.

Juniorský útočník Garrison Brooks se bude snažit zlepšit výkon v minulé sezóně, když v průměru odehrál ve všech 36 zápasech 7,9 bodu a 5,6 doskoku.

Hráčem, kterého bude v této sezóně sledovat UNC, bude nováček strážce Cole Anthony - syn bývalého bodového strážce New Yorku Knicks Greg Anthony.

Ultra talentovaný Anthony byl jmenován do prvního týmu předsezóny All-ACC a je bonifikovaný výběr loterie NBA podle většiny falešných návrhů.

Cole Anthony bude skvělý hráč. Je legitimní, řekl analytik ESPN Jay Bilas.

Má šanci být nejen hráčem roku ACC, ale může se stát All-American prvního týmu. Dokáže všechno.

Tar Heels bylo v minulé sezóně celkově 29-7, prohrálo s eventuálním účastníkem Final Four Four Auburn v Sweet 16.

UNC bude ve středu večer hledat své 700. vítězství ACC v základní části. Jejich 699 konferenčních vítězství je řadí na první místo v historii ACC. Konkurenční vévoda konference UNC má druhé místo se 650.

ACC letos poprvé spouští plán 20 herních konferencí, přičemž 14 z 15 týmů ligy hraje konferenční hry během prvního týdne sezóny.

Notre Dame bude hrát svou první konferenční hru na zahájení sezóny v historii svého programu ve středu večer, kdy nastoupí na Tar Heels.

The Fighting Irish zažívají nevýraznou sezónu, ve které skončili 14-19 celkem a 3-15 ve hře ACC.

Notre Dame získá jejich staršího strážce pátého ročníku Rexe Pfluegera zpět do sestavy, když se loni vrací z redshirt sezóny poté, co utrpěl přetržený přední zkřížený vaz.

John Mooney se vrací do Notre Dame, což je nová sezóna, ve které vedl ACC v doskoku na zápas s 11,2 a získal 14,1 bodu za soutěž.

Pokud budete hrát dobře v Chapel Hill (6. listopadu), musíte na hrací plochu dát čísla, řekl trenér Notre Dame Mike Brey .

Musíte ven a pokusit se to roztrhnout. … Musíme rychle vyrůst s hrou č. 1 na silnici.

UNC vlastní 24-7 výhodu v sérii všech dob s Notre Dame.

Tar Heels dostali to nejlepší z Fighting Irish na svém posledním setkání 15. ledna 2019 a porazili je 75-69 v Chapel Hill.

ODDS:
Severní Karolína -10
Celkový počet bodů nad/pod: 149


Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování celé série epizod „Catfish: The TV Show“ v sezóně 9 online.

Jak vyrobit maltu na tenisový míček. Malty na tenisové míče - domácí děla, která dokážou vypustit tenisové míčky do vzduchu desítky stop - jsou zábavné, levné a snadno se vyrábějí. Tyto minomety pohánějí tenisové míčky, když plyn uvnitř rychle expanduje, ...

Jak zjistit, zda je vařené hovězí maso. Může být obtížné zjistit, kdy je hovězí maso z konzervy hotové, protože při použití mořicí soli nabývá růžové barvy. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda je vařené hovězí maso, je vhodně načasovat vaření ...

Zde je náhled do přizpůsobeného sportu tenisu na invalidním vozíku.

Jak používat NutriBullet. NutriBullet je domácí mixér určený k extrakci živin z ovoce a zeleniny. Tento článek vás naučí používat obě funkce NutriBullet, přípravu nápojů a výrobu prášků a jak ...

Jak zavěsit těžké předměty ze stropu. Od světel a ventilátorů až po umění a rostliny mohou visící předměty ze stropu působit jedinečnějším a stylovějším dojmem a současně otevírat spoustu místa navíc. Pokud je váš strop podporován ...