Jak sledovat živé přenosy finále volejbalu USA vs. Brazílie online

Getty USA Jordan Larson reaguje po bodu ve volejbalovém zápase ženského předkola B mezi USA a Tureckem během olympijských her Tokio 2020 v Ariake Arena v Tokiu 29. července 2021. (Foto ANGELA WEISS / AFP) (Foto ANGELA WEISS /AFP přes Getty Images)USA (6-1) a Brazílie (7-0) budou bojovat o zlato v ženském halovém volejbalu v tokijské Ariake Areně.

V USA bude zápas (začátek: sobota pozdě večer v 12:30 ET/9: 30 pm PT) vysílán v USA Network. Můžete také sledovat živý přenos (nebo opakování) zápasu přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream volejbalu žen USA vs. Brazílie online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos z USA a veškerý digitální obsah NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte USA vs Brazílie živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.
Sling TV

Živý přenos z USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější dlouhodobá streamovací služba s těmito kanály a první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) můžete získat za pouhých 10 $:

jaké je skóre v tenise

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte USA vs. Brazílie živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos z USA a veškerý digitální obsah NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk. .

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledujte živé přenosy USA a Brazílie v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos z USA a veškerý digitální obsah NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte USA vs Brazílie naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Ukázka ženského volejbalu mezi USA a Brazílií

Spojené státy porazily Srbsko, 25-19 25-15 25-23, aby postoupily do hry o zlatou medaili. Američané budou bez Jordana Thompsona, který tým vede v bodování. Thompson se potýká se zraněním kotníku a zatímco se tým valí, její nepřítomnost byla určitě cítit.

Andrea Drews získal 17 bodů, což vedlo Spojené státy proti Srbsku, a kapitán Jordan Larson byl v těsném závěsu a přidal 15.

Máme štěstí, že máme spoustu lidí, kteří mohou převzít zápas. Kdokoli může být nejlepším střelcem a myslím, že právě díky tomu jsme velmi nebezpeční, Řekl Larson.

Je to celé naše pronásledování, Řekl Drews o získání olympijského zlata. Zavázali jsme se k čtyřletému-a v tomto případě pětiletém-procesu. Všechny oči na zlatě. Tento cíl ovlivnil každé naše rozhodnutí. Každý získaný bod byl vkladem k tomuto cíli.

USA budou čelit náročnému brazilskému týmu, který ve hrách ještě neprohrál. Nedávno porazili Rusko o postup do čtvrtfinále a poté v semifinále porazili Jižní Koreu 3: 0 (25-16, 25-16, 25-16). Fernanda Rodriguesová vedla Brazílii a získala 17 bodů.

Spojené státy získaly stříbro v roce 2008 na Pekingských hrách a znovu na Londýnských hrách 2012 a v Riu v roce 2016 se vrátily domů s bronzem. Brazílie si zlato odnesla v letech 2008 a 2012, ale od té doby nezískala medaili. Oba zde hledají více hardwaru.

raketbalové triky

Zde je pohled na soupisky pro oba týmy:

United States Roster: Micha Hancock (S, 5-11, Edmond, Okla., Penn State Univ.), Jordyn Poulter (S, 6-2, Aurora, Colo., Univ. Of Illinois), Justine Wong Orantes (L, 5-6, Cypress, Kalifornie, Univ. Z Nebrasky), Jordan Larson (OH, 6-2, Hooper, Neb., Univ. Of Nebraska), Annie Drews (OPP, 6-4, Elkhart, Ind., Purdue Univ.), Jordan Thompson (OPP, 6-4, Edina, Minn., Univ. Of Cincinnati), Michelle Bartsch-Hackley (OH, 6-3, Champaign, Ill., Univ. Of Illinois), Kim Hill (OH, 6-4 (Portland, Ore., Pepperdine, Univ.), Foluke Akinradewo Gunderson (M, 6-3, Fort Lauderdale, Fla., Stanford Univ.), Haleigh Washington (M, 6-3, Colorado Springs, Colo., Penn State Univ.), Kelsey Robinson (OH, 6-2, Manhattan Beach, Kalifornie, Univ. Of Nebraska), Chiaka Ogbogu (M, 6-2, Coppell, Texas, Univ. Of Texas)

Brazilský soupiska: Fernanda Rodrigues (OH), Carol Gattaz (MB), Rosamaria Montibeller (OP), Macris Carneiro (S), Roberta Ratzke (S), Gabriela Guimarães (OS), Tandara Caixeta (OP), Natália Pereira (OS), Ana Carolina da Silva (MB), Fernanda Garay (OS), Ana Cristina de Souza (OS), Camila Brait (L), Ana Beatriz Corrêa (MB)


Populární Problémy

Jak si užít národní park Zion. Národní park Zion v Utahu, který se nachází poblíž města Mt. Carmel Junction, představuje řadu přírodních divů Země. Park si můžete užít tím, že se seznámíte se zkušenostmi, které mají návštěvníci parku k dispozici ...

„Young Rock“, nová série o životě Dwayna Johnsona, má premiéru v úterý. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Trenér Alexandra Zvereva David Ferrer nedávno přemýšlel o nadcházejícím střetu s Novakem Djokovičem. Zápas je virtuální čtvrtfinále, přičemž vítěz zaručeně získá místo v semifinále finále ATP 2020.

Umělý semiš je robustní tkanina odolná proti skvrnám, která je ještě odolnější a levnější než tradiční semiš. Faux semiš se velmi snadno udržuje a díky správné údržbě, pravidelnému čištění a rychlému odstraňování skvrn tato tkanina ...

Stát Michigan a Florida se v sobotu střetnou ve značkové nekonferenční hře. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.