Jak sledovat premiéru „Nejlepší na světě“ online bez kabelu

Svět

Getty

Vysoce žádaný televizní spot po Super Bowlu půjde na premiéru Nejlepší na světě , nová soutěžní reality show založená na talentech, kterou pořádá James Corden a jako porotci vystupují Drew Barrymore, Faith Hill a RuPaul.

Pořad bude mít premiéru na CBS po skončení Super Bowl LIII, což bude pravděpodobně kolem 22:00. ET. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos Nejlepší na světě ve svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení a zaregistrujte se k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

sledujte hry redskins online zdarma

CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází také s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu pořadů k dispozici) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS a také z celé knihovny CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.


Náhled „Nejlepší na světě“

V dnešní době rozhodně není nouze o reality show talentových soutěží, ale Nejlepší na světě přichází s několika vráskami, které mu pomohou vyniknout mezi hádkami.

Nejpozoruhodnější je, že celebrity porotci Drew Barrymore, RuPaul a Faith Hill doplní Wall of the World, an mezinárodní panel 50 nejlepších světových odborníků z každé oblasti zábavy.

Padesát jednotlivců pochází z většinou různých zemí a mnoho z nich si všimnou fanoušci určitých oborů, například legenda UFC Anderson Silva z Brazílie, runner-up Miss Universe 2015 Ariadna Gutierrez z Kolumbie, síň slávy WWE Rikishi ze Samoa nebo zpěvačka Keshia Chante z Kanady.

Předpokladem je, že interpreti budou muset nejprve zapůsobit na Barrymora, RuPaula a Faith Hill - tři nejlepší porotce v Americe - a poté pokračovat a zapůsobit na mezinárodní odborníky. Vítězný akt po 10 epizodách bude korunován titulem The World’s Best a získá skvělých 1 milion dolarů.

Je také jasné, že CBS si cení obrovského potenciálu show, což je velmi cenný časový úsek po Super Bowlu. Minulé reality show na tomto místě udělal obrovské množství , jako Survivor: The Australian Outback v roce 2011 (45,4 milionu diváků) a Tajný šéf v roce 2010 (38,7 milionu diváků).

Jaká super kombinace - největší sportovní událost na světě spojená s největší světovou talentovou soutěží, řekla Kelly Kahl, prezidentka CBS Entertainment. Nejlepší na světě je perfektní post-Super Bowl programování pro diváky všech věkových kategorií. Představuje elitní činy z celého světa, které přinášejí úchvatné výkony, talentovaný mix fanoušků oblíbených porotců a je produkován těmi nejinovativnějšími myšlenkami v televizi, Mike Darnell, Mark Burnett, Ben Winston a James Corden, který také slouží jako náš skvělý hostitel.

hrát tenisové hry

Myšlenky této show doufají, že toto mega spuštění pomůže Nejlepší na světě soutěžit s America’s Got Talent: The Champions , která měla premiéru minulý měsíc a finále bude mít za týden.

Je to konkurenceschopné odvětví a nikdo není konkurenceschopnější než NBC, řekl spolutvůrce Mike Darnell . Proto mají America’s Got Talent: The Champions na. To byl přímý výstřel na nás. To je v pořádku; jsme připraveni na výzvu. Máme další nové zatočení v estrádní show.

Je to vysoký úkol, ale s unikátním formátem, spoustou velkých jmen, včetně hostitele Jamese Cordena a dvojice géniů reality show v Darnellu ( Americký idol , Ellen’s Game of Games ) a Mark Burnett ( Pozůstalý , Hlas ) za tím, Nejlepší na světě má šanci dostát svému jménu.


Populární Problémy

Jak zabránit zlomenině stresu. Stresová zlomenina je malá prasklina v kosti, která se vytvoří, když je na kost vyvíjen příliš velký tlak nebo tlak. Může být také označována jako zlomenina vlasové linie. Nejčastěji se vyskytují při hraní ...

Zde je návod, jak sledovat rok 2019 John Deere Classic online bez kabelu.

Na jeho tenisovém úspěchu má velký podíl oddanost Novaka Djokoviče józe a víra v alternativní vědu. Djokovicovi se často říkalo „blázen“ a popírač vědy, ale to je daleko od pravdy.

Bethanie Mattek-Sands nedávno hovořila o nesčetných tématech, včetně formování jejího nečekaného partnerství s Iga Swiatekem a osobnostních rysů mladého Poláka.

Pokud má mít proti Srbovi šanci, bude muset Zverev replikovat vysoce kvalitní hru, kterou přinesl do zápasu Federer.

Chcete streamovat závěr nejnovější ságy Star Wars? Zde je návod, jak streamovat The Rise of Skywalker právě teď.