Jak nosit kabát

Svrchní kabát je skvělá zimní záležitost - je nadčasový a nadčasový a je skvělým investičním kouskem do vašeho šatníku. Při výběru kabátu je důležité mít správnou délku a střih, aby vypadal co nejlépe. Doplňte svůj soubor klobouky, rukavicemi, šály a dalším zábavným příslušenstvím, které vašemu vzhledu dodá barvu a texturu.

Metoda 1 ze 3: Výběr nejlepšího kabátu

 1. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 1.jpeg

  1 Vyberte si klasický černý kabát pro jednoduchý, elegantní vzhled. Černá je univerzální barva, která vypadá dobře s téměř jakýmkoli oblečením, které byste mohli nosit. A nedělejte si starosti, pokud je většina vašich bot hnědá - pravidlem je přiřadit boty k opasku, ne ke kabátu.
  • Černé kabáty mohou mít o něco větší údržbu než jiné barvy, protože ukazují každý kousek chlupů a vlasů. Mějte a váleček na vlákna po ruce, abyste si mohli oprášit kabát, než ráno vyrazíte ze dveří.


 2. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 2.jpeg

  2 Oživte svůj vzhled barevným nebo vzorovaným kabátem. Před nákupem si promyslete, zda byste se za 5 let mohli vidět v konkrétním kabátu. Protože kabáty mohou dlouho vydržet, dává smysl vybrat si barvu, která se vám bude líbit dlouhodobě. Například hnědá, plavá, námořnická a šedá jsou skvělé barvy, které nevyjdou z módy. Houndstooth vazba nebo jiný druh složité vazby by také mohly vašemu kabátu dodat styl, aniž by byly příliš intenzivní.
  • Je pravděpodobné, že se nebudete cítit stejně jako oranžový kabát nebo kabát s červeným lemováním, když už není v módě. Nezapomeňte, že pomocí svého hlavního oblečení můžete vyjádřit svůj jedinečný módní styl a zároveň jej chránit nadčasovým kabátem.

  Spropitné: Pokud hledáte výhodnou nabídku kabátu, prohledejte místní starožitnosti a spořitelny . Místo toho, abyste za nový kabát zaplatili několik stovek dolarů, můžete jeden získat mnohem méně.

 3. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 3.jpeg

  3 Získejte kabát, který sahá až do poloviny stehen nebo kolena. Delší kabát vás v těchto chladných zimních dnech zahřeje, ale o něco kratší může vypadat stylizovaněji. Obecně platí, že pokud máte 6 stop (180 cm) nebo vyšší, vezměte si delší kabát, který vám přijde na kolena. Pokud jste 5,5 stop (66 palců) nebo kratší, rozhodněte se pro ten, který zasáhne do poloviny stehen.
  • Když si sednete, kabát by vám měl stále zakrývat záda. To pomůže chránit vaše kalhoty a udrží vás v teple, když jste venku.
 4. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 4.jpeg

  4 Investujte do zapínacího kabátu pro možnost, která nevyjde z módy. Pořídit si kabát se zapínáním na zip může být lákavé, ale díky tomu vaše bunda automaticky vypadá trochu ležérněji. Podobně se vyhněte tomu, abyste si pořídili bundu na knoflíky i zipy. Další krok k uzavření bundy bude časově náročný a neposkytne žádné extra teplo.
  • Můžete získat jednobarevný nebo dvouřadý kabát; jen mějte na paměti, že dvouřadý kabát nelze kvůli extra tkanině nosit otevřený velmi snadno.
 5. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 5.jpeg

  5 Vyberte si kabát s rukávy, které jsou dostatečně dlouhé na to, aby zakryly vaše manžety. Bundy a blejzry jsou často navrženy tak, aby ukázaly samotný okraj manžety košile, ale kabát je vyroben tak, aby vás zahřál a chránil oblečení pod ním před živly. Pokud jsou rukávy vašeho kabátu příliš krátké nebo příliš dlouhé, můžete si je nechat upravit, aby měly správnou délku.
  • Rukávy kabátu by měly být asi o 2 palce (5,1 cm) delší než rukávy košile.
 6. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 6.jpeg

  6 Získejte své kabát na míru, pokud je v jakýchkoli oblastech příliš pytlovitý. Pamatujte si, že pod kabát budete pravděpodobně nosit několik vrstev oblečení. Když je kabát zapnutý, měli byste být stále schopni zvednout ruce, ohnout je a sednout si, aniž by se kabát cítil příliš těsný. Pokud ramena kabátu dobře padnou, můžete si nechat zbytek upravit na míru, aby perfektně seděl.

  Spropitné: Když si jdete vyzkoušet kabáty, oblékněte si do obchodu košili a sako. Tímto způsobem budete moci zjistit, zda velikost bundy bude fungovat.

  reklama

Metoda 2 ze 3: Párování outfitů s vaším kabátem

 1. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 7. jpeg

  1 Noste kabát s dokonale přizpůsobeným oblek pro formální vzhled. Na tom není nic špatného, ​​když si pod kabát vezmete sako nebo sako a někdy je to dokonce nezbytné v závislosti na počasí venku. Jen se ujistěte, že s extra objemem můžete stále pohodlně zvedat a ohýbat ruce.
  • Toto je styl, který může vypadat obzvláště atraktivně, když je kabát ponechán rozepnutý. Je to skvělý způsob, jak předvést svůj pěkný oblek pod ním.
 2. Obrázek s názvem Wear an Overcoat Step 8.jpeg

  2 Zkombinujte kabát s pěknými kalhotami a košilí na knoflíky připraveno do kanceláře Koukni se. I když budete mít kabát, nechte si košili zastrčenou do kalhot. Když si svléknete kabát, budete chtít vypadat uhlazeně a připraveni vyrazit. Pokud je vaše kancelář trochu profesionálnější, spárujte si kalhoty a zapínání na knoflíky s pěknou kravatou. Pokud chcete, můžete přidat i sako.
  • Obyčejná bílá košile na knoflíky může působit elegantně a profesionálně, ale nebojte se experimentovat s různými barvami a vzory. Dokud je košile čistá a dobře sedí, lze ji sebevědomě nosit s kabátem.
 3. Obrázek s názvem Wear an Overcoat Step 9.jpeg

  3 Oblečte si kabát tím, že ho budete nosit s ležérními kousky, jako jsou džíny. Pokud se chystáte na ležérnější vzhled, zkuste zkombinovat kabát s vypasovanými džíny a pěknou košilí na knoflíky. Místo tenisek nebo sportovních bot noste oxfordky, mokasíny nebo boty Chelsea.
  • Nenoste pytlovité, vrásčité nebo roztřepené džíny. Ty, které jsou vybaveny, budou vypadat nejlépe.
  • Vyhněte se párování džínů s ležérním topem, jako je mikina nebo tričko. Aby džíny fungovaly s kabátem, potřebujete profesionálnější košili, jako je zapínání na knoflíky nebo pěkný svetr.
 4. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 10.jpeg

  4 Vyhněte se nošení kabátu se sportovním oblečením nebo tričky. Trička, tepláky, vrásčité džíny, sportovní oblečení nebo jiné podobné položky budou vypadat nevkusně, zvláště když kontrastují s elegancí kabátu. I když jsou to pěkné kousky, jejich styl prostě nebude vibrovat se stylem kabátu.
  • Pokud budete mít na sobě tričko, tepláky, sportovní oblečení nebo něco podobného, ​​rozhodněte se raději pro fusak nebo péřovou bundu.
 5. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 11. jpeg

  5 Nechte si kabát otevřený, abyste předvedli oblečení pod ním. Očividně to bude záviset na počasí - pokud je příliš chladno, budete muset mít svůj kabát zapnutý při chůzi venku. Pokud ale není příliš chladno, můžete si rozepnout kabát a nechat svůj módní styl vyniknout.
  • To je také skvělý přechodný vzhled, když se právě nacházíte nebo se chystáte někam odejít.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Přidání příslušenství

 1. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 12. jpeg

  1 Vytvořte kompletní vzhled přidáním a do vašeho souboru. Zkuste nosit a fedora , do plochá čepice nebo čepice pro Newsboy. Můžete dokonce nosit čepici - ujistěte se, že je v dobrém stavu a má jednobarevnou barvu, aby odpovídala vzhledu, pro který se chystáte.
  • Není to jen módní - je to také funkční! Pokud máte zakrytou hlavu, budete moci zůstat déle v teple.
  • Baseballové čepice jsou při nošení kabátu nepřehlédnutelné.
 2. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 13. jpeg

  2 Přidejte splash barvy pomocí a nákrčník nebo a kapesní čtverec . Kravata je široký kus látky, který se nosí kolem krku a který se zapíná do bundy, kde je zajištěn horní knoflík. Kapesníček bude nejlépe fungovat v kabátu s otevřenou kapsou na prsou - pokud má kapsa klopu, kapesníček nebude fungovat.
  • Toto příslušenství nemusí odpovídat oblečení, které máte na sobě, i když je v pořádku, pokud ano.
  • Můžete dokonce mít jedinou kravatu, kterou vždy nosíte s kabátem pro jedinečný kousek, stejně jako byste v zimě mohli vždy nosit stejný šátek a rukavice.
 3. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 14.jpeg

  3 Zůstaňte v teple a v módě kožené rukavice . Pro větší teplo si pořiďte kožené rukavice, které jsou uvnitř podšité. Vyberte si rukavice, které se mírně liší od odstínu vašeho kabátu - například si dejte černé rukavice k šedému kabátu nebo spálené oranžové rukavice k chevronovému kabátu.
  • Fleecové a podšívkové rukavice budou s vaším kabátem vypadat příliš ležérně.
 4. Obrázek s názvem Noste kabát Krok 15.jpeg

  4 Hodit na vlnu šátek aby byl váš krk v teple, když jste venku. Vzhled vlny vypadá skvěle s vaším kabátem. Pokud můžete, přizpůsobte barvu šátku barvě rukavic. Poté, co si jej omotáte kolem krku, zastrčte konce dolů do kabátu, aby byly v bezpečí při práci.
  • Pokud je váš kabát rozepnutý, nechte také svůj šátek zpět.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Kašmírové, vlněné a alpakové kabáty jsou nejteplejšími možnostmi, i když na drahé straně mohou být o něco více. Pokud hledáte hodně, rozhodněte se pro kombinovaný kabát.
 • Minimálně jednou za sezónu byste měli nechat svrchní kabát chemicky vyčistit. Pokud se zašpiní nebo zašpiní, může být nutné další čištění.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Matt Mitrione vs Sergei Kharitonov a všechny zápasy Bellator 215 online zdarma.

Každý hráč by měl povrch, který se mu nejvíce líbí, nikdo nemá rád tyto 3.

Jak zlepšit držení těla. Ačkoli zlepšení držení těla není snadný výkon, dobré držení těla vám pomůže vypadat a cítit se lépe. Pokud zjistíte, že se hodně hrbíte, podnikněte kroky k zapracování svého držení těla ve všech částech svého života, od ...

Nová japonská anime série „Fena: Pirate Princess“ má premiéru v sobotu večer na Adult Swim. Takto můžete sledovat online streamování nových epizod.

Jak ošetřit zranění třísla. Bolest vnitřního stehna způsobená zraněním třísla se může pohybovat od mírné po těžkou a může se stát každému v jakémkoli věku. Bolest je důsledkem roztržení nebo prasknutí některého z pěti svalů, které probíhají po vnitřním ...

Jak vypadat rodilý Američan. Krásné vzory, látky a symboly inspirované indiánským uměním a designy se objevují všude od pařížských módních drah až po řetězové maloobchodní prodejny. Pokud chcete nosit mokasíny, korálkové šperky a další ...