Životopis Rafaela Nadala obsahuje umělecký tenisový odkaz, což je mistrovské dílo.

Rafa: Můj příběh - Rafael Nadal s Johnem CarlinemNemyslím si, že bych měl Rafaelovi Nadalovi úvod představovat, a to díky jeho přehnaným úspěchům ve světě tenisu. King of Clay, 17 grandslamových mužů, Rafael Nadal, vyšel se svou autobiografií (částečně) v roce 2011, s nímž byl John Carlin jako spoluautor scénáře. Tato kniha zcela otevřela oči mnoha jeho fanouškům a následovníkům po celém světě, protože každému poskytla pohled na někoho, kdo byl při svých závodech na tenisovém kurtu stejně vášnivý a divoký jako kůň. Rafael & John v knize hovoří o různých částech Rafova života a vrcholem knihy je pokrytí každého pocitu, který Nadal pociťoval před, během a po svém prvním vítězství ve Wimbledonském mistrovství (2008) ve finále proti nejlepším tenista, kterého kdy tento svět měl, Roger Federer. Toto finále bylo také mnohými označováno za jedno z nejlepších finále, jaké kdy bylo hráno. Kromě toho pokrývá každou fázi jeho života a to, jak formovala jeho tenisovou kariéru, všechny zúčastněné lidi a tolik podrobností o psychologii a filozofii, s níž Nadal v průběhu let opouští svět v úžasu.

2013 French Open - Den patnáctýKnihu jsem si koupil už v roce 2014, ale nedávno jsem ji začal číst znovu, jen proto, že jsem se chtěl dozvědět, jak zvládat pocity v těžkých životních fázích, které kniha právem pokrývá s odkazem na nechvalně známou kariéru náchylnou k úrazům, kterou Nadal má. A to, co jsem v knize objevil, bylo něco, co ve mně zanechalo úžas.

Kniha obsahuje 9 kapitol a každá kapitola má 2 části. Jeden napsal Rafael Nadal a druhý John Carlin. Tento vzor zůstává až do konce knihy. Přesně tak, jak probíhá tenisový zápas, jedna vaše porce a druhá vašeho protějšku. Rafa ve svých částech vypráví svůj příběh svým způsobem, krásně popisuje Wimbledonské finále 2008 a části jeho života, které mu byly drahé, a John Carlin ve svých částech popisuje Nadalův život z pohledu třetí osoby poté, co strávil hodně času s ním a lidmi jemu blízkými. Přesně tak, v tenisovém zápase vaše sloužit diktujete hru a máte navrch a podání vašeho soupeře je z vašeho konce a v tom nekontrolovatelné sloužit , vyjadřuje soupeř svoji hru.

Tento malý detail mi padl do oka ve 3 hodiny ráno a byl jsem z toho velmi zděšen. Přečetl jsem mnoho sportovních životopisů a autobiografií, ale žádný z nich nemá takovou úroveň detailů a příbuznosti se sportem, který hlavní hrdina knihy hraje. Myslím, že to bylo velmi velmi chytré a mistrovské dílo, jak zorganizovat tok knihy v podobě tenisového zápasu, přičemž jedním bylo podání Nadala a jeho slova a druhým John Carlin.Kniha nebyla určitě napsána na antukovém hřišti, ale přesto Nadal získal vítězství i v tomto.

Populární Problémy

Všechny hlavní body z losování mužů na Australian Open 2015.

Po pěti výhrách v řadě čeká Západní Karolína v úterý tvrdý test proti VCU. Zde je místo, kde můžete sledovat hru.

Medvědi a Broncos, kteří vyrazili ze zklamání z úsilí 1. týdne, se v neděli setkají v Denveru. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Péče vám umožní mít empatii pro ostatní a žít život založený na náklonnosti, lásce a soucitu s lidmi kolem vás. Může být lákavé upadnout do života sobectví a soustředit se pouze na své vlastní cíle a ...

Neuspokojen s podmínkami, ve kterých jsou hráči ubytováni při karanténě v Melbourne, Novak Djokovic nedávno napsal dopis Tennis Australia s určitými požadavky jménem svého vrstevníka