Jak nosit jasné barvy v zimě

Tradiční zimní šatník obvykle obsahuje tmavé a/nebo neutrální barvy - černá, šedá, hnědá, námořnická, velbloudí, krémová atd. Pokud se cítíte omezeni konvenční zimní paletou, existuje mnoho způsobů, jak pracovat s jasnými barvami, aniž byste vypadali sezónně nevhodně. Klíčem k nošení barev v zimě je vybrat jeden nebo dva pestrobarevné předměty a kolem nich pak stylizovat neutrální kousky. Noste výrazný kabát v poutavém odstínu nebo použijte techniky vrstvení, které dodají určitý jas. Zářivé doplňky můžete také přidat do barev.

Metoda 1 ze 3: Na sobě barevný kabát

 1. Obrázek s názvem Noste v zimě jasné barvy Krok 1

  1 Jdi neonově. Pokud milujete světlé barvy, zvažte kabát nebo bundu v neonové barvě, jako je jasně růžová nebo elektrická modrá. Zajistěte, aby se zbytek vašeho oblečení skládal převážně z tmavých neutrálních kousků, které vyvažují hlasitost neonů a udržují celkový efekt vhodný pro zimu.
  • Můžete například spárovat neonově růžový kabát s černými úzkými džíny a jednoduchým černobílým pruhovaným topem.
  • Noste neonově zelený hráškový kabát se základními modrými džíny, černým svetrem a výraznými podpatky.


 2. Obrázek s názvem Noste v zimě jasné barvy Krok 2

  2 Vyčnívejte v červené bundě. Vyberte si karmínový kabát ve svém oblíbeném stylu a noste jej s pevnými neutrálními barvami, abyste získali uhlazený vzhled, který se stále objevuje. Například byste mohli nosit třešňově červený hráškový kabát s oblečením soustředěným kolem tmavě modré. Námořnictvo pomáhá zmírnit jas červené, zatímco červená dává modrým tónům teplo a život.
  • Chcete -li získat retro vzhled, zvažte nošení šatů nebo topu s černobílými puntíky s třešňově červenou bundou.
  • Můžete také zkusit nosit červenou koženou bundu se všemi černými kousky. Červená kůže vypadá ostře a černá udržuje vše vyleštěné.
 3. Obrázek s názvem Noste v zimě jasné barvy Krok 3

  3 Rozhodněte se pro odstíny žluté. Žlutý zimní kabát může vypadat skvěle, když ho zkombinujete se správným oblečením. Odstín žluté je na vás - jasně žlutá funguje dobře, ale tlumenější odstín hořčice může také vypadat ostře. Klíčem k nošení žluté v zimě je zajistit, aby zbytek vašeho oblečení byl neutrální.
  • Například noste dlouhý trenčkot ve žluté barvě střední velikosti s elegantními černými oděvy a botami.
  • Černá se nejsnáze neutrálně odstraní žlutou barvou, ale můžete zkusit také uhlově šedou nebo lesní zelenou.
 4. Obrázek s názvem Noste v zimě jasné barvy Krok 4

  4 Smíchat to. Nemusíte nosit prohlášení kabát, který je jedna plná jasná barva. Stále můžete udělat stejně velký rozruch, pokud půjdete s kabátem, který je většinou neutrální barvy, ale má jasné detaily. Například můžete nosit tmavě modrou plstěnou motorkářskou bundu s barvou umělé kožešiny v poutavé barvě jako jasně oranžová. Proti tmavě modré oranžová opravdu vyskočí.
  • Zvažte také kabáty, které hrají s blokováním barev. Tento styl usnadňuje zpracování několika jasných barev do propracovaného geometrického vzoru, který je většinou neutrální.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vrstvení s barvou

 1. Obrázek s názvem Noste v zimě jasné barvy Krok 5

  1 Přidejte jasný svetr nebo svetr. Zkuste si obléknout černé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem šedé na uhlí, poté na něj přidejte jasně modrý nebo červený svetr. Vrstvení tmavého neutrálního kabátu na jasný svetr dodává další rozměr a ještě více zdůrazňuje živou barvu.
  • Můžete například nosit smaragdově zelený svetr s úzkými džínami z tmavého denimu. Navrch přidejte tmavě tmavě modrý hráškový kabát, který dodá další dimenzi a zdůrazní drahokamově zelenou barvu svetru.
  • Místo svetru zkuste na zimní cvičení vrstvit jasně zelenou mikinu s černým tričkem, černými kalhotami na jógu a černými teniskami.
 2. Obrázek s názvem Noste v zimě světlé barvy, krok 6

  2 Zapracujte do svého outfitu červenou barvu. Červenou lze v zimě snadno strhnout vrstvením šedé a černé uhlí kolem ní. Můžete například nosit vínově červené manšestry se sytě šedým tričkem s grafikou nebo logem ve stejném červeném odstínu. Na to si navrstvěte černou bundu a přidejte pár elegantních černých kozaček.
 3. Obrázek s názvem Noste v zimě jasné barvy Krok 7

  3 Vrstvte oranžové a černé kousky. I jasně oranžovou lze stáhnout v zimě, pokud ji stylizujete pomocí elegantních černých protějšků. Například si pod oranžové šaty oblékněte černé punčocháče a poté je doplňte černým svetrem. Pro doplnění vzhledu přidejte pár černých botiček a slunečních brýlí s kočičím okem.
 4. Obrázek s názvem Noste v zimě světlé barvy, krok 8

  4 Zkuste monochromatický přístup. Monochromatický přístup vám umožňuje nosit jednu barvu v řadě odstínů, což znamená, že zahrnete jak tmavší neutrální odstíny, tak jejich světlejší a jasnější protějšky. Vyzkoušejte například odstíny fialové. Hluboká královská purpurová je velmi vkusná a neutrální, proto jí věnujte pozornost. Navrstvěte královskou purpurovou sukni se stříkajícími světlejšími purpurovými odstíny, jako je jasně fialový top a levandulový svetr. reklama

Metoda 3 ze 3: Přidání jasného příslušenství

 1. Obrázek s názvem Noste v zimě světlé barvy, krok 9

  1 Vyberte si světlou kabelku nebo tašku. Zdůraznění neutrálního oblečení zářivou kabelkou nebo taškou je další snadný způsob, jak věci trochu okořenit. Vzhledem k tomu, že přízvuk okamžitě přitáhne oči, vyberte si kabelku nebo tašku, která má zajímavé nebo neobvyklé detaily. Můžete například spárovat elektrickou modrou kabelku s prošívanými detaily a stříbrnými akcenty s neutrálním oblečením.
  • Můžete také předvést jasně růžový nebo zelený batoh tím, že ho budete nosit s tmavě černými a dřevěnými kousky.
  ODBORNÁ TIP

  'Vždycky fandím používání doplňků - jasných šátků, klobouků, šperků nebo dokonce bot - k zavedení nějaké barvy do vašeho zimního šatníku!'

  Erin Micklow

  Profesionální stylistka Erin Micklow je nezávislá stylistka šatníku a image konzultantka se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. V hereckém, kosmetickém a stylistickém průmyslu pracuje více než 10 let. Pracovala pro klienty, jako jsou Hot Topic, Steady Clothing a Unique Vintage, a její práce byla uvedena v časopisech The Hollywood Reporter, Variety a Millionaire Matchmaker. Erin Micklow
  Profesionální stylista
 2. Obrázek s názvem Noste v zimě světlé barvy, krok 10

  2 Noste prohlášení šátek pro pop barvy. Přehoďte přes svůj outfit fuzzy červenou šálu, abyste věci okamžitě oživili. Můžete dokonce hledat ten s neobvyklými detaily, jako je ozdoba z červené umělé kožešiny, abyste ještě více udělali prohlášení. Nebojte se vyzkoušet také jasné pruhy nebo jiné vzory.
  • Například byste mohli nosit neonový pruhovaný šátek s černým kabátem a tmavými neutrálními pevnými látkami, abyste ještě více zdůraznili jasný vzor.
 3. Obrázek s názvem Noste v zimě světlé barvy, krok 11

  3 Noste výrazné boty v poutavém odstínu. Zkuste spárovat pár červených kožených botiček s černými úzkými džíny a černou koženou motorkářskou bundou, abyste získali výrazný vzhled. Bojové boty přicházejí také v duhových barvách. Jděte na elektricky modrý pár a noste je s černými nebo tmavě šedými kalhotami, abyste je zdůraznili.
 4. Obrázek s názvem Noste v zimě světlé barvy, krok 12

  4 Noste jasný lak na nehty. Pokud máte pocit, že vás zimní šatník neinspiruje, a potřebujete rychlou opravu, zkuste experimentovat s řadou zářivých laků na nehty. Jděte do jasně modré, třpytivé fialky nebo metalického odstínu, abyste zdůraznili jinak neutrální oblečení. Třešňově červený lak je klasika - spárujte jej s černým oblečením a odpovídajícím červeným rtem a vytvořte okouzlující retro atmosféru. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak napsat referenční dopis pro imigraci. Lidé zapojení do řízení týkajících se imigrace často potřebují podpořit své žádosti referenčními dopisy od členů komunity a kolegů. Tato písmena používají soudci a ...

Denní show s Trevorem Noahem bude v úterý vysílat speciální volební noc 2020. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

„Resident Alien“, nová show s Alanem Tudykem, má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak získat roztrhaná záda. Získání roztrhaných zad je méně intuitivní než trénování rukou nebo nohou. Nemůžete přímo používat ani zvedat záda, takže musíte provést cvičení paží a nohou, které spustí svaly na zádech. Jako každý druh ...

Rovnátka se stávají součástí vašeho každodenního vzhledu. Stanou se součástí vašeho „stylu“ stejně jako vaše boty nebo vaše košile. Proto může být výběr barvy tak obtížný. Máte potíže s rozhodováním, jaké barevné rovnátka si pořídit, když ...