Video: Maria Sharapova předvádí své fotbalové schopnostiŠarapovová je napůl slušný fotbalista

Maria Šarapovová může být jednou z nejlepších tenistek své generace. Není to však jediný sport, který hraje. Trénink před několika dny ukázal, jak využívá fotbal k ochlazení.

rovnátka šlach pro lokty

Není to poprvé, co Šarapovová předvedla své fotbalové schopnosti. V roce 2013 se objevilo video BBC, které ukazuje, jak hraje fotbal se čtyřmi kluky při přípravě na Wimbeldon.

tenisovou kariéru

Předtím se objevilo další video, které ji ukazovalo hrát „nohejbal“ uvnitř jejího domu. Neopustí svůj denní koncert příliš brzy, ale rozhodně má nějaké dovednosti, kterými se může chlubit.Populární Problémy

Oba, kteří potřebují vyhrát, aby zůstali blízko závodu Wild-Card, se Eagles a Bears setkají v neděli ve Philly. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Bryanové se dostali do semifinále nedávno skončeného Australian Open.

United States Air Force Academy je čtyřletá univerzita se sídlem v El Paso County, Colorado. Studenti, kteří absolvují, získají bakalářský titul spolu s provizí do amerického letectva v hodnosti podporučíka ....

Jak správně zvedat. Stejně jako když pohybujete těžkými předměty po domě, musíte se v posilovně naučit správné zvedací technice. Správně zvedat znamená používat správnou formu a pohyby, maximalizovat počet opakování a zůstat v bezpečí ...

Pohled na pět rekordů v tenise, které jsou tak obtížné, že pravděpodobně obstojí ve zkoušce časem. Seznam obsahuje rekordy, kterých dosáhli dva muži a tři ženy.

Tam, kde se luxus setkává s výkonem, je tenisový batoh Vessel Baseline jedním z nejlepších, ale stojí za to cenu? Pomůžeme vám se rozhodnout.