Jak nosit duhové oblečení

Duhové oblečení kombinuje nápadnou metalickou povrchovou úpravu s chladným duhovým odrazem, který určitě zatočí hlavou. Protože je to tak odvážná tkanina, může být obtížné vědět, jak se zbavit vzhledu. Ve většině případů je iridescence od hlavy k patě nejlepší ponechat na večerní nošení. Můžete však začlenit klíčové duhové kousky do svého každodenního šatníku, pokud si dáte pozor na jejich spárování s jinak decentními outfity. Pokud si stále nejste jisti, zda chcete vyzkoušet iridescentní trend, zvažte přidání příslušenství, které nabízí jemné iridescence.Část 1 ze 4: Zpracování iridescence do vašeho šatníku

 1. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 1

  1 Na večer vyberte celoplošnou iridescenci. Vzhledem k tomu, že duhové oblečení je odvážným tvrzením, budete mít na sobě irisování od hlavy až k patě. Proto je nejlepší zachránit úplně duhové oblečení na večer nebo speciální příležitosti, kdy chcete vypadat trochu více oblečená.
  • Duhové koktejlové šaty jsou ideální pro večerní akce, kdy chcete vyniknout.
  • Pro odvážnější vzhled můžete spárovat duhovou prachovku nebo kabát s jednoduchými černými koktejlovými šaty.
  • K večeru také nejlépe ladí duhový top a kalhoty, šortky nebo sukně.


 2. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 2

  2 Zaměřte se na jeden duhový kousek pro denní dobu. Pokud chcete najít způsob, jak z iriscence udělat denní vzhled, je nejlepší soustředit se na jeden kus. Spojte duhovou sukni s jednoduchou halenkou nebo duhovým topem s klasickými černými kalhotami, aby byl vzhled uhlazený a propracovaný.
  • Pokud se vám duhový horní nebo spodní díl stále zdá být příliš mnoho pro den, přidejte svému vzhledu malý nádech iriscence pomocí jednoho nebo dvou doplňků, jako je náramek nebo opasek.
 3. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 3

  3 Spárujte duhové kusy s neutrálními. Bez ohledu na to, jakou barvu má vaše duhové oblečení, bude odrážet duhovou škálu barev. Aby váš outfit nevypadal příliš zaneprázdněn, je nejlepší spárovat duhové kousky s neutrálními odstíny, které nebudou konkurovat barevnému lesku.
  • Tmavé neutrály, jako je černé, hnědé nebo dřevěné uhlí, se dobře spojí s tmavými duhovými kousky. Pokud chcete vytvořit silný kontrast, můžete je také nosit s lehčím duhovým oblečením.
  • Světlé neutrály, jako je bílá, slonovinová, krémová, béžová, opálená nebo taupe, se dobře spárují se světlejšími duhovými kousky. Můžete je také nosit s tmavším duhovým oblečením, pokud chcete vytvořit silný kontrast.
 4. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 4

  4 Vytvořte texturu vrstvením různých tkanin. Duhové oblečení má obvykle uhlazený, hladký vzhled. Nápaditý outfit můžete poskládat tak, že položky budete nosit s kontrastními kousky. Vytvořte kontrast spárováním duhého oblečení s texturovanými látkami nebo drsnými, drsnými kousky.
  • Můžete nosit duhové kousky s texturovanými tkaninami, jako je samet, semiš a/nebo denim.
  • Spárování duhových oděvů s koženými kousky, jako je bunda na motocykl, manžetové náramky nebo jezdecké boty, může přispět k tomu, že se budete cítit podrážděněji.
  reklama

Část 2 ze 4: Plánování příležitostných duhových šatů

 1. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 5

  1 Spojte duhový blejzr nebo vestu s džíny. Během dne můžete obléknout jednoduché tričko a džíny s duhovým blejzrem nebo vestou. Je to obzvláště dobrý vzhled pro základní bílé tričko, ale můžete také jít pro monochromatický vzhled s tričkem, které odpovídá iridescentnímu kusu.
  • Dokončete vzhled přidáním tenisek, balerínek nebo kotníků a několika náramků.
 2. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 6

  2 K pohodlnému svetru nebo tričku noste duhové džíny. Iridescentní skinny džíny jsou ideálním kouskem na den. Spárujte je s ležérním svetrem nebo tričkem a získejte ležérní ležérní vzhled, který vás přesto zaujme.
  • Tenisové boty, bojové boty, balerínky nebo klínky dobře fungují pro ležérní vzhled s duhovými džíny.
  • Pokud chcete více definovaný pas, můžete si na vrchol přidat opasek, ale rozhodněte se pro neoriginální kousek, aby nekonkuroval džínám.
 3. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 7

  3 Oblékněte si duhové šortky s tričkem a sandály. V teplém počasí mohou být duhové šortky středobodem ležérního vzhledu. Noste je k jednoduchému bavlněnému tričku nebo tílku a svým oblíbeným sandálům na běhání nebo na oběd s přáteli.
  • Když si přidáte pár výrazných slunečních brýlí, bude váš ležérní outfit působit trochu elegantněji.
  • Chcete -li hrát hravěji, spárujte duhové šortky, tričko a sandály se svou oblíbenou baseballovou čepicí.
 4. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 8

  4 Na duhový top a džíny navlékněte svetr. Během dne můžete udělat duhový top více nositelný, když jej spárujete s džíny. Pokud se však stále cítíte trochu sebevědomí, přehoďte přes něj pohodlný kardigan, který pomůže zmírnit vzhled.
  • Pro co nejbezpečnější vzhled se rozhodněte pro svetr v neutrálním odstínu, jako je černý, šedý nebo krémový.
  • Vzhled mohou doplnit tenisky, balerínky nebo dupačky.
  • Pokud chcete ostřejší oblečení, zvažte navrstvení kožené bundy přes svůj duhový top a džíny.
  reklama

Část 3 ze 4: Styling Dressy Iridescent Outfits

 1. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 9

  1 Noste duhové dna s neutrálním zapínáním na knoflíky. Duhové tužkové sukně nebo kalhoty v tmavém odstínu mohou dobře fungovat v kanceláři. Spárujte jej s klasickou košilí s knoflíkem v neutrální barvě a získejte elegantní a profesionální vzhled.
  • Doplňte outfit dvojicí podpatků nebo balerínek a klasickými šperky, jako jsou perly nebo malé napichovací náušnice.
 2. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 10

  2 Spárujte duhovou sukni s tílkem a podpatky. Na noc ven do města může být duhová mini nebo tužková sukně ideálním středobodem vašeho outfitu. Noste ji se sexy tílkem nebo košilkou a dvojicí lodiček a získejte nápadný večerní look.
  • Dokončete svůj outfit výrazným náhrdelníkem, jako je náprsník nebo vrstvený styl, nebo náušnicemi.
  • Pro večernější vzhled zvažte spárování sukně a tílka s koženými botami po kolena.
 3. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 11

  3 Navlékněte si sako přes duhové šaty. Duhové šaty mohou stát samy o sobě k elegantnímu oblečení vhodnému pro večer. Pokud však chcete trochu ztlumit lesk, spárujte své šaty s blejzrem z bohaté látky, jako je semiš nebo samet, která je dostatečně propracovaná na noc.
  • Základní černý sako je nejlepší volbou pro večer. Textura látky bude stát místo barvy.
  • Jehlové podpatky nebo vaše oblíbené lodičky jsou perfektní obuví s duhovými šaty a blejzrem.
  • Pokud máte na sobě úplně duhové šaty, jděte na šperky, protože šaty budou samy o sobě zářit. Jednoduché náušnice, jednoduchý náramek a/nebo náhrdelník s tenkým řetízkem jsou vaše nejlepší možnosti.
 4. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 12

  4 Nahoďte duhové prohlášení na džíny a podpatky. Když vyrazíte na rande nebo večer s přáteli, můžete si obléknout jednoduché džíny se sexy duhovým topem. Noste duhově zdobený, tílko nebo korzetový top se svými oblíbenými džíny a podpatky nebo klínky, abyste vypadali leštěně a koketně.
  • Pár visících náušnic je dokonalým doplňkem vašeho vzhledu.
  reklama

Část 4 ze 4: Obsahuje iridescentní příslušenství

 1. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 13

  1 Noste duhovou kabelku. Pokud si chcete usnadnit cestu k duhovému oblečení, začněte s peněženkou. Dodá vašemu outfitu malý, nápadný nádech, aniž by působil přes vrch nebo efektně. Duhová kabelka je obzvláště dobrou volbou, pokud máte na sobě jednobarevný outfit nebo ležérní vzhled, který si chcete obléknout.
  • Iridescentní spojka nebo taška přes rameno nabízí nejjemnější iridescentní vzhled. Spojka funguje dobře ve dne i večer, zatímco taška přes rameno je nejlepší přes den.
  • Pokud chcete udělat odvážnější prohlášení, rozhodněte se pro velkou duhovou kabelku, jako je kbelík, tulák nebo kabelka. Mají však spíše ležérní vzhled, takže jsou nejlepší pro denní použití.
 2. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 14

  2 Noste duhové boty. Dalším způsobem, jak do svého outfitu začlenit jemný nádech iridescence, jsou boty. Duhové boty jsou k dispozici v různých stylech, takže je můžete zpracovat do jakéhokoli vzhledu. Stejně jako u kabelky však fungují obzvláště dobře s jednobarevnými nebo jednoduchými outfity.
  • Duhové balerínky, tenisky a bojové boty jsou ideální k oblékání jednoduchého oblečení, jako jsou džíny a tričko nebo bavlněné šaty.
  • K večernímu vzhledu dobře fungují duhové podpatky. Jsou obzvláště dobrou volbou, pokud chcete, aby jednoduché černé koktejlové šaty vypadaly trochu zvláštněji.
 3. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 15

  3 Přidejte duhový pás. Pokud kabelka nebo boty nejsou vaše věc, začlenění duhového pásu může vašemu outfitu dodat trochu zábavy, zvláště pokud chcete zdůraznit pas. Nejlepší je však zvolit tenký styl, takže iridescence není příliš mnoho.
  • K duhovým kalhotám nebo džínům můžete nosit duhový pásek, ale je ideální pro spárování s nadrozměrnou košilí nebo šaty bez definovaného pasu, které pomohou vašemu outfitu dodat definici.
 4. Obrázek s názvem Wear Iridescent Clothing Krok 16

  4 Zakomponujte duhový šátek. Šátky jsou ideálním způsobem, jak jednoduchému outfitu dodat barvu a vzor. Pokud však opravdu chcete učinit prohlášení, rozhodněte se pro šátek s duhovými detaily. Omotejte si ho kolem krku jednoduchým tričkem a džíny nebo jej spárujte s jednoduchým černým oblekem do kanceláře. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jste nováčkem v duhovém oblečení, je obvykle nejlepší začít s kousky, které fungují na večer, kde se očekává lesk.
 • Chcete -li ulehčit denní nošení, rozhodněte se pro duhové doplňky pro jemný vzhled.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

24 hodin 24 hodin Daytony se koná v sobotu a v neděli. Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete závod sledovat, včetně možností živého streamování.Připomeňme si události, které se odehrály v Singapuru před finále WTA.Rafael Nadal postoupil do třetího kola po pětisetovém maratónském zápase proti Timu Smyczkovi na Australian Open.

Jak poznat čistý semiš. Semiš je druh kůže nebo kůže s měkkým kartáčovaným povrchem. Http://www.dictionary.com/browse/suede Stejně jako kůže, semiš vyžaduje zvláštní péči a ruční čištění. Když uvidíte čistý semiš, chcete být jako ...Američanka chyběla v akci po většinu loňského roku kvůli narození jejího dítěte, ale nyní se snaží vrátit se.