Jak vyhrát civilizační revoluci

Civilization Revolution je zábavná, konkurenceschopná strategická hra, ve které ovládáte civilizaci ve snaze přizpůsobit ji jedné ze čtyř podmínek vítězství. Tato příručka vás provede kroky k vítězství ve hře.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Win Civilization Revolution Krok 1

  1 Vyberte si civilizaci, která odráží váš herní styl. Zeptejte se sami sebe: Vyniká tento občanský typ vítězství, pro které se chystám? Mohu využít herní bonusy svého Civu?
  • Mějte na paměti, že určité typy občanů jsou pro určité typy vítězství lepší. Američané a Aztékové jsou dobří téměř k jakémukoli vítězství, ale jiné civilizace jsou konkrétnější. Například Číňané si nejlépe vedou s technologiemi a Španělé jsou vynikající a ekonomičtí.


 2. Obrázek s názvem Win Civilization Revolution Krok 2

  2 Spustit hru!
 3. Obrázek s názvem Win Civilization Revolution Krok 3

  3 Přesuňte svého osadníka do optimální výchozí pozice hlavního města. Mělo by to být místo se 4+ potravinami, 4+ výrobou (kladiva) a 4+ obchodem. Dobrým místem pro hraní by mělo být město obklopené 2 travními porosty, 3 lesy a 2 mořskými kameny.
  • Ušetřete při 4000 BC. Dobře se rozhlédněte po obecné oblasti. Hledejte hlavní města nepřátel, původní vesnice a zdroje.
  • Podívejte se: Hledejte řeky a kameny zdrojů, které mohou poskytnout spoustu potravin, produkce a obchodu navíc. Každá nepřátelská civilizace, která útočí přes řeku, má útočnou sílu sníženou o 50%. Je také dobrou strategií usadit se přímo u barbarské vesnice, protože vám poskytnou bezplatnou domobranu a pod nimi se nachází cenná dlaždice zdrojů.
  • Vyhněte se: Podobně byste se měli usadit v sousedství hor a kopců, pokud kopec neobsahuje železo (díky rané technologii zpracování železa vám to poskytne výrazné zvýšení produkce), nebo pokud hory obsahují zlato nebo drahokamy (obojí vám dává no, zlato). Jakkoli se usadil na kopec je velmi dobrý, protože dává vašemu městu mnohem lepší viditelnost a přidává monstrózní +50% k útoku a obrannému bonusu k jednotkám umístěným uvnitř. Jakkoli se usadil další do kopce dává nepřátelům bonus +50% k útoku při útoku z tohoto kopce. Optimální umístění ve městě by byl kopec obklopený z několika stran řekami. To nutí nepřátele útočit přes řeku a také do kopce! (-50% útok pro ně, +50% obrana pro vás!)
 4. Obrázek s názvem Win Civilization Revolution Krok 4

  4 Prozkoumat. Nyní, když máte zprovozněné své první město, vytvořte 2–3 válečníky k prozkoumání mapy, možná budete potřebovat více v závislosti na herním režimu a/nebo obtížnosti a objevovat nové orientační body, přátelské vesnice a samozřejmě ničit jakoukoli barbarskou vesnici do cesty. Po úspěšném útoku na barbarskou vesnici vám mohou poskytnout řadu užitečných bonusů, jako je zlato, technologie, jednotky (získání galéry z barbarské vesnice je obrovskou podporou pro vaši civilizaci, protože nyní můžete prozkoumávat nové země a lovit pro artefakty, aniž byste museli mít čas na výrobu jednoho z vašeho města.)
 5. Obrázek s názvem Vyhrajte Civilizační revoluci Krok 5

  5 Pokud se vám podaří najít nepřátelský kapitál před 2500 př. N. L., Vytvořte armádu (zde se hodí více válečníků) a Záchvat . Pokud jste úspěšnější než gratulace, máte nyní další užitečnou vesnici, kterou můžete využívat a využívat, a jste o krok blíže k vítězství v nadvládě!
 6. Obrázek s názvem Vyhrajte Civilizační revoluci Krok 6

  6 Pokuste se postavit loď co nejrychleji, abyste získali ranou výhodu. To vám umožní hledat na ostrovech v oceánu artefakty a získat je dříve, než je najdou ostatní civilizace. Pokud jste měli štěstí a získali loď z přátelské vesnice nebo dobyté barbarské vesnice, můžete tento krok přeskočit
 7. Obrázek s názvem Win Civilization Revolution Step 11

  7 může být užitečné mít dvě lodě zkoumající různé směry od vašeho hlavního města. Tím se zdvojnásobí vaše šance být první, kdo objeví jakékoli artefakty. Může být také užitečné přivést pár válečníků,
 8. Obrázek s názvem Play German in Civilization 4; Vyhrajte faktor_ nadvládu Krok 5

  8 v případě barbarských vesnic na ostrovech.
 9. Obrázek s názvem Win Civilization Revolution Krok 7

  9 Výzkum s ohledem na strategii. Mnoho techniků vám poskytne bonus za to, že jste první, kdo je prozkoumá. Tento bonus může zahrnovat zlaté, kulturní nebo vědecké bonusy pro vaše města, dokonce i pro skvělé lidi! Být první, kdo objeví vojenskou technologii, vám vždy poskytne jednu bezplatnou jednotku této technologie. (např. jako první na průzkum střelného prachu by vám ve vašem hlavním městě poskytla střeleckou jednotku.) Po několika otáčkách se objeví zpráva s dotazem, co dále zkoumat.
  • Zvolte Horseriding >> Feudalism, pokud chcete v rané hře spěchat na nepřítele.
  • Chcete -li se zaměřit na rozvoj města, zvolte Sýpku >> Zdivo >> Zavlažování. Ujistěte se však, že se nejprve dostanete ke zdivu a zavlažování, protože v každém městě získáte zdarma zeď ( +100% k obraně města) a +1 pop.
  • Pokud se chcete zaměřit na rozvoj vědy, zvolte Abeceda >> Psaní >> Gramotnost. Tím se dostanete na přední místo technologické rasy a přímo to povede k matematice (schopnost dělat katapulty šikovnou!). Alphabet vám navíc poskytuje možnost stavět knihovny (vybudujte si to co nejdříve, protože vám to v tomto městě poskytne vědu x2), psaní vám poskytne bezplatného špiona a schopnost je postavit a dosažení gramotnosti vám jako první poskytne +1 vědu v každé z nich město.
  • Chcete -li se zaměřit na vyváženou armádu, vyberte si práci s bronzem >> Práce se železem. Bronzová práce vám dává lučištníky a velký zázrak Rhodského kolosu, který vám zaručí dvojí obchod ve městě a promění vaše město ve vědeckou velmoc, v kombinaci s knihovnou budete daleko od ostatních civilizací v rané a střední hře. Bronze Working vám také uděluje kasárna (upgraduje jednotky na veterány s +50% k útoku a obraně). Kasárna a velký vůdce jim udělují okamžitý elitní status, což vám umožňuje stavět vysoce specializované armády. Ironworking vám dává legie a schopnost pracovat se zdrojem železa. Pokud neuvidíte ležet železo, můžete to přeskočit a místo toho prozkoumat abecedu.
 10. Obrázek s názvem Win Civilization Revolution Krok 8

  10 Použijte svého osadníka. Nyní byste měli mít kolem 100 zlatých, což vám poskytne volného osadníka, takže se rozhodněte, jaký typ města chcete, a umístěte jej na příslušné místo.
  • Pokud chcete vyvážené město: Usaďte se na místě se spoustou snadného přístupu k potravinám, obchodu a produkci, a pokud možno vedle zdrojů a řek. Tato města jsou univerzální a jsou dobrou volbou pro každého hráče Civ. Vyhněte se stavění příliš blízko svého hlavního města, protože v pozdějších fázích hry jim těsná blízkost způsobuje, že soutěží o zdroje. Nejlepší je postavit 5–7 dlaždic od vašeho hlavního města, protože jakmile bude postavena soudní budova, nebudou muset soutěžit o sdílené zdroje a vzdálenost je stále dostatečně malá, aby slušná kultura mohla zaplnit mezeru s územím hranice, což brání nechtěným cizím armádám v pochodu vašimi zeměmi.
  • Pokud chcete město orientované na obchod: Uspořádejte své město poblíž 4 nebo více kamenů na moři (získáte 8 a více obchodů) a vedle 4 nebo více potravin. Pak spěchejte nebo budujte knihovny nebo trhy ve městě, abyste zdvojnásobili svoji vědu nebo zlato. Díky obchodu 8+ a trhu nebo knihovně vám tyto citáty poskytnou solidních 16 zlatých nebo vědu, a to na každém kroku. Pokud máte demokracii, zvyšuje se na 24. Hledejte jedinečné zdroje pro vaše nové město. Budování vedle bazénu síry se může v krátkodobém horizontu zdát kontraproduktivní, ale stavba vedle něj stále využívá zdroje pod bazénem a zaručuje, že se mezitím neobjeví a nebude stavět žádná další civilizace. Jakmile bude střelný prach prozkoumán, vaše město může začít využívat síru, poskytovat jí produkci +3, stejně jako ostatní budovy a bonusy, které jsou ve hře.
  • Hills/Production Cities: Tento typ města se nedoporučuje stavět na začátku hry, ale je účinný ve střední až pozdní hře. Poté, co jste prozkoumali práci s bronzem a práci se železem, chcete vybrat místo, které má přístup alespoň ke 2 pastvinám (nebo 1 trávníku a zdroji, který poskytuje jídlo) a sousedí s několika kopci (udržujte jej dobře střežené jako nepřátelé ZÍSKEJTE + 50% útok z kopců. Další průzkum Stavba pro získání bezplatné dílny (která poskytuje +2 produkce do kopců) a poté okamžitě začněte stavět kasárna, abyste zahájili ofenzivní útok na dobytí nepřátelských měst.
  • Alternativně v pozdní hře, když jste prozkoumali železnici, můžete usadit město vedle pohoří a vrhnout se na minu, pak postavit továrnu. Nyní, pokud má vaše město 3 horské kameny (každá na 1 produkci, 3 celkem) následované železným dolem (nyní každý na 5 produkcích, celkem 15) vynásobené továrnou (15x2) vám poskytne úžasných 30 produkce za kolo, neboli 45 pokud používáte Američany nebo komunismus, nebo 67, pokud používáte oba! Nyní můžete vypustit do světa desítky armád nebo stavět zázrak za zázrakem.
 11. jedenáct Vyberte si vládu, která vám pomůže dosáhnout vašeho vítězství. Každý typ vlády má své výhody, které mohou výrazně ovlivnit vaši hru.
  • Pokuste se získat republiku co nejrychleji v rané hře. To je jedna z velkých výhod, které mají Římané jako občan. (Začínají republikou) Republiky umožňují stavět osadnické jednotky pouze pro 1 statistiku obyvatel, na rozdíl od 2. Díky tomu je velmi snadné rozšířit a maximalizovat produkci/obchod.
  • Pokud hledáte technologické nebo ekonomické vítězství, demokracie je dobrá volba. Zvyšuje obchod o 50% v daném městě, takže je toto vítězství o 50% jednodušší! Nedovoluje však hráči vyhlásit válku, takže pokud plánujete dobýt nové město pro svou říši, nezapomeňte z toho před útokem vypnout.
  • Monarchie jsou skvělé pro kulturní vítězství. Nemají žádné stinné stránky a zdvojnásobují palácovou kulturu ve vašem hlavním městě. Přepnutí bych však doporučil pouze tehdy, pokud se domníváte, že jste expandovali jako republika.
  • Fundamentalismus může každému hráči pomoci dosáhnout nadvládního vítězství. Pokud jste ve válce s civilizací, která je přibližně stejně silná jako vy, tato forma vlády vám může poskytnout další statistické zvýšení, které by mohlo porazit vašeho nejnáročnějšího protivníka.
  • Komunismus je užitečný v každé pozdní hře. Pro každý typ vítězství kromě nadvlády bude mít koncová hra za následek vybudování světového zázraku nebo raketoplánu, který může být drahý. Spojení komunismu s továrnou povede k tak dramatickému nárůstu výroby, že vítězství v nadvládě nepřichází v úvahu.
 12. Obrázek s názvem Vyhrajte civilizační revoluci Krok 10

  12 V každém městě buď vybudujte knihovnu nebo obchodní stanici. To vám umožní udržet si náskok v technologickém závodě, který vám uděluje bonusy za to, že jste první, kdo tuto technologii prozkoumal. Významnými technologickými bonusy jsou zavlažování (+1 pop do každého města), industrializace (+5 zlaťáků do každého města) a korporace (+5 zlaťáků do každého města). Budování trhů vám umožňuje zvýšit produkci zlata (X2), kterou lze použít ke spěchu budov a jednotek, stavění silnic nebo je lze ušetřit na ekonomické vítězství.
 13. Obrázek s názvem Rozbalit městské hranice v civilizaci 4 Krok 2

  13 Poté, co bude postavena knihovna/obchodní místo/trh, využijte výhod okolních dlaždic a postavte další budovy, které zvýší celkově vaše města o jídlo, produkci, vědu nebo kulturu.
 14. Obrázek s názvem Win Civilization Revolution Step 12

  14 Změňte strategie, jakmile získáte solidní technologické vedení. Začněte se soustředit na výzkumnou cestu, která vám nejlépe umožní začít dobývat nepřátelská města.
  • Vyberte si zednářství >> psaní >> matematika, odemkněte katapulty a začněte obléhání rané hry. Katapulty mají 4 útoky a jsou užitečné proti raným armádám archerů.
  • Vyberte monarchii >> feudalismus >> náboženství, odemkněte rytíře a fundamentalismus. Rytíři mají také 4 útoky, ale mohou přesunout o 2 políčka, což z nich činí vysoce mobilní jednotky. Fundamentalismus poskytuje útok +1 každé jednotce, což způsobí, že na vás rytířské armády zaútočí 15, ale neguje to vědecký bonus knihoven a univerzit.
  • Chcete -li odemknout děla a tanky, vyberte možnost Práce se železem >> Univerzita >> Hutnictví >> Parní energie >> Spalování. Děla (odemčená Metallurgy) jsou silnou střední až pozdní herní jednotkou, která má 6 neuvěřitelných útoků a Tanky jsou extrémně silnou pozdní herní jednotkou, která má 10 útoků a 2 pohyby. Ty by měly tvořit většinu vaší moderní armády.
 15. Obrázek s názvem Vyhrajte civilizační revoluci Krok 13

  patnáct Pracujte na vítězství. Po dobytí většiny nepřátelských měst byste měli mít dostatek prostředků, abyste mohli začít pracovat na zvoleném typu vítězství. Ať už si vyberete cestu nadvlády světa, ekonomickou dominanci, kulturní vítězství, nebo přivedete své lidi do nového světa alfa centauri, zbytek je na vás. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vystřelím z města o 2 místa dál nebo na nedalekou loď z města? Počítačová města to dělají pořád, ale nemůžu přijít na to, jak. Postavte zdi pro své město, ujistěte se, že máte ve městě lukostřeleckou, katapultovou nebo dělovou jednotku a použijte útok na dálku.
 • Otázka Jak odemknu projekt Manhattan Wonder In Civilization Revolution? Div zázraku projektu Manhattan se odemkne, jakmile bude postaven a bude prozkoumána atomová teorie.
 • Otázka Mohu vytvořit katapultní armádu a spojit ji s armádou legií/rytířskou armádou? AlexCJ Ne, jednotky lze sloučit pouze s ostatními svého druhu. Legie a rytíři se mohou navzájem spojovat a vytvářet armády, ale nemůžete prolínat různé jednotky. Rovněž nemůžete sloučit více armád a vytvořit superarmy. Samozřejmě můžete umístit katapultovací armádu a armádu legií/rytířů na stejnou dlaždici pro maximální útok. Jen se ujistěte, že máte silnou obranu, jako je lukostřelecká armáda, která podporuje útočné jednotky.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud máte v moderní době jednoho nepoužitého skvělého stavitele, aktivujte jej a vytvořte internetový zázrak. To vám poskytne dvojnásobné zlato a bude užitečné v jakémkoli typu vítězství.
 • Pamatujte, že online hry obvykle končí vítězstvím nadvlády, ale pokud dojde k patové situaci, ekonomické vítězství moderní doby vám může snadno zajistit výhru.
 • Podívejte se po mapě a najděte tyto artefakty, město Atlantis se nachází na oceánských náměstích a poskytuje vám bezplatné technologie, zatímco templáři vám zdarma poskytují pokročilou jednotku.
 • Mějte na paměti, že každá frakce má speciální schopnosti.
 • Pokud se chystáte dosáhnout jiného vítězství než nadvlády, vyřadíte všechny národy kromě jednoho a necháte si to hlavní město, ale žádná jiná města, a jednotky umístíte poblíž, v případě, že vám to vyhlásí válku, v takovém případě vy zablokujte to, ale nezaútočíte. Pokud máte letadla, můžete s nimi zaútočit.
 • Když hrajete online, odstraňte nepřátelské civilizace hned na začátku, je pravděpodobné, že váš protivník bude dělat to samé, aby získal více citátů.
 • Pokuste se postavit 10 měst do roku 0. Je snazší vyhrát s více městy než méně.
 • Opět nezapomeňte vybrat civilizace, které odrážejí váš herní styl. Tohle je velmi důležité!
 • Pokud chcete zabít všechny, postavením divu projektu Manhattan získáte jedinou jadernou zbraň ve hře.
 • Zvažte konzumaci velkých humanitaristů místo jejich usazování ve městech. To poskytuje +1 městu pro každé město, což poskytuje okamžitý a silný bonus oproti bonusu za osídlení: zvýšení růstu v jednom městě o 50%. Jeho usazení však může být užitečné ve městech, která mají velmi malou produkci potravin, ale poskytují další výhody vaší civilizaci jako celku.
 • Špióni zachraňují život. V každém městě, které vlastníte, vždy mějte špionážní prsten (3 špióni zformovaní do armády), aby vás chránil před nepřátelskými špiony, kteří budou sabotovat výrobu, krást zlato, unášet skvělé lidi a dokonce bourat budovy a opevnění a změkčovat vaše vojska pro další útok.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Když se přiblížíte k vítězství, každý vám vyhlásí válku.
 • Chraňte své město, protože barbaři je spálí.
 • Nepřátelé mají vždy obrovskou sílu. OBRANTE SVÉ MĚSTA !!!
 • Vyhněte se nepřátelským osadníkům, kteří se usazují poblíž vašich měst. Není nic otravnějšího, než usadit nové město na slibném místě, jen aby si cizí občan založil město 2 dlaždice od vás. To je obzvláště dráždivé, pokud jste ve válce s touto civilizací, protože dlaždice mezi vašimi městy se stává krvavou lázní a nutí vás stavět obranu místo budov, které potřebujete ke zvýšení produkce, technologie, vědy atd.
reklama

Populární Problémy

Auburnský basketbal míří v pondělí do Orlanda na zápas proti UCF. Tato hra není v televizi, ale můžete se na ni podívat takto.

Je to Spectacular pro Macy's Fireworks 4. července. Podívejte se, jak sledovat show online, prostřednictvím několika možností živého streamování.

Asijské oči na Paříž jako Nishikori, Chung připravil zúčtování

Jak přimět ostatní, aby byli tiší. Ať už vás bolí hlava, hojí se po operaci, studujete nebo se snažíte číst časopis, každý potřebuje občas klid a pohodu. Za určitých okolností může i nízká hladina nežádoucího hluku ...

Jak najít letní tábory. Letní tábory nabízejí mnoho různých programů s různě dlouhými sezeními po celé léto, včetně nočních programů, denních programů, týdenních zasedání a zasedání, která trvají celé léto ....

Dnes večer se koná finále 7. sezóny seriálu Masterchef Junior. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu edice Jr. 2019 online prostřednictvím živého přenosu.