Jak měřit velikost rámu

Velikost tělesného rámce, která odpovídá kostní hmotě a svalové hmotě, hraje důležitou roli při určování teoretických rozsahů hmotnosti. Tyto rozsahy zase fungují jako vodítka pro lidi k určení hmotnosti, kterou by měli mít, v závislosti na velikosti jejich rámu. Existují tři kategorie velikostí rámců: malé, střední a velké. Každý rozsah se liší v závislosti na vašem pohlaví. Měřením obvodu zápěstí nebo šířky lokte můžete určit, ve které kategorii se nacházíte. Krok 1 níže začíná popisem každé metody.Metoda 1 ze 2: Obvod zápěstí

 1. Obrázek s názvem Změřte velikost rámu Krok 1

  1 Omotejte si pásku kolem zápěstí (vpravo nebo vlevo). Vezměte si konec svinovacího metru a obtočte jej celý kolem zápěstí.
 2. Obrázek s názvem Změřte velikost rámu Krok 2

  2 Všimněte si obvodu zápěstí. Níže uvedené tabulky můžete použít k určení velikosti rámu podle velikosti zápěstí. reklama

Metoda 2 ze 2: Koleno šířka

 1. Obrázek s názvem Změřte velikost rámu Krok 3

  1 Ohněte paži pod úhlem 90 stupňů. Ujistěte se, že vaše předloktí je kolmé k zemi. Nezáleží na tom, kterou paži použijete, ale možná zjistíte, že níže uvedená tabulka funguje nejlépe, pokud použijete svou dominantní stránku.
 2. Obrázek s názvem Změřit konečnou velikost rámce

  2 Hotovo. reklama

VýpočtyUkázka výpočtu tělesného rámce na zápěstí


Ukázkové výpočty tělesného rámce loketní dech

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak přimím lidi, aby přestali hodnotit moji velikost ženy? Nemůžete lidi přinutit, aby přestali soudit vaši velikost, ale můžete to ignorovat a nenechat se k vám dostat. Někteří lidé prostě nechápou, že každý je krásný.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • K určení velikosti rámečku můžete použít online kalkulačku velikosti snímků. Stále potřebujete změřit zápěstí nebo loket, ale data můžete zadat do kalkulačky a nechat ji automaticky určit velikost vašeho rámečku.
 • Pravidelné cvičení a zdravé stravování může poskytnout pohled na to, jak se vaše tělo při hubnutí mění. Použijte tyto změny jako motivaci k udržení zdravého režimu, který vám vyhovuje.
 • Kromě tří velikostí snímků existují ještě tři obecné „typy těla“: endomorph, mezomorph a ectomorph. Endomorfy mají větší kosti a vyšší množství tělesného tuku a hubnou pomalu. Mezomorfy jsou středně velké, silné, atletické a poměrně snadno hubnou a nabírají svaly. Ectomorphs jsou hubené a dlouhé končetiny, s typicky malým svalovým nebo tělesným tukem.
 • Pomocí velikosti rámu určete, jak hubnutí ovlivní váš vzhled. Pokud máte přirozeně velký rám, určité části vašeho těla, například ramena, zůstanou relativně velké bez ohledu na to, kolik zhubnete. Pokud máte přirozeně malý rám, účinky přírůstku hmotnosti pocítíte relativně rychleji než někdo se středním nebo velkým rámcem.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak založit fundraisingovou akci. Ať už se chcete zapojit do aktivismu, nebo potřebujete získat peníze na věc, která je vám blízká, fundraisingová akce je zábavný a účinný způsob, jak to udělat. Vyberte příčinu a typ události a poté najděte ...Jak podávat volejbal. Chcete se dostat do volejbalového týmu, ale nemůžete podávat volejbal? Postupujte podle níže uvedených kroků. Připravte si svůj postoj. Umístěte nohy zhruba na šířku ramen, ale střídavě v poloze nahoru a dozadu.Jak prolomíte dotykovou bariéru s dívkou, která se vám líbí? Je těžké vědět, kdy sáhnout a kdy jdete příliš daleko. Pokud jste našli dívku, která se vám líbí, a přitažlivost je oboustranná, musíte začít přerušením dotyku ...Svítidlo: Nick Kyrgios vs Reilly OpelkaPo druhé šokující prohře ve třech zápasech se UCF vrací domů, aby v sobotu čelil ECU. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.