Del Potro zpět na kurt po zranění kolena

DelPotrocropped

Světová pětka Juan Martin del Potro

Juan Martin del Potro je zpět na kurtu pouhé dva měsíce poté, co utrpěl zlomeninu čéšky pravého kolena.

Argentinec, který neměl štěstí, minul minulý měsíc finále ATP v Londýně v důsledku pádu během zápasu třetího kola proti Borna Coric na Shanghai Masters.

Del Potro v pátek nabídl pozitivní aktualizaci svého zotavení před novou sezónou.

Mistr US Open z roku 2009 zveřejnil video, kde říká: „Chtěl jsem vám říci, že už dva měsíce po zlomenině kolena hraji tenis, dělám to velmi pomalu, ale už se pohybuji zde. soud, kde bych chtěl být.

„Chtěl jsem vám sdělit tuto zprávu a poděkovat vám za podporu, kterou mi vždy poskytujete. Posílám vám velké objetí. '

Del Potro skončil v loňské sezóně pátý v žebříčku poté, co vyhrál dva tituly ATP World Tour, a ve finále US Open ho porazil Novak Djokovic.

Populární Problémy

Rafael Nadal sdílí své myšlenky na možnost živého setkání na Instagramu s Aussie Nickem Kyrgiosem. Navzdory bouřlivému vztahu mezi nimi Kyrgios pozval Nadala na živý videochat.

Ačkoli všichni kouzelníci vytvářejí iluze, ti, kdo vytvářejí iluze ve velkém měřítku, aby ohromili a zmátli diváky, jsou často označováni jako iluzionisté. Existuje mnoho různých stupňů iluze. Někteří spoléhají na chytrou manipulaci ...

Váš průvodce streamováním Flubbera online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Konečně jste pozvali dívku svých snů ven a ona řekla ano! Po několika skvělých rande je vztah oficiální. Dívku máš, teď už jen musíš najít způsob, jak si ji udržet. Existuje mnoho sladkých akcí, které můžete ...

Zajímá vás, jak přesně sledovat Hulu na Apple TV? Připravili jsme pro vás tohoto snadného průvodce krok za krokem.

Být myčkou v restauraci může být na stejné linii nekvalitních prací, jako je překlápění hamburgerů ve franšíze rychlého občerstvení. Myčky nádobí však mají důležitou roli, stejně jako kuchařky. Bez myček nikdo nebude mít čisté, ...