Nejlepší streamovací služby pro filmy a živou televizi

Vzhledem k tomu, že stále více lidí v USA upouští od své drahé služby kabelové televize, zjišťujeme, že na trh přichází stále více nových streamovacích služeb zaměřených na šňůru prořezávání kabelů. V roce 2020 rozhodně není nouze o skvělé alternativy kabelu pro ty, kteří nechtějí prodávat kabelovou nebo satelitní televizi.Ať už chcete streamovat živé televizní vysílání, binge sledovat celý televizní seriál o víkendu, stočit se na gauč pro nějaký Netflix (možná N ‘chill) nebo sledovat živé sporty, k dispozici je tolik možností.

Se zdánlivě nekonečným počtem dostupných streamovacích aplikací a předplatných může být samozřejmě těžké zjistit, které z nich jsou pro vás to pravé. To je místo, kde vstupujeme, protože nenávidíme myšlenku, že plýtváte svými těžce vydělanými penězi stejně jako vy.Zde jsou nejlepší streamovací služby pro filmy, vaše oblíbené televizní seriály a LIVE TV v roce 2020:

Index

 1. Streamovací služby jsou nyní k dispozici
 2. Živé televizní vysílání
 3. Niche Streaming Services
 4. Kde nakupovat a půjčovat filmy digitálně online
 5. Nejlepší boxy pro streamování médií pro to, co chcete sledovat
 6. Antény pro digitální televizi
 7. Jak sledovat živé sporty bez kabelu
 8. Užitečné aplikace pro přestřihnutí kabelu
 9. Jak sledovat konkrétní pořady naživo
  Proč je řezání kabelů tak populární

Nejlepší streamovací služby dostupné v roce 2020

Disney+, Netflix, Amazon Prime a Hulu jsou čtyři největší služby pro streamování médií v roce 2020 s placenými předplatnými pro ty, kteří upustí od svých účtů za kabelové připojení (a ano - přesně v pořadí popularity). Každá služba nabízí něco trochu jiného a každá má svá pro a proti. Zde je rozpis každého z Big 4 a toho, co pro vás mohou udělat jako alternativu kabelové televize.omalovánky tenisových bot

Disney +

Pokud se držíte pouze jednoho určitého žánru nebo kanálu, existuje řada skvělých specializovaných streamovacích služeb, které jsou nabízeny jako doplňky a/nebo samostatné služby. Pokud vám jde pouze o streamování HBO v neděli večer pro Hra o trůny , můžeš to udělat. Pokud milujete pouze anime, je k dispozici řada různých služeb. Zde jsou nejoblíbenější služby specializovaného streamování, které jsou nyní k dispozici:

TV se žaludem

Acorn TV je bezplatná streamovací platforma pro britskou televizi, která přináší tisíce hodin nejžhavějších britských televizních seriálů.Cena: 4,99 $/měsíc

Podívejte se na to zde.


Anime Strike

Streamovací platforma Amazon Anime, která obsahuje tituly jako Vítejte v tanečním sále, žádná hra, žádný život, BTooom !, Parasyte a další vysoce kvalitní anime.

Cena: 4,99 $/měsíc, ale musíte mít také Amazon Prime Video.

Zaregistrujte se zde.


Cinefest

Cinefest je další doplněk Prime, tentokrát pro milovníky filmu. Je to jedinečně sestavená sbírka filmů, která v současné době obsahuje více než 100 filmů. Nejsou to však populární filmy. Místo toho jsou drahokamy pod radarem a vítězové Sundance, kteří jsou většinou hodnoceni vysoce.

Cena: 4,99 $/měsíc, vyžaduje Amazon Prime Video

Zaregistrujte se zde.


Comedy Central Stand-up Plus

Stand-up drahokamy Comedy Central na dosah ruky za 3,99 $/měsíc.

Cena: 3,99 $/měsíc, vyžaduje se Amazon Prime Video.

Zaregistrujte se zde.


Fandor

Fandor je služba streamování filmů, která vám poskytuje přístup k ručně vybraným filmům, a atmosféra je zcela odlišná od jakékoli jiné služby streamování filmů. Společnost poskytuje 50% příjmy držitelům práv svých filmů. Některé filmy na platformě právě teď obsahují Překladatel, naděje, tajemník, absolvent, americký vlkodlak v Londýně, a více.

jaký typ bodování se v badmintonu používá

Cena: 7,50 $/měsíc, pokud platíte ročně, 10 $/měsíc, pokud platíte měsíčně

Podívejte se na Fandor zde.


HBO prostřednictvím kanálů Amazon

Streamujte živé vysílání HBO a sledujte seriály a filmy ve svém nevyřízeném stavu pomocí HBO prostřednictvím kanálů Amazon , a je také k dispozici prostřednictvím Sling (15 $), DirecTV Now (17,99 $), PlayStation Vue (15 $) nebo Hulu (14,99 $). Díky tomu je streamování Hra o trůny tak snadné, jak to kdy bylo, a do značné míry staví všechny živé televizní streamovací služby na rovné podmínky, protože všechny mohou mít HBO.

Cena: 14,99 $/měsíc, vyžaduje se video Amazon

Podívejte se na HBO prostřednictvím Amazon Channels zde.


Střílet

Streamovací služba pro milovníky hudby v každém z nás, Qello zahrnuje streamování celovečerních koncertů a hudebních dokumentů. Je to prvotřídní možnost, pokud chcete opravit hudební televizi.

Cena: 7,99 $/měsíc nebo 69,99 $/rok

Podívejte se na to zde.


Screambox

Služba streamování hororových filmů pro ty, kteří milují žánr. OBROVSKÝ výběr hororů od temných po populární.

Cena: 4,99 $/měsíc s Amazon Video Sub

Získejte 7denní bezplatnou zkušební verzi zde.


Zobrazit čas

Získejte kanál Showtime a jeho nevyřízené pořady a filmy na dosah s Amazon Channels. Pokud máte rádi přehlídky jako Twin Peaks, vlast, miliardy, a Nestydatý, to je skvělá hodnota.

Cena: 8,99 $/měsíc

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi hned teď.


Starz

Napájení. Američtí bohové. Outland. Černé plachty. Všechno jsou to seriály Starz a předplatné jeho měsíční streamovací služby zahrnuje také živé streamování a filmy.

jaká jsou pravidla pro raketbal

Cena: 8,99 $/měsíc

Přihlaste se k bezplatné 7denní zkušební verzi zde.


Užší seznam Tribeca

Tribeca Shortlist je jedinečná streamovací služba, která nabízí rozmanitý výběr filmů vybraných herci, režiséry a dalšími. Najdete zde širokou škálu různých filmů, od dramat přes komedie až po dokumenty.

Cena: 4,99 $/měsíc

Zaregistrujte se zde.


Zachvění

Další skvělá služba pro streamování hororových filmů, která zahrnuje filmy jako The Hills Have Eyes, The Collector, 31, I Saw the Devil, a další neuvěřitelně děsivé filmy. Je to naprostá nutnost pro měsíc říjen, mohu přidat.

Cena: 4,99 $/měsíc, dostupné na Amazon Channels

Podívejte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi zde.


Crunchyroll

Crunchyroll je považován za nejlepší volbu pro streamování anime televize a rozhodně má nejlepší výběr anime, jaký najdete online. Najdete zde oblíbené anime a manga Boruto, Dragon Ball Super, Katsugeki Touken Ranbu, a více.

Ceny:

jak oblékat tenisky
 • 1 měsíc - 7,99 $/měsíc
 • 3 měsíce - 22,99 $ (7,66 $/MO)
 • 12 měsíců - 79,99 $ (6,66 $/MO)

Bezplatná zkušební verze je k dispozici zde.

Více dostupných streamovacích služeb

FXNow, FUNimation, Telemundo Now, Fox Sports Go, FOX Now, Syfy Now, FandangoNow, EPIX, Encore Play, CinemaNow, Bravo Now a WWE Network.

Nejlepší boxy pro streamování médií pro to, co skutečně chcete sledovat

Je již pravděpodobné, že máte různá zařízení, která již mají vyhrazené aplikace pro mnoho výše uvedených možností přestřižení kabelu, ale pokud hledáte upgrade nebo jinou možnost, zde jsou některá z nejlepších dostupných boxů pro streamování médií:

Herní konzole

& zwnj;

Ačkoli to není úplně nic nového nebo super tajemství, aplikace IMDB je užitečná pro ty, kteří chtějí najít nové pořady a filmy ke sledování, zjistit, jak se sakra jmenuje herec a proč vypadá tak dobře v show, kterou sledujete, a více.

K dispozici na Google Play a iTunes.


Proč je řezání kabelů tak populární

Řezače kabelů jsou k dispozici již několik let a většinou to začalo kvůli tomu, že na trhu kabelové televize je tak malá konkurence. Velké společnosti, jako je Time Warner, Charter a DirecTV, měly na trhu roh se všemi věcmi souvisejícími s televizí, což znamená, že ceny se neustále plazily nahoru a dolů (nemluvě o některých stinných obchodních praktikách, které jsme u některých kabelových společností viděli roky).

Pokud je myšlenka na úsporu peněz na vašem účtu za kabel něco, co vás nadchne, řezání kabelu to dokáže (pokud je provedeno správně, to je). Uvědomte si však, že pokud si koupíte všechna tato různá předplatná, abyste vyplnili prázdnotu, mohli byste to potenciálně přehnat, což znamená, že neušetříte vůbec nic.

Zajímá vás, jakých úspor byste mohli potenciálně dosáhnout? Podívejte se na tento neuvěřitelně šikovný nástroj od Břidlice , což vám dává kalkulačku, která vám pomůže určit vaše úspory. Pokud byste se například přihlásili k odběru pouze kabelového internetu a Netflixu (nejběžnější nastavení pro základní kordové řezačky), ušetřili byste zhruba 527 $ ročně. Tento nástroj má k dispozici různé možnosti a důrazně doporučujeme, abyste si s ním pohráli, pokud o něčem uvažujete a hledáte nějakou perspektivu.


Populární Problémy

Jak zlepšit kardiovaskulární kondici. Kardiovaskulární zdatnost označuje účinnost, s jakou srdce pumpuje krev a kyslík do těla. Zlepšení vaší kardiovaskulární kondice vám umožní dál chodit a déle cvičit. To...

Jak najít bohaté muže. Setkání s bohatým mužem je snem mnoha žen, takže abyste se odlišily od ostatních a zvýšily své šance na úspěch, musíte nejprve pochopit bohatého muže. Odtamtud musíte být ochotni udělat ...

Je vaše srdce nastaveno na jasně znějící ukulele? No, teď je čas si jeden koupit! Nákup ukulele rozhodně není totéž jako nákup auta, ale je pár věcí, které byste si před koupí měli pamatovat, abyste neskončili s ...

Jsme zpět s našimi týdenními tenisovými drobnostmi. Do olympijských her v Londýně zbývá jen jeden týden, zde jsou hlavní příběhy týdne. .

Smíšené recenze pro Twitter na French Open