Jak napsat soucit Děkuji

Nalezení slov k vyjádření vděku během období zkoušek, zejména úmrtí, může být velmi obtížné. Chcete-li napsat poděkování za soucit, postupujte podle těchto pokynů.

Ukázka děkovných poznámekUkázka poznámky pro člena rodiny


Ukázka poznámky k seznámení

Metoda 1 z 1: Napište vlastní Děkuji

 1. Obrázek s názvem Napište sympatii Děkuji Krok 1

  1 Kupte si karty s obálkami. Barvy a design by měly být obecně tlumené. Protože píšete personalizovanou poznámku, vyberte si prázdnou kartu nebo velmi málo textu; množství banálních hotových frází bude vaše odosobňovací gesto odosobnit.
  • Případně můžete poslat prostou poznámku. To je zvláště vhodné, pokud máte pocit, že máte hodně co říct. Pokud si však nevíte rady, držte se karty zakoupené v obchodě, protože se příliš nehodí k psaní.
  • I když jsou tlumené karty „normální“ a společensky přijatelné, zvažte použití prázdných karet, které odrážejí osobnost osoby, jejíž život se pamatuje. Například vkusné obrázky motorky pro někoho, kdo miloval ježdění.
  • Neposílejte poděkování na soucit . Ačkoli je to nejpohodlnější způsob, jak kontaktovat lidi, je také extrémně neosobní a bude považován za vážné faux pas.


 2. Obrázek s názvem Napište sympatii Děkuji Krok 2

  2 Pište perem. Ať už jste si vybrali kartu nebo dopis, napište poznámku ručně perem, místo abyste ji psali nebo psali tužkou. Opět to dodá poděkování intimnější a uhlazenější pocit.
 3. Obrázek s názvem Napište sympatii Děkuji Krok 3

  3 Oslovte příjemce podle jména. Otevření s nápisem „Dear ___“ prolomí led a udrží zprávu intimní.
 4. Obrázek s názvem Napište sympatii Děkuji Krok 4

  4 Děkujeme příjemcům za něco konkrétního. Může to být skutečný předmět (květiny, karta), kondolenční gesto (účast na pohřbu, srdečný telefonát) nebo jednoduše emocionální podpora. Uvedení specifik ukazuje, že jste si všimli a ocenili vynaložené úsilí.
 5. Obrázek s názvem Napište sympatii Děkuji Krok 5

  5 Pokud je to možné, vyjádřete o příjemcích něco pozitivního. Pokud někdo například prošel, můžete zmínit, jak moc příjemci znamenali pro zesnulého. Pokud se příjemci zúčastnili nějaké akce, můžete zmínit, jak moc vám jejich přítomnost dala sílu.
  • Pokud vás nenapadá něco příjemného, ​​co byste o příjemci řekli, místo toho pochvalte dárek/gesto. Řekněme například, že vás dárek v temné době uklidnil, že květiny byly oblíbené zesnulého atd.
 6. Obrázek s názvem Napište soucit Děkuji 6. krok

  6 Vyjasněte svou vděčnost. Začněte balit své myšlenky tím, že budete obecně vyjadřovat uznání. Uveďte, jak moc pro vás a vaši rodinu znamenala jejich laskavost nebo soustrast.
 7. Obrázek s názvem Napište sympatii Děkuji Krok 7

  7 Ukončete poznámku. Než podepíšete své jméno, napište „s pozdravem“, „s láskou“, „s pozdravem“, „z našich srdcí“ atd. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu napsat děkovný dopis knězi? Napsali byste to stejným způsobem, jako byste komukoli jinému napsali děkovný dopis, a jeho poštovní adresu můžete získat z kostela nebo ji doručit osobně při příští bohoslužbě.
 • Otázka Mohu podepsat jméno svého zesnulého manžela? Ne, neměli byste se podepisovat jménem svého zesnulého manžela na poděkování za sympatie.
 • Otázka Jak mohu vyjádřit sympatie děkuji skupině v kanceláři? Můžete začít slovy „Děkuji moc za vaši podporu“ nebo „Všem, kteří na nás mysleli“. Mezi další možnosti patří „Pro ty, kteří přispěli k této kartě“, „To pro mě (pro nás, pro nás) hodně znamenalo“, „Chtěl bych vám poděkovat za vaši laskavost a lásku v této době“.
 • Otázka Dostali jsme děkovné karty z pohřebního ústavu. Mám je podepsat? Pokud ano, JAK? Poděkování je od několika členů rodiny. Laura Můžete si napsat vlastní kartu. Můžete se podepsat jménem každého na kartě, nebo se jen podepsat jako 'The Mills Family' nebo jaké je vaše příjmení.
 • Otázka Jak mám někomu poděkovat za peníze a slova útěchy? „Vážený [sem vložte jméno], děkuji za peníze, které jste tak laskavě poslali, a za vaše milé [dopis/karta/jiné]. Opravdu si vážím vašich laskavých slov; Zjistil jsem, že mají velkou útěchu, a cítím se požehnán tím, že vás mám jako [přítele/moji rodinu/souseda]. “
 • Otázka Jak mám napsat děkovný dopis někomu, koho neznám moc dobře, že mluvil na pohřbu? Napište děkovný dopis jako obvykle, ale zahrňte také něco o tom, jak smysluplné bylo nechat je při obřadu dodat tak krásná slova. Můžete také zahrnout několik informací o tom, jak tato slova vnímal váš blízký a zda by se jim líbila.
 • Otázka Jak napíšu poděkování každému, kdo poslal květiny? Stačí říct něco jako: „Moc děkuji za květiny, byly nádherné, miloval jsem je a znamená to tolik, že jsi v tu dobu myslel na mě/na nás.“
 • Otázka Jak mohu napsat děkovný dopis pro přátele, kteří přispěli penězi na nemoc mé manželky? Napište něco jako: „Děkuji za podporu, kterou jste nám projevovali, když byla moje žena nemocná. Nyní je (aktuální stav) a já jsem tak vděčný, že vás mám po svém boku. Doufám, že se vám daří a ještě jednou vám z celého srdce děkuji za vaši péči a podporu '.
 • Otázka Je v pořádku poděkovat dvěma lidem za místo „Miluji tě“ místo „Miluji tě všechny“? Hopebrooke „Miluji tě“ mi připadá smysluplnější, ale zní to, jako bys oslovoval jednu osobu. Alternativou může být napsat „Miluji vás oba“.
 • Otázka Jak děkujete někomu za peníze a slova útěchy? Abhi229 Pište, volejte nebo se setkávejte. Řekni: „Jsem opravdu vděčný za to, co jsi pro mě udělal. Opravdu to pro mě hodně znamenalo. Vaše slova mě udržovala v chodu. Peníze vám vrátím co nejdříve. Děkuji mnohokrát.' Tento návrh můžete upravit, ale vždy mluvte ze svého srdce.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud potřebujete adresy návštěvníků pohřbu, které jste neznali, podívejte se do návštěvní knihy.
 • Po smrti není nutné rozesílat poděkování každému, kdo se přišel poklonit. Rozesílejte děkovné dopisy následujícím lidem: přátelům a blízkým zesnulého, komukoli, kdo věnoval květiny, dary, dárky nebo karty, duchovenstvu, nositeli pohřební služby a komukoli, kdo poskytoval služby jako hlídání dětí, jídlo nebo řízení na pohřbu průvod.

reklama

Varování

 • Nečekejte příliš dlouho na to, abyste napsali a rozeslali děkovné dopisy. Ačkoli lidé pochopí, pokud se necítíte na to, že se v obtížných chvílích vrhnete na své povinnosti, necháte -li před děkováním uplynout několik týdnů, budete vypadat nevděčně.
reklama

Populární Problémy

Jak zarámovat podlahu. Podlahy nejmodernějších struktur jsou stavěny uspořádáním jednotlivých kusů rozměrového řeziva do konzistentního, opakujícího se vzoru. Tento proces, běžně známý jako 'rámování tyčí', má za následek strukturu, která ...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tenisové raketě a strunách Rogera Federera, včetně vývoje používání rámů Wilson švýcarského mistra.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy mistrovství světa v hokeji 2019 online v USA.

Jak složit řidičský test na Floridě. K samostatné jízdě na Floridě je zapotřebí řidičský průkaz třídy E. Naštěstí je proces získání licence docela snadný. Začněte tím, že získáte povolení studenta a procvičíte si tolik, kolik ...

Plísně, řasy, lišejníky a další organické výrůstky jsou běžnými problémy u taškových střech, kvůli nimž vypadají obarvené. Použití chemického ošetření vám může pomoci zbavit se tohoto nevzhledného problému. Použití tlakového čističe nastaveného na nízké psi zajišťuje ...

Křížové oblékání je běžné chování malých dětí, které zjišťují svoji genderovou identitu. Teprve až děti budou starší, začne společnost považovat oblékání za „nenormální“ chování. Vysvětlením svému ...