„Jsem osivo číslo 1, takže cokoli kromě finále pro mě nebude dobrý výsledek“ - Daniil Medvedev před kampaní v Torontu

'/>

Daniil Medveděv

Daniil Medvedev je nejlepším semenem letošní National Bank Open v Torontu. Před svou kampaní v kanadském městě se Medveděv dotkl svého předčasného odchodu z Wimbledonu a také nabídl své dva centy na polarizační téma koučování na hřišti na turnaji ATP Tour.

Rus byl jedním z favoritů, kteří vyzvali Novaka Djokoviče o nejvyšší ocenění ve Wimbledonu. Medvedev zahájil svou kampaň v All England Clubu, ale ve čtvrtém kole se uvolnil, kde promarnil náskok dvou setů na jednoho a prohrál s Hubertem Hurkaczem.

V této souvislosti Medveděv řekl, že je potěšen úrovní, kterou ve Wimbledonu předvedl, ale přiznal, že byl z konečného výsledku zklamán.

'Hrál jsem tam docela dobrý tenis (Wimbledon), mohl jsem vyhrát proti Hurkacz, prohrál v pěti setech,' řekl Medveděv. „Ale je to tak ... jsi v top 10, zvláště v top 4 na světě. Pokud prohrajete v prvním kole Slamu, není to dobrý výsledek. Pokud jste hráli dobře, cítili jste se dobře, každopádně to není dobrý výsledek. '

Stejnou analogii použil Medvedev pro svou nadcházející kampaň na National Bank Open 2021 a tvrdil, že cokoli menšího než finále by pro něj bylo podřadným výsledkem.

Rus upozornil, že i špičkoví hráči jsou náchylní k brzkým ztrátám, ale zároveň naznačil, že „velká trojka“ Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče jsou výjimky z pravidla.

„To samé, jsem semeno číslo 1, takže nic kromě finále pro mě nebude dobrý výsledek. Přitom každý může každého porazit. Tenis je nevyzpytatelný sport, pokud nemluvíme o Velké 3, zvláště na jejich vrcholu, “řekl Medvedev.

Medveděv poté zvážil debatu o koučování na hřišti, kterou minulý měsíc zahájil Stefanos Tsitsipas. Řek vyzval tenisové úřady, aby učinily „velký krok vpřed“ tím, že přijmou koučování na kurtu.

Tsitispasovy komentáře vyvolaly u tenisové komunity smíšené reakce. Zatímco některé oddíly tvrdily, že pokud by bylo povoleno koučování na hřišti, prospělo by hráčům s vyššími žebříčky, jiní poukázali na to, že to nebude mít velký význam

Medvedev řekl, že na to nemá žádný názor, naznačil však, že větší zapojení trenérů by mohlo pro tenis změnit hru.

„Nejsem proti koučování, ale zároveň si myslím, že to není nutné. Existují lidé, kteří rozhodují o pravidlech, což nejsou hráči. Myslím si, že téměř v každém jiném sportu na světě je koučování povoleno, “řekl.
'Abych byl upřímný, nevidím problém s koučováním, pracujeme s našimi trenéry každý den, i když to může v jednu chvíli změnit zápas.' I když to změní zápas, dobře, proto zaplatíte svému trenérovi. Na tohle vlastně nemám žádný názor, “dodal Medveděv.

„Vždy je lepší hrát před fanoušky, dokonce i pro někoho, jako jsem já“ - Daniil Medvedev

V tomto roce Daniil Medvedev komunikuje s fanoušky

Daniil Medvedev komunikuje s fanoušky na letošním poháru ATP

National Bank Open má tento týden přivítat fanoušky po celou dobu soutěže. Jednak Daniil Medveděv má radost z možnosti soutěžit před zaplněnými tribunami v Torontu.

„Vždy je lepší hrát před fanoušky, dokonce i s někým, jako jsem já. Na hřišti mohu být velmi temperamentní, takže někdy mohu být na fanoušky naštvaný. Ale myslím, že začínám cítit, že to se lidem na mně líbí. Nikdy nepodvádím, pokud jsem naštvaný na někoho v davu, nebudu to předstírat a totéž, pokud jsem šťastný. Myslím, že mám obvykle dobré interakce s davem, “řekl Medveděv.

Populární Problémy

Australský hráč v důchodu Sam Groth zabil Novaka Djokoviče za ohrožení zdraví a životů lidí. Groth také řekl, že světová jednička 1 již není vhodná k tomu, aby zastávala funkci prezidenta Rady hráčů.

Chcete spojit svou lásku k fotografování s vaším oblíbeným sportem? Pokud jste sportovní fotograf, máte šanci zachytit všechny vzrušující okamžiky ve hře. Pravděpodobně si říkáte, jak můžete proniknout do podnikání, ...

Jak vyrobit tyčinky Pugil. Pugilské hole jsou falešnou bojovou zbraní, která se běžně používá k procvičování dovedností s puškovým bajonetem. Můžete si vyrobit vlastní pugilskou hůl doma z pěny, PVC trubky a lepicí pásky. Všimněte si, že tyto domácí pugilské tyčinky ...

Liverpool se v úterý utká s Red Bull Salzburg v zápase skupinové fáze Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.

Jak doma prát šidítko velikosti King. Přikrývku velikosti King můžete snadno vyprat doma! Přečtěte si štítek vašeho přikrývky a určete nejlepší způsob praní. Většinu přikrývek velikosti king lze prát v pračce a sušit ...

Venuše se zřítila na 15leté minimum Wimbledonu