Živý přenos Bulls vs Grizzlies: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Spoluhráči Luke Kornet a Zach LaVine z Chicago Bulls.Pokud je hra Bulls vs Grizzlies na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV nebo Hulu s živou televizí . Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže.


Chicago Bulls a Memphis Grizzlies se budou v pátek snažit odrazit od těžkých úvodních nočních ztrát.Prodám tenisový míček americký gladiátor

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Bulls vs Grizzlies na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

Pokud je hra na vašem trhu

Hra se bude vysílat lokálně buď na NBC Sports Chicago (trh Bulls) nebo Fox Sports Southeast (trh Grizzlies). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Fanoušci v Chicagu, Memphisu a dalších místních trzích: FuboTVPro ty, kteří žijí na místních trzích, patří mezi NBC Sports Chicago a Fox Sports Southeast Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

osazení tenisových raket

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bulls vs Grizzlies na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.Fanoušci v Chicagu, Memphisu a dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou NBC Sports Chicago a Fox Sports Southeast součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Bulls vs Grizzlies na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

raketbal podává

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Do 29. října je k dispozici bezplatná zkušební verze, což znamená, že tuto hru můžete sledovat zdarma.

Můžeš zaregistrujte se zde pro kanál Amazon Prime i NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos her Bulls vs Grizzlies a všechny hry mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průchod pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, bez komerčních vstupenek), ale také mají bezplatnou zkušební verzi do 29. října.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Bulls vs Grizzlies a všechny hry mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled Bulls vs Grizzlies

Poté, co visel s Heat a vedl značnou část hry v jejich otvíráku, vítězná čtvrtá čtvrtina vykolejila Grizzlies v jejich otvíráku, prohrávala 120-101.

Světlým bodem pro Memphis však byl nováček Ja Morant - celkový výběr č. 2 v draftu. Při svém debutu měl 14 bodů, čtyři doskoky a čtyři asistence.

Když si s tím chlapem sednete a mluvíte o basketbalu, mluvíte o tom, co vidí na podlaze, je o krok napřed, řekl trenér Grizzlies Taylor Jenkins. Už vidí hry, než se vyvinou. Myslím, že celý náš tým bude těžit z jeho nesobeckého stylu hry.

mám hrát tenis

Morant, který hrál svůj vysokoškolský míč v Murray State, je konkurentem, takže po prohře nekontroloval skóre boxu.

Nesoustředím se na pozitiva, řekl Morant. Pro mě je to jen negativum. Cítil jsem, že jsem mohl být na mnoha místech lepší, pomoci mému týmu zvýšit tempo, aby nás udržel. Dnes v noci vytěžili spoustu našich chyb.

Memphis v minulé sezóně odehrál celkově 33: 49, ale vstupuje do sezóny bez franšízových pilířů Mike Conley, který byl vyměněn v offseason, a velký muž Marc Gasol, který loni odešel do Raptors v obchodním termínu a vyhrál svou první NBA mistrovství.

Bulls minule přišli o Hornets o lamač srdcí, protože se nemohli udržet. Vrátili se z šestnáctibodového deficitu prvního poločasu.

Brzy jsme byli v blátě. Nemyslím si, že bychom defenzivně měli výhodu, kterou jsme potřebovali brzy, řekl hlavní trenér Jim Boylen. Možná byli (byli) upjatí, možná (byli) nervózní, řekla Boylen. Myslím, že jim to vadí, myslím, že se snaží. V úvodní noci tým bránil domácí dvůr. Musíte jim dát úvěr. Myslel jsem, že nás nějak udeřili pěstí, a my jsme hned neodpověděli, pak jsme nějak dostali naše mořské nohy zpět a dostali se zpět do hry.

server tenisových kopů

Lauri Markkanen vedl s 35 body a 17 doskoky, ale na vítězství v úvodní noci na silnici to nestačilo.

Když dostane 35 a 17 let, musíme vyhrát, řekl Boylen.

Mluvilo se o tom, že Markkanen se spokojil spíše s výstřely zvenčí, než aby používal svůj 7 stopý rám k práci v barvě.

Opravdu to řekli (spokojil jsem se s trojkami)? řekl Markkanen. Jo, hledal jsem záběry. Vím, že v základní části to bude jiné, více se zapojit a samozřejmě i střídání. Ukázalo to způsob, jakým můžeme hrát; takže prostě musíte každý den pracovat a zlepšovat se v tom.

Bulls jsou 2bodové silniční favority pro hru proti Griz.


Populární Problémy

Jak vydělat peníze buskingem (pouliční hraní). Busking nebo pouliční hraní je skvělý způsob, jak se věnovat své vášni jako bavič a získat cenné zkušenosti s předváděním svého řemesla před publikem. Ať už jste ...

Jak získat HM Rock Smash v Pokémon Emerald. Rock Smash je klíčovou schopností hry Pokémon Emerald a je vyžadován pro postup v několika částech příběhu. Rock Smash najdete od muže z Mauville City, ale nebudete ho moci použít ...

VCU se vrací domů, aby v sobotu podnikl Mount St. Mary's. Tato hra není pravidelná, ale stále ji můžete snadno sledovat online. Zde je postup.

Pete Sampras se kupodivu nikdy nedostal ani do finále !.

Lance Armstrong je předmětem nejnovějšího dokumentu ESPN 30 pro 30 s názvem Lance. Zde je návod, jak sledovat celý film online, pokud nemáte kabel.