Působivý Anderson mlátí Nishikori

Anderson_cropped

Kevin Anderson slaví vítězství nad Keiem Nishikorim v O2 Areně.Kevin Anderson to dokázal ze dvou na finále ATP důrazně a rozdrtil překvapivě nevyrovnaného Kei Nishikoriho 6-0 6-1 v Londýně.Úvodní střetnutí dvouhry v úterním rozpisu v O2 Areně postavilo proti sobě první dva ve skupině Lleyton Hewitt, přesto se rozvinula jednostranná soutěž, která trvala pouhých 64 minut.Nishikori nedokázal zopakovat svůj výkon při nedělní rozrušené výhře nad Rogerem Federerem, sotva vyvíjel na svého rivala jakýkoli tlak, protože se dopustil 24 nevynucených chyb.

Anderson neprojevil slitování, když ve svém nedávném setkání na Paris Masters ve stylu setů prohrál, aby se dostal na pole position, aby se dostal do posledních čtyř letošních akcí končících sezonu.Jihoafrický hráč s velkým podáním pohrozil, že zaznamená výsledek s dvojitým rožkem, i když jeho protivník se alespoň vyhnul této ostudě tím, že v předposlední hře druhé sady udržel podání.Přesto byl Nishikori stínem hráče, který svrhl šestinásobného šampiona Federera o necelých 48 hodin dříve v anglickém hlavním městě.Bylo překvapením vidět, že Anderson potřebuje tři setpointové příležitosti, aby si zajistil otvírák, i když to stylově zpečetil forhendovým returnem na úseku, který ořízl horní část sítě.Nishikori opustil kurt poté, co zaostal, ale přestávka neviděla změnu ve štěstí Japonců, kteří i nadále dělali spoustu nedbalých chyb.

Přinejmenším se vyhnul tomu, že utrpěl nejtěžší porážku své kariéry - tento výsledek odpovídá ztrátě rukou Robina Soderlinga ve Stockholmu před deseti lety - což vyvolalo ironické jásot z davu, když chytrý krájený bekhend zpečetil šestý zápas druhého setu.

Šlo však pouze o zdržení nevyhnutelného, ​​slabý bekhendový return po vzestupu prvního podání Andersona v další hře, čímž se světová devítka dostala z jeho bídy.

Anderson se kvalifikuje do semifinále s náhradním zápasem, pokud buď Dominic Thiem naštve Federera v úterním pozdním zápase nebo Švýcarsko triumfuje ve třech setech.


STATISTICKÉ ROZDĚLENÍ
Anderson [4] bt Nishikori [7] 6-0 6-1

VÍTĚZOVÉ/NEVYVOLANÉ CHYBY
Anderson - 15/12
Nishikori - 10/24

ACE/DVOJNÁSOBKY
Anderson - 10/0
Nishikori - 2/2

ZLOMENÉ BODY VYHRÁLY
Anderson - 7/12
Nishikori - 0/0

PRVNÍ PROCES PRVNÍ SLUŽBY
Anderson - 78
Nishikori - 45

hra v tenise

PERCENTA BODŮ VYHRAJE NA PRVNÍ/DRUHÉ SLUŽBĚ
Anderson - 82/63
Nishikori - 50/37

CELKEM BODŮ
Anderson - 56
Nishikori - 29

Populární Problémy

Naomi Osaka odmítla na začátku tohoto roku dělat jakékoli tiskové konference na Roland Garros ve snaze ochránit její duševní zdraví.

Jak jíst cookie. Sušenky, kterým se v některých částech světa také říká sušenky, jsou malé, ploché pečivo, které se vyrábí ze sladkého těsta na bázi mouky. Cookies jsou velmi univerzální dezert, který lze připravit s ořechy, čokoládou ...

Gonzaga a Michigan se v pátek setkají v šampionátu Battle 4 Atlantis. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

ATP Tour míří do Toronta na 140. ročník Canadian Masters, který začne 9. srpna.