„Bylo to zábavné, ale bylo by to o něco méně zábavné, kdyby to bylo na zarážce“ - Daniil Medveděv na podivné volání „překážky“ během vítězství 2R nad Bublikem

Daniil MedveděvDaniil Medvedev zvrátil jednosetové manko, aby v úterý porazil Alexandra Bublika 4: 6, 6: 3, 6: 4 ve druhém kole National Bank Open v roce 2021 v Torontu. Zábavné setkání ve třech setech obsahovalo trochu všeho, včetně velkolepého natáčení a podivného „překážkového“ volání rozhodčího židle.

Ve třetí hře závěrečné sady Medveděv udeřil smeč přímo na Bublika, který byl nějakým způsobem schopen vrátit míč zpět do hry, přestože se ocitl na podlaze. Medveděv se svému protivníkovi omluvil, než smeč dokončil bod.Ale židle rozhodčí Aurelie Tourte to nazvala „překážkou“, protože Rusova omluva přišla, zatímco bod stále probíhal.

Zatímco Tourte postupoval podle knihy pravidel, Medveděv byl poněkud zmatený, protože cítil, že Bublik, který byl na zemi bez rakety, neměl šanci Rusovu střelu vrátit. Medveděv označil hovor za „hloupý“ a poté ze žertu navrhl, aby židle rozhodčího dostala pokutu.Dokážete si představit, jak hloupé je toto volání? Toto se děje v Tennis TV, řekl Medvedev Tourte. Ref! Ref! Kde je referát? Měl bys jí dát pokutu. Ale ne, dostanu samozřejmě pokutu!

Světová dvojka v rozhovoru pro média po zápase přiznala, že incident byl „zábavný“. Medvedev řekl, že zpočátku nevěděl, co znamená slovo „překážka“, a že si to musí vyhledat na Googlu. Rus také trval na tom, že pravidlo je problematické.

„No, v první řadě to bylo zábavné. Ale pokud by to byl zlom, bylo by to méně zábavné, “řekl Medveděv. „Pro mě buď změní název pravidla, protože„ překážka “, podíval jsem se na to v Překladači Google, protože jsem si nebyl jistý, co to znamená. Myslel jsem, že to znamená rušení, jako někoho rušit. Měl jsem pravdu. Můžete se zeptat Bublika, jestli jsem ho vyrušil, tím, že řeknu 'Promiň.' Řekne ne. '
„Měl jsem smeč, který mi v životě nikdy neuteče. Vlastně jsem to dal pryč. I kdyby skočil, nemohl dostat míč. Takže opět zde nebyla žádná překážka. Nedošlo k žádnému rušení. '

„Nestarám se o humbuk“ - Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Daniil Medvedev se často objevuje ve videích ATP na sociálních médiích z různých důvodů, od neuvěřitelného natáčení až po kolaps na hřišti.Když byl dotázán, zda je neustále v titulcích „zesílil“, Rus odpověděl záporně a řekl, že se soustředil pouze na hraní „dobrého tenisu“.

'Musím být naprosto upřímný: humbuk mě vůbec nezajímá,' řekl Medveděv. „Když jsem přišel na turné, myslím, že když jsem se dostal do první stovky, byl jsem pravděpodobně č. 4 nebo 5 v mém věku, byl docela velký. Mohu vám říci, že všichni ostatní dostali humbuk. Nebyl jsem, ale bylo mi to jedno. Chtěl jsem být lepší. Chtěl jsem jen hrát dobrý tenis. '
'Samozřejmě budete mít humbuk, pokud budete hrát dobře, pokud se dostanete do finále Slams, vyhrajete Masters, budete mít následovníky, budete na sebe mít větší pozornost,' dodal.

Musíte se řídit tím, co dělá Novak Djokovic: Daniil Medveděv při překonávání zklamání z olympiády

Novak Djokovic (L) a Daniil Medvedev

Daniil Medvedev vstoupil do turnaje Masters 1000 v Torontu v důsledku čtvrtfinálové porážky Pabla Carrena Busty na olympijských hrách v Tokiu. Rus, druhý nasazený v japonské metropoli, byl jedním z favoritů, který si domů odvezl medaili.

Na otázku, jak se po neuspokojivé prohře v Tokiu přeskupil, Medveděv uvedl příklad Novaka Djokoviče a to, jak se Srb v minulosti odrazil od podobných nezdarů.

'Olympiáda byla tvrdá střela, řekl bych,' řekl Daniil Medvedev. 'Když Novak prohrál, viděl jsem na všech sociálních sítích, co říkal, a on říkal, zvláště když prohrál po třetím místě, řekl, že všechny jeho porážky na olympiádě byly velmi těžké, ale pak se vrátil jen silnější.'

Daniil Medveděv

'Byl jsem opravdu zklamaný z toho, jak olympijské hry skončily.' Očividně pokud to řekne ten chlap, který je pravděpodobně největším tenistou všech dob, musím se řídit tím, co dělá. Věděl jsem, že přijedu a pokusím se trochu odpojit. Teď si to svým způsobem nepamatuji, “dodal.

Medvedev trval na tom, že se nyní soustředil na vítězství v probíhajícím National Bank Open, stejně jako v nadcházejících Cincinnati Masters a US Open.

'Chtěl jsem to samozřejmě zvládnout lépe, ale teď je cílem pokusit se vyhrát tento turnaj, zkusit vyhrát Cincinnati, zkusit vyhrát US Open.' Takový je tenis, “tvrdil pětadvacetiletý mladík.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Colts online bez kabelu v roce 2019.

Losování play-off Světové skupiny Davisova poháru se konalo, s nejlepšími semeny Argentiny proti Kazachstánu.

Broncos se utkají s Raiders ve druhé hře doubleheader Football Week 1 Monday Night. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Recenze právě skončeného premiérového exhibičního turnaje Mubadala World Tennis Championship, kde Nadal získal rekordní 5. titul.

Jak vyrobit poppadomy. Poppadoms jsou pikantní tenké oplatky, které se obvykle podávají jako příloha nebo občerstvení v tradičním indickém jídle. Jsou vydatné a ostré a lze je podávat teplé i studené. Vytváření poppadomů doma je snadné a zábavné ...

Jak improvizovat malý obvaz. I když je vždy dobré mít zásobenou lékárničku poblíž, někdy nastávají situace, kdy není k dispozici předem připravený obvaz. Pokud jste venku v divočině nebo jinak nemáte přístup ...