„Bylo to jako být rodina na dvoře“ - Holger Rune na tréninku s Novakem Djokovičem

Holger RuneHolger Rune odhalil, že jeho středeční trénink s osmnáctinásobným grandslamovým vítězem Novakem Djokovičem měl „dobrou energii“. Rune se během zásahu cítila velmi pohodlně a dokonce popsala zážitek jako s rodinou.

Holger Rune, nejlépe umístěný junior světa, již dříve oznámil, že ve středu bude trénovat s Novakem Djokovičem v Monte Carlu. Ke spolupráci došlo poté, co mladý Dane oslovil Djokoviče na Instagramu a zeptal se ho, jestli by spolu nemohli cvičit.Světová jednička odpověděla kladně a v důsledku toho Rune cestovala do Monte Carla za cennou příležitostí.

'Na hřišti to byla tak dobrá energie,' řekl Holger Rune Sportskeeda e -mailem po zasedání. 'Je zřejmé, že oba máme obrovskou vášeň pro tenis.'
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Holger Vitus Nødskov Rune (@holgerrune)

Rune na Djokoviče sklidila obrovskou chválu a tvrdila, že pro něj měl Srb během středeční interakce spoustu tipů.'Novak Djokovic mi také hodně poradil,' dodal Dán. 'Je to skutečná legenda a (zároveň) velmi lidský.' Bylo to jako dnes být rodina u soudu. Cítil jsem se dobře a myslím, že i on se cítil velmi dobře. '

Podle jeho tábora bude Holger Rune ve čtvrtek také trénovat s Novakem Djokovičem, než se přes víkend vydá do Španělska, kde se zúčastní tamního turnaje.

Novak Djokovič mu řekl: „Jsme si velmi podobní“: matka Holger Rune

Holger Rune a Novak Djokovic

Matka Holger Rune Aneke Rune také vrhla světlo na část rozhovoru, který proběhl mezi jejím synem a Novakem Djokovičem. Podle Anekeho Djokovič vyzdvihl útočný potenciál Holgerova bekhendu a také tvrdil, že existují podobnosti mezi ním a sedmnáctiletým mladíkem.“Řekl Holgerovi:„ Jsme si velmi podobní. Točte ve forhendu a plošší bekhend, na který je dobré zaútočit '. Holger cítil, že to byl velký kompliment, “řekla Aneke Rune.

Holger Rune byl v uplynulém roce jedním z nejrychleji rostoucích hráčů mužského turné. Dán se vyšplhal o více než 500 míst na svou současnou pozici č. 317 v žebříčku ATP.

Začátkem tohoto měsíce debutoval Rune na turné ATP a hrál jako zástupný znak v Buenos Aires - kde prohrál v prvním kole. Poté se kvalifikoval na Chile Open, kde neuvěřitelně vyběhl do čtvrtfinále.

Rune, bývalý juniorský šampion French Open, prohlásil, že jeho cílem pro nadcházející měsíce je snížit start kvalifikace na Roland Garros.

Populární Problémy

Sestry Williamsové získaly šestou Wimbledonskou čtyřhru

Jak házet míč rychleji. V několika sportech založených na míči-včetně baseballu, softbalu a dodgebalu-je rychlost hodu důležitá. Rychlé házení míčem je však víc než jen švihnutí paží dopředu. Pokud byste chtěli hodit ...

Video: Tři nejlepší tenisové rally všech dob!

ETSU a VMI se v sobotu setkají ve čtvrtfinále SoCon. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Novak Djokovic měl přinejmenším kontroverzní sezónu 2020, která ho vedla k čerpání tepla z různých částí tenisového světa z různých důvodů.