Jak se dívat na Lomachenko vs Campbell v USA

Sledujte Lomachenko vs Campbell v USA

Getty

Snaha Vasyla Lomachenka sjednotit lehkou divizi pokračuje v sobotu v londýnské O2 Areně, protože šampion WBO a WBA se snaží přidat do své sbírky prázdný pás WBC, když nastoupí do Luke Campbell.

Pro ty, kteří ve Spojených státech chtějí sledovat Lomachenko vs Campbell (čas zahájení 16:00 ET; undercard začíná v 11:00 ET), nebude v televizi, ale plnou bojovou kartu můžete sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí boxu Top Rank a desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Lomachenko vs Campbell sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Lomachenko vs Campbell

Lomachenko (13-1, 10 KO) neprohrál od druhého boje své profesionální kariéry, kdy v březnu 2014 podlehl Orlandu Salidovi v San Antoniu v Texasu.

Ukrajinec profesionálně bojoval mimo Spojené státy jen jednou - odcestoval do Macaa na nejlepší Chonlatarn Piriyapinyo jednomyslným rozhodnutím v listopadu 2014.

Samozřejmě jsem nadšený, řekl Lomachenko Špatný levý hák . A nemůžu se dočkat, až přijdu do ringu a ukážu své boxerské schopnosti britským fanouškům a fanouškům z celého světa.

Možná to pro mě bude těžší boj, ale na to mohu po boji odpovědět.

V dubnu vyřadil jednatřicetiletý Lomachenko ve čtvrtém kole Anthonyho Crollu v centru Los Angeles Staples, aby si udržel trojici opasků.

Stejně jako tomu bylo v případě Crolly, Lomachenko bude mít značné nevýhody ve výšce (5’9 ″ až 5’7 ″) a dosahu (71 ″ až 65,5 ″) proti Campbellovi (20-2, 16 KO).

Myslím, že to bude jako amatérský boj s boxem s vysokým IQ a s knockouty, řekl Lomachenko podle The Telegraph . Myslím jen na výsledek - výhru.

Campbellův dosah a boxerské IQ z toho dělají obtížný boj, ale připravil jsem se na to s kluky dvakrát většími než Campbell. On má ego, já mám ego, oba věříme, že jsme nejlepší. Nyní je čas to zjistit.

Před zahájením své profesionální kariéry si Lomachenko připsal zlaté medaile na olympijských hrách 2008 a 2012.

Campbell získal zlato i na olympijských hrách 2012 a bojoval v bantamové váze. Jednatřicetiletý hráč utržil tři po sobě jdoucí vítězství od jeho prohry v rozdělení v listopadu 2017 s Jorge Linaresem v kalifornském Inglewoodu v zápase o Linaresovy tituly WBA a The Ring. O několik měsíců později ztratil Linares tyto pásy k Lomachenkovi.

Zjevně jsem toho prožil hodně, měl jsem zkušenosti s londýnskými olympijskými hrami a davy a tlak jít tam a získat medaili a vyhrát, řekl Campbell, za Bad Left Hook. A samozřejmě v profesionální kariéře odjet do Ameriky bojovat s Linaresem o světový titul se vším, co se také děje, takže jsem se poučil ze svých zkušeností a dnes jsem tady a chlapče, miluji výzvu.

Nemůžete tam jít a starat se o to, co někdo jiný udělá. Musíte se soustředit na sebe, jako byste nedělali žádné chyby, jste tím nejlepším člověkem, kterého tu noc můžete být, a to je to, co děláme.


Populární Problémy

Jak se drhnout pro chirurgii. Operační sály musí vždy zůstat sterilním prostředím, aby byli pacienti během lékařských zákroků chráněni před vystavením škodlivým bakteriím. Vystavení těmto bakteriím během lékařského zákroku by mohlo ...

Jak skrýt řezy. Možná jste se pořezali na holení nebo vám nůž uklouzl při práci v kuchyni. Nehody mohou způsobit škrty, které byste raději skryli. Existuje také možnost, že jste se záměrně pořezali. Pokud je toto ...

Pětatřicetiletý Safin se stane prvním ruským státním příslušníkem v Mezinárodní tenisové síni slávy.

Rafaela Nadala příprava na US Open začala špatně, protože ve třetím kole ho z Citiz Open 2021 dostal jihoafrický Lloyd Harris.

Jak podávat medem pečenou šunku. Honey Baked Ham je jedinečné předřezané a předvařené maso prodávané společností The Honey Baked Ham Company, která prodává různé druhy masa a předkrmů. Medová pečená šunka, známá svou sladkou křupavou polevou, se nejlépe podává na pokoj ...

Zde je přehled o tom, jak sledovat Masters online. Možnosti zahrnují sledování na vašem počítači, telefonu, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení.