Jannik Sinner se připojí k Rafaelu Nadalovi a dalším špičkovým hráčům v bublině Adelaide

Jannik Sinner a Rafael Nadal na French Open 2020

Jannik Sinner a Rafael Nadal na French Open 2020

Podle jeho trenéra Riccarda Piattiho se 19letý Jannik Sinner připojí k Rafaelovi Nadalovi a několika dalším špičkovým hráčům karanténní bubliny v Adelaide před australským Open příští měsíc.

Praktičtí partneři doprovázející špičkové hráče jsou nejnovější hádankou uprostřed obrovské snahy Tennis Australia zajistit pokračování Australian Open. Craig Tiley, ředitel turnaje a generální ředitel Tennis Australia, minulý týden řekl, že v Adelaide bude karanténa menší skupiny asi 50 lidí, včetně šesti největších jmen tohoto sportu.

Důvodem je údajně skutečnost, že počet lidí schválených pro vstup do Melbourne na Australian Open překročí povolený limit. Ale výměnou za povolení karantény hráčů v Adelaide úřady požadovaly, aby se v jejich městě konal nějaký profesionální tenis.

Na tomto pozadí výstavní akce s názvem „Den na cestě“ bylo oznámeno v Adelaide 29. ledna, poté hráči zamíří do Melbourne.

Kromě Rafaela Nadala jsou dalšími hráči potvrzenými pro akci Adelaide Novak Djokovic, Dominic Thiem, Simona Halep, Naomi Osaka a Serena Williams.

Tennis Australia potvrdila, že cviční partneři původně zvolení těmito hráči by také byli v Adelaide v karanténě. Ale ohledně přesného seznamu hráčů, kteří by byli součástí bubliny Adelaide nad rámec již oznámených šesti, bylo spousta nejasností.

V úterý španělsky denně Zpráva BRAND že Marc Lopez doprovodí Rafaela Nadala jako jeho cvičného partnera do Adelaide. Trenér Jannika Sinnera Riccardo Piatti však nyní televizi SuperTennis potvrdil, že devatenáctiletý mladík bude trénovat s dvacetinásobným grandslamovým šampionem- přesně tak, jak bylo původně plánováno .

'Odcházíme a jsme šťastní a podle očekávání bude Jannik Sinner trénovat s Rafaelem Nadalem,' Desky uvedeny .

Piatti však nevyjádřil žádné další komentáře, takže zůstává nejasné, zda Sinner i Lopez budou trénovat s Rafaelem Nadalem ve stejnou dobu nebo v různých týdnech.

Mnozí nejsou spokojeni se zvláštní karanténou pro Rafaela Nadala a další špičkové hvězdy v Adelaide

Rafael Nadal na Australian Open 2020

Rafael Nadal na Australian Open 2020

Karanténa Adelaide pro špičkové hráče již pozvala kritiku ze zbytku pole.

Jeremy Chardy nedávno naznačil preferenční zacházení pro ty, kteří budou v Adelaide v karanténě. Světová jednička Novak Djokovič je také údajně nešťastný z různých uspořádání.

To znamená, že generální ředitel Tennis Australia Craig Tiley minulý týden tvrdil, že hráči v Adelaide budou během dvoutýdenní karantény podléhat stejným tréninkovým pravidlům jako v Melbourne.

Spekulovalo se také o tom, zda by hráči v Adelaide mohli cestovat s větším počtem podpůrného personálu, než je maximální počet 1+2, který byl oznámen pro hráče v Melbourne. Věci budou pravděpodobně jasnější, protože hráči začnou přijíždět do Adelaide za několik dní.

Populární Problémy

Jak rychleji sprintovat. Sprint nebo běh ve vysokých rychlostech na krátké intervaly může být vzrušující a zábavný. Být dobrým sprinterem však neznamená jen dávat energii a snažit se rychle hýbat nohama. Chcete -li skutečně vyniknout v ...

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat novou sérii HBO Perry Mason online.

Jak vyměnit kolečka kancelářské židle. Kolečka mohou pomoci vaší kancelářské židli stát se univerzálnější, což vám umožní otáčet se na kolečkách místo toho, abyste byli zaseknutí na jednom místě. Když se však vaše židle začne kývat, když se budete otáčet kolem ...

Génius Pete Samprase

Eugenie Bouchard se ve druhém kole French Open 2020 utká s Dariou Gavrilovou. Bouchardová po letech bojů znovu nachází své nohy, zatímco Gavrilova se úspěšně vrátila ze zranění.