Jannik Sinner odmítá vinit ztrátu Montpellieru z bolestí zad, říká, že se „pokazil z mentálního hlediska“

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Jannik Sinner odmítl vinit jeho ztrátu v prvním kole na Open Sud de France v Montpellier kvůli zranění zad. Sinnera ve třech setech porazil Slovinec Aljaz Bedene a Ital později prohlásil, že po dobrém startu nepřijal správné strategie.

Jannik Sinner vyhrál první set 6-3, ale Aljaz Bedene se bránil a vyhrál druhý 6-2 a třetí 7-6 (7-3). Sinner si vzal kontroverzní lékařský časový limit, když se vracel do tiebreaker, aby získal pomoc při problému se zády, ale to mu nepomohlo změnit výsledek.

Když mluvil po zápase, Jannik Sinner převzal plnou odpovědnost za prohru a tvrdil, že bolest zad s tím „nemá nic společného“.

alabama vs florida live stream
'Bolesti zad? Nemá to nic společného, ​​je to 100% moje chyba a moje hra, ' Řekl Sinner . V Melbourne (proti Bedene) jsem byl agresivnější, ale dnes jsem to pokazil zejména z mentálního hlediska. Po prvním setu jsem pokračoval bez nápadu, nebo spíše jsem jeden měl, ale bylo to špatně. '

Aljaz Bedene, který se nyní zlepšil na 2-1 v zápase proti Janniku Sinnerovi, se domníval, že dokázal vyhrát, protože omezil chyby a soustředil se na klíčové body.

„V prvním setu byl [Sinner] lepším hráčem ... Poté jsem začal být agresivnější a dělat méně chyb. Myslím, že to rozhodlo, ' Řekla Bedene . „V důležitých bodech jsem tam byl. Neztratil jsem soustředění. '

Po ztrátách zády k sobě bude Jannik Sinner doufat, že znovu objeví svou formu v Rotterdamu

Jannik Sinner s vítězem

Jannik Sinner s trofejí pro vítěze na Great Ocean Road Open v australském Melbourne

Poté, co Jannik Sinner vyhrál Sofia Open a ukončil sezónu 2020, odstartoval skvěle v roce 2021, když si zajistil turnaj Great Ocean Road Open v Melbourne. Sinner porazil Bedene během svého titulu běh v Melbourne, kde hrál pět dní v řadě kvůli problémům s plánováním.

jak nosit vysílání

Odehrál svůj šestý zápas za tolik dní a prohrál v prvním kole Australian Open pětisetový thriller s Denisem Shapovalovem.

Jannik Sinner nyní bude doufat, že znovu objeví své výherní forma příští týden na světovém tenisovém turnaji ABN AMRO v Rotterdamu. Sinner obdržel divokou kartu do hlavního slosování, které má ve hře pět z nejlepších 10 hráčů na světě.

O titul bude muset Sinner bojovat mimo jiné s takovými č. 3, jako je Daniil Medvedev, č. 6 Stefanos Tsitsipas, č. 7 Alexander Zverev a č. 8 Andrey Rublev.

Populární Problémy

Jak se zbavit veverek. Veverky mohou být na vašem dvoře a doma velkým obtěžováním, zvláště pokud máte ptačí krmítko nebo zahradu. Jedí ptačí semeno, ničí rostoucí zeleninu a někdy dokonce uvíznou uvnitř domu. Neboj se, ...

Sezóna 31 seriálu The Amazing Race je tady. Získejte přehled o tom, jak sledovat premiérovou epizodu 2019 online prostřednictvím živého vysílání.

Pohledy na to, jak ITF a ATP vylepšují týmovou tenisovou soutěž.

Jistě, krájení citronu může být stejně snadné jako jeho proříznutí. Pokud si však trochu promyslíte své škrty, bude citrón vhodnější pro různé účely. Například byste měli odříznout 'vrchol' ...

Jak zapůsobit na školačku. Každý zná pocit, že chce zapůsobit na osobu, kterou má rád. Mnohým se ale úkol zapůsobit na školu ve škole dívkou, která se vám líbí, může zdát skličující. Chcete, aby se vám líbila, ale možná nemáte žádné ...

Začínají vaše činely ztrácet lesk? Nebo jsou prostě špinaví? A je nejbližší hudební obchod příliš daleko na to, abyste si mohli vyzvednout nějaký čistič činelu? Bez ohledu na to, zda jsou tyto činely součástí vaší bicí soupravy nebo dvojice pro ...