Juan Martin del Potro se stahuje z Australian OpenJuan Martin del PotroLetos to byl pro Juan Martin del Potro krátký návrat do soutěžního tenisu, protože kvůli obavám ze zranění zápěstí vynechá Australian Open. Jedná se spíše o preventivní opatření, které má zabránit dalším škodám, které by ho mohly držet mimo měsíce.Necítil jsem se připraven hrát na této velké akci, řekl Del Potro. Můj první grandslam po roce, pětisetové zápasy, je velmi těžký. Mohlo by to být nebezpečné pro mé zápěstí. Myslím, že to bylo těžké rozhodnutí, ale mohlo by to být chytré rozhodnutí, pokud chci zůstat zdravý a hrát celý rok.Vítěz U.S Open 2009 byl mimo hru po dobu 10 měsíců a loni podstoupil operaci zápěstí. Del Potro hrál v Sydney International a vyhrál dva zápasy včetně výhry nad top seedem Fabiem Fogninim.

Posledních pár dní a týdnů to bolí. Nic nového. Nic nebezpečného, ​​řekl Del Potro, jehož pořadí kleslo na 338 před Sydney. Ale myslím, že moje zápěstí není připraveno hrát v tomto důležitém turnaji. Je těžké to říci, ale jsem stále pozitivní a chci hrát tenis jako minulý týden. Proto jsem se rozhodl odstoupit.Argentinec neměl problém s podáním ani forhendem, ale trefování bekhendů působilo značnou bolest.Nemohl jsem trefovat bekhendy, jak bych chtěl, mé hře to moc nepomáhá, řekl. Nechci měnit svůj styl. Nechci měnit svůj bekhend, svoji techniku. Snažím se dělat to samé jako vždy.

Proto nyní přijímám toto rozhodnutí, protože nechci znovu riskovat své tělo, zápěstí a chci hrát zdravě. Minulý týden jsem viděl, že pokud budu v dobré formě, mohu být opět konkurenceschopným hráčem. Jsem za to velmi nadšený, dodal.Populární Problémy

Přečtěte si více, abyste našli jedny z nejúžasnějších tenisových oděvů.Rafael Nadal předal bagel (skóre 6: 0) Kei Nishikorimu ve čtvrteční první sadě jejich zápasu 16. kola na Barcelona Open.

Vše, co potřebujete vědět o tom, jak streamovat The Nightmare Before Christmas právě teď, stejně jako konečný průvodce prohlížením se zábavnými fakty, informacemi a dalšími.

Federer se bude snažit vyhrát svůj 9. titul Swiss Indoors a 99. celkově. Na cestě stojí velký sloužící obří zabiják - Marius Copil.

Michiganský basketbal hostí ve středu večer Penn State. Pokud nemáte síť Big Ten Network, zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.