Montpellier 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Andy Murray

Andy Murray

Bývalí top 10 hráči Roberto Bautista Agut a David Goffin vedou zaplněné hřiště na ročníku Open Sud de France 2021, který se bude hrát v Montpellier od 22. do 28. února.

Absenci obhájce titulu Gael Monfils a loňského finalisty Vaska Pospisila dohánějí Dusan Lajovic, Ugo Humbert a Jannik Sinner. Andy Murray a Jo-Wilfried Tsonga se také vrací k tenisové akci na akci ATP 250.

Protože hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky nejlepších jmen v oboru.

Horní polovina: Roberto Bautista Agut stojí před těžkou výzvou mladých lidí

Roberto Bautista Agut

Roberto Bautista Agut

Očekávané semifinále : Roberto Bautista Agut vs Dušan Lajovic

Analýza : V horní polovině losování uvidíme, jak velká jména přijmou partu talentovaných mladíků. Roberto Bautista Agut, nejlepší nasazený v letošním losování, by mohl v posledních osmi zápasit s tvrdým odporem Uga Humberta.

Velkoobslužný Umbert si sám předvedl složité úvodní kolo, ale pravděpodobně bude mít prospěch z vnitřních podmínek a bouřlivých domácích davů.

Třetí nasazený Dušan Lajovic si mezitím bude muset dávat pozor na německého Jan-Lennard Struff, jeho potenciálního čtvrtfinálového soupeře. Lajovic se ale nejprve musí dostat přes složitý zápas druhého kola, kde se má postavit vítězi zápasu Denise Novaka a Gillese Simona.

Předpokládané semifinále : Ugo Humbert vs Jan-Lennard Struff

Tmavý kůň : Gilles Simon

Dolní polovina: Andy Murray a Jo-Wilfried Tsonga po návratu k tenisu přistávají v nabité sekci

Jo-Wilfred Tsonga

Jo-Wilfred Tsonga

Předpokládané semifinále: Hubert Hurkacz vs David Goffin

Analýza: Andy Murray a Jo-Wilfried Tsonga, kteří se vrací k tenisové akci, přistáli v nabité spodní polovině. Oba veteráni budou muset na začátku své kampaně přijmout kvalitní hráče.

Murray bude muset najít cestu kolem běloruského mladíka Egora Gerasimova v tvrdém otvíráku. Vítězství pro Brita by ho mohlo připravit o lákavé utkání proti Janniku Sinnerovi, nejnovějšímu účastníkovi na seznamu hvězd Next Gen.

Tsongova cesta je podobně plná překážek. Pokud Francouz projde otvírákem proti rychle rostoucímu Sebastianovi Kordu, ocitne se proti Lorenzu Sonegovi nebo krajanovi Hugovi Gastonovi - oba se mohou ukázat jako těžké výzvy pro Tsongu.

David Goffin, druhé semeno, vypadal v posledních týdnech úplně mimo. Belgičan bude na svá relativně snadná úvodní kola pohlížet jako na šanci znovu objevit svoji formu.

Předpokládané semifinále : Jannik Sinner vs Sebastian Korda

Tmavý kůň : Andy Murray

Pozoruhodné zápasy prvního kola

Denis Novak vs Gilles Simon

Jannik Sinner vs Alijaz Bedene

Lorenzo Sonego vs Hugo Gaston

Jo-Wilfried Tsonga vs Sebastian Korda

Populární Problémy

Světová jednička Novak Djokovič se v úterý utká se Švédem Mikaelem Ymerem v prvním kole Roland Garros. Srb má letos neuvěřitelnou bilanci vítězství a ztrát 31: 1.

Jak překonat nejistotu. Všichni se v určitém okamžiku potýkáme s nejistotou; je to přirozený způsob, jak se pokusit posoudit, zda budou naše podniky úspěšné, nebo pro nás skončí špatně. V případě, že se pokoušíte rozhodnout, zda skočit ...

Jak vypadat krásně za 10 minut. Když se opozdíte, těch pár minut, které máte na přípravu, přijde a odejde mrknutím oka. Naštěstí vám stačí 10 minut na to, abyste se stali nádhernými a vyrazili včas do práce nebo do školy! Tam...

'Grinch Musical!' bude ve středu večer vysílat NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu online.

Americký hokejový tým USA se v sobotu utká s Kanadou v prvním zápase Rivalry Series 2019-20. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Dveře za vámi zavřou, jen abyste si uvědomili, že jsou zamčené. Je to hrozná situace. V závislosti na denní době mohou být vaše možnosti omezené a zámečníci mohou být nákladní. Ale když jste mimo, nejste bezmocní ...