Montpellier 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Andy MurrayBývalí top 10 hráči Roberto Bautista Agut a David Goffin vedou zaplněné hřiště na ročníku Open Sud de France 2021, který se bude hrát v Montpellier od 22. do 28. února.

Absenci obhájce titulu Gael Monfils a loňského finalisty Vaska Pospisila dohánějí Dusan Lajovic, Ugo Humbert a Jannik Sinner. Andy Murray a Jo-Wilfried Tsonga se také vrací k tenisové akci na akci ATP 250.Protože hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky nejlepších jmen v oboru.

Horní polovina: Roberto Bautista Agut stojí před těžkou výzvou mladých lidí

Roberto Bautista Agut

Očekávané semifinále : Roberto Bautista Agut vs Dušan LajovicAnalýza : V horní polovině losování uvidíme, jak velká jména přijmou partu talentovaných mladíků. Roberto Bautista Agut, nejlepší nasazený v letošním losování, by mohl v posledních osmi zápasit s tvrdým odporem Uga Humberta.

Velkoobslužný Umbert si sám předvedl složité úvodní kolo, ale pravděpodobně bude mít prospěch z vnitřních podmínek a bouřlivých domácích davů.

Třetí nasazený Dušan Lajovic si mezitím bude muset dávat pozor na německého Jan-Lennard Struff, jeho potenciálního čtvrtfinálového soupeře. Lajovic se ale nejprve musí dostat přes složitý zápas druhého kola, kde se má postavit vítězi zápasu Denise Novaka a Gillese Simona.Předpokládané semifinále : Ugo Humbert vs Jan-Lennard Struff

Tmavý kůň : Gilles Simon

Dolní polovina: Andy Murray a Jo-Wilfried Tsonga po návratu k tenisu přistávají v nabité sekci

Jo-Wilfred Tsonga

Předpokládané semifinále: Hubert Hurkacz vs David Goffin

Analýza: Andy Murray a Jo-Wilfried Tsonga, kteří se vrací k tenisové akci, přistáli v nabité spodní polovině. Oba veteráni budou muset na začátku své kampaně přijmout kvalitní hráče.

Murray bude muset najít cestu kolem běloruského mladíka Egora Gerasimova v tvrdém otvíráku. Vítězství pro Brita by ho mohlo připravit o lákavé utkání proti Janniku Sinnerovi, nejnovějšímu účastníkovi na seznamu hvězd Next Gen.

Tsongova cesta je podobně plná překážek. Pokud Francouz projde otvírákem proti rychle rostoucímu Sebastianovi Kordu, ocitne se proti Lorenzu Sonegovi nebo krajanovi Hugovi Gastonovi - oba se mohou ukázat jako těžké výzvy pro Tsongu.

David Goffin, druhé semeno, vypadal v posledních týdnech úplně mimo. Belgičan bude na svá relativně snadná úvodní kola pohlížet jako na šanci znovu objevit svoji formu.

Předpokládané semifinále : Jannik Sinner vs Sebastian Korda

Tmavý kůň : Andy Murray

Pozoruhodné zápasy prvního kola

Denis Novak vs Gilles Simon

Jannik Sinner vs Alijaz Bedene

Lorenzo Sonego vs Hugo Gaston

Jo-Wilfried Tsonga vs Sebastian Korda

Populární Problémy

Jak vytvořit server Minecraft zdarma. Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit bezplatný server Minecraft. Existuje mnoho služeb hostování serveru Minecraft, ke kterým se můžete zaregistrovat. Minehut je jednou z mála služeb, které vám umožňují hostovat ...

Zde je návod, jak sledovat mistrovství světa ve freestyle lyžování a snowboardingu 2019 online bez kabelu ve Spojených státech.

Kristyna Plíšková ukázala krok příliš daleko pro Svetlanu Kuzněcovovou, protože Češka dosáhla na poslední čtyři z Ladies Open Lugano.

Většina bund je náchylná k prolévání, ale tím to není o nic méně otravné! Naštěstí můžete minimalizovat prolévání správnou manipulací, praním a správným uložením bundy. Pomáhá také mít druhou bundu v rotaci, takže můžete ...

Souborová fotografie Ramanathana Krishnana z roku 1959. (Getty Images) První kolo Wimbledonského mistrovství 1956 a oblíbený dav a 5. nasazený Jaroslav.