Přímý přenos Lakers vs Magic Scrimmage: Jak se dívat online

Hodinky Lakers Magic scrimmage

Getty LeBron James a Anthony Davis z Los Angeles LakersRvačky NBA pokračují tuto sobotu, LeBron James a Los Angeles Lakers se v HP Aréně ujali Nikoly Vuceviče a Orlanda Magic.Scrimmage začíná v poledne ET a bude vysílán na národní úrovni v televizi NBA.Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos rvačky Lakers vs Magic prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV .

Na vrcholu Hlavní 97kanálový balíček FuboTV , můžete zahrnout doplňkové balíčky, jako je Sports Plus nebo fubo Extra. Oba zahrnují NBA TV a oba mohou být zahrnuty do bezplatné sedmidenní zkušební verze:Zkušební verze FuboTV zdarmajs tenisky

Jakmile se zaregistrujete na FuboTV, můžete sledovat živý přenos NBA TV vysílání Lakers vs Magic scrimmage na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.


Náhled Lakers vs Magic Scrimmage

The Magic přišli ve středu v jejich prvním zápase proti Los Angeles Clippers ve středisku ESPN Wide World of Sports Complex ve Walt Disney World. Jak se očekávalo po čtyřměsíční přestávce, věci byly zpočátku trochu nedbalé. Clippers vyhráli o skóre 99-90, ale Magic měl velení brzy. Orlando mělo ve druhé čtvrtině náskok osmi bodů, ale neudrželo se.Hlavní trenér Magic Steve Clifford po zápase řekl, že i přes prohru stále viděl některé věci, které se mu líbily. Začali jsme dobře, Řekl Clifford . Když jsme rozbili sestavu, přestupek se potýkal, a pak když se předkrmy v posledních pěti minutách vrátili, hráli dobře. A pak jsem si myslel, že druhý poločas byl mnohem lepší. Byli jsme více naruby. Vím, že naše obranná aktivita byla lepší.Čtyři hráči získali za Magic více než 10 bodů: Vedl Nikola Vucevic za 18 bodů a 10 doskoků a Michael Carter-Williams přidal 16. Terrence Ross (14 bodů) a Aaron Gordon (13 bodů) za Orlando také dosáhli dvouciferných hodnot, takže Magic má předpoklady dobře zaobleného útoku, pokud rozehřát.

Ani Lakers si ve svém prvním rvačce nevedli tak dobře, jak doufali. S laskavým svolením Luky Doncice a Dallasu Maverickse dostali ztrátu 108-104.

James měl 12 bodů , pět asistencí a tři doskoky v omezené akci (odehrál 14 minut) a Anthony Davis měl za 15 minut, kdy byl na hřišti, 12 bodů a dvě krade. James i Davis byli hotovi do třetí čtvrtiny.

Chceme se jen snažit být lepší, Řekl James po rvačce . Tento okamžik využijeme jako výcvikový tábor k další implementaci naší identity. Naší identitou je bránit, sdílet míč, tlačit tempo, hrát společně. Myslím, že jsme to dokázali dosáhnout co nejblíže 40 minutám.

Dion Waiters debutoval v Lakers, když za 13 minut získal devět bodů. J.R.Smith také viděl omezenou akci ve své první hře jako Laker.

Máme sehranou skupinu, Řekl James . S touto franšízou máme hodně sounáležitosti, hodně bratrství a staráme se jeden o druhého, nejen na podlaze, ale i mimo ni. Zde si tedy musíte vytvořit vlastní energii. Rozumíme tomu. Nejsou žádní fanoušci. Naši úžasní fanoušci sledují tuto hru na televizorech, na přenosných počítačích, telefonech, iPadech, ať už jsou jakékoli. Jde tedy o to, abychom si vytvářeli vlastní energii a pokračovali v tvorbě - abychom porozuměli tomu, pro co jsme tady, a abychom se zlepšovali.


Populární Problémy

Chcete se podívat na film Rodman: Lepší nebo horší 30 za 30? Zde je přehled toho, jak sledovat online přenos dokumentu Dennise Rodmana.

Vědci ze Stanfordu znovu vytvořili chybu bodu v zápase, kterou udělal Roger Federer proti Novakovi Djokovicovi ve Wimbledonu. Systém také umožňuje shody mezi hráči, ke kterým nikdy předtím nedošlo, vybudováním statistické databáze reakcí hráčů.

Jednání s patrovým expandérem-ať už je to vaše nebo vaše dítě-lze usnadnit jemnými úpravami stravy, ústní hygieny a rozvrhu. Tato malá zařízení, která se technicky nazývají Rapid Palatal Expander, jsou vybavena proti ...

Remíza Wuhan, která má celkem devět hráčů z top 10, je první výzvou pro novou světovou jedničku Kerber.

Jak napsat osnovu pro obchodní nabídku. Slyšeli jsme to říkat, že když se nám nedaří plánovat, je to plán, který selhává. Tento přehled si klade za cíl pomoci poskytnout referenci pro psaní obchodních návrhů. Napište úvod. Říká se...