Přímý přenos Lakers vs Pacers: Jak se dívat online bez kabelu

LeBron James Lakers

Getty Útočník Los Angeles Lakers LeBron James.

Los Angeles Lakers (24-3) v úterý navštíví Indiana Pacers (18-9) v Bankers Life Fieldhouse.

Hra začíná v 19 hodin. ET a bude vysílán na NBA TV (na národní úrovni), Fox Sports Indiana (lokálně na trhu Pacers) a Spectrum SportsNet (lokálně na trhu Lakers). Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Všechny trhy: FuboTV

Poznámka: Spectrum SportsNet není zahrnut, ale hra bude také v televizi NBA na trhu Lakers

NBA TV a Fox Sports Indiana (místní trhy) patří mezi Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Pacers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

výstřely raket

Všechny trhy: Sling TV

Poznámka: Fox Sports Indiana a Spectrum SportsNet nejsou zahrnuty, ale hra bude také v televizi NBA na trhu Pacers a Lakers

NBA TV je součástí balíčku Sling Orange + Sports Extra nebo Sling Blue + Sports Extra. Oba balíčky kanálů stojí první měsíc 25 USD (poté 35 USD za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBA TV, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, získáte zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Lakers vs Pacers naživo na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

typ střel v badmintonu

Pacers Markets: Hulu s živou televizí

Poznámka: NBA TV a Spectrum SportsNet nejsou součástí Hulu, takže je to jen možnost pro ty na trzích Pacers

Fox Sports Indiana (místní) je součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Pacers na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Lakers vs Pacers

Lakers v neděli dotáhli Atlanta Hawks 101-96 na silnici pro své sedmé vítězství v řadě.

Hlavní trenér Frank Vogel však zůstal ohromen výkonem svého týmu proti týmu, který v sezóně klesl na 6: 21. Lakers otočili míč 22krát a vystřelili 36 z 84 (42,9%) z pole a 5 z 31 (16,1%) z dálky.

Dnes jsme nehráli skvělou hru, řekl Vogel ESPN . Pokud to budeme hrát v následujících dvou zápasech, stejně jako dnes večer, odejdeme se ztrátou. Nezáleží na tom, zda vyhrajeme nebo prohrajeme, chceme mít růstové myšlení.

Hvězda Lakers LeBron James vedl všechny účastníky s 32 body (při střelbě z 21 z 21) a 3 bloky. Získal 7 asistencí, remizoval o hru s bodovým strážcem Atlanty Trae Youngem.

Chápeme, že každá hra vytváří své vlastní výzvy, řekl James, podle ESPN. A pokud nevyjdeme s myšlenkou pokusit se vyhrát a provést správnou cestu, může nás porazit kdokoli bez ohledu na rekord. Protože víme, že když hrajeme týmy, bez ohledu na to, jaké jsou jejich rekordy - nad 0,500, pod 0,500 - budou nám dávat to nejlepší, co jsme dnes večer dostali.

James stáhl 13 doskoků, což odpovídalo velkému muži Anthonymu Davisovi o vysokou hru. Davis získal 11 z 23 bodů za 27 bodů, přidal 3 asistence a pár bloků.

elektrické tenisové rakety

Jsme odolní, řekl Davis, podle ESPN. A budeme bojovat dál. Vyhráli jsme několika způsoby, měli jsme výpadky, máme těsné zápasy a vždy najdeme způsob, jak vyhrát, bez ohledu na to, jak je to těžké.

Pacers vyhráli tři po sobě jdoucí, naposledy nejlépe doma v neděli Charlotte Hornets 107-95.

Strážce druhého ročníku Aaron Holiday sestoupil z lavičky, aby vedl všechny účastníky s 23 body, jedním z jeho kariérního maxima, a za 22 minut vystřelil 6 z 10 z pole.

Jen hraji, řekl Holiday podle Associated Press . Moji spoluhráči odvedli dobrou práci, když mě našli na správných místech, a já jsem jim dokázal srazit několik ran.

Pacers v polovině cesty vedli o 15, ale ve třetím čtvrtletí zvládli jen 13 bodů a sledovali, jak se jejich náskok zmenšuje na 70-66. V závěrečném období přehráli Hornets 35-19, když Holiday zaznamenal 12 ze svých 23.

Jakmile snížili vedení, museli jsme se uklidnit a vrátit se k hraní basketbalu, který jsme hráli předtím, řekl Holiday, podle AP, zrychlit tempo a hrát obranu.


Populární Problémy

Bývalí grandslamoví šampióni zaznamenali kontrastní výhry a postoupili do čtvrtého kola.

V sobotu večer se Danny García utká s Ivanem Redkachem v eliminátoru titulu welterové váhy. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online.

Protože se česnek používá v tolika receptech, je důležité, abyste věděli, jak ho nasekat! Naštěstí vše, co musíte udělat, je rozdrtit hřebíček, abyste ho oloupali. Dávejte pozor, abyste nůž drželi, abyste se omylem neporezali a poté neřezali ...

V podcastu Kevin Anderson hovořil o své výhře nad Rogerem Federerem ve čtvrtfinále Wimbledonu 2018. Anderson ztratil dva sety a ve třetím mečbol, než se v pátém zotavil na Federera 13-11.

V určitém okamžiku může být vyžadováno, abyste se oblékli jako dívčí atleti na halloweenskou párty nebo roleplay. Tady jsou rady, jak se oblékat, mluvit, jednat a myslet jako holka! Tyto tipy rozvinou váš atletický charakter; tak se připravte být ...

Jak používat kineziologickou pásku. Kineziologická páska je elastická sportovní a fitness páska, která slouží k podpoře svalů, vazů a šlach a úlevě od bolesti. Tato páska je lehká a poskytuje podporu bez omezení pohybu. Pod...