Madrid Open 2021: Simona Halep vs Zheng Saisai náhled, souboj a předpověď

Simona Halep na Velké ceně porche 2021 Porche

Simona Halep na Velké ceně porche 2021 Porche

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (3) Simona Halepová vs Zheng Saisai

Datum: 2. května 2021

Turnaj: Mutua Madrid Otevřeno 2021

Kolo: Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Madrid, Španělsko

Kategorie: WTA 1000

Povrch: Jíl

Odměna: 2 549 105 EUR

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 18:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Simona Halep vs Zheng Saisai náhled

Simona Halepová tento týden ve Španělsku hledá třetí titul Mutua Madrid Open a v neděli se ve druhém kole ujímá čínského Zheng Saisai.

Halepová zahájila solidní start do roku v Melbourne, kde prohrála ve čtvrtfinále Gippsland Trophy a Australian Open. Zranění ji udržela mimo většinu zbytku hardcourtového švihu, ale devětadvacetiletá žena se na antuce dobře vrátila.

Halepová minulý týden dosáhla ve Stuttgartu na semifinále, poté prohrála s Arynou Sabalenkou ve dvou setech. Světová trojka nyní zahájila Madrid Open výrazným způsobem, když porazila Saru Sorribes Tormo 6-0, 7-5 a připravila zápas proti Zheng.

Saisai Zheng na Kataru 2020 Total Open

Saisai Zheng na Kataru 2020 Total Open

Zheng je pravidelnou součástí turnaje WTA a má za sebou spoustu zkušeností. Začala kampaň 2021 na noční můru, když prohrála prvních pět zápasů. Poté však dala dohromady čtvrtfinálový běh na tvrdých hřištích v Monterrey a poté na něj navázala třetím kolem na antukových hřištích v Bogotě.

nejlepší badmintonové hry

Zheng zahájil zápas proti Halepovi poté, co v pátek porazil Magdu Linetteovou 6-2, 3-6, 6-1.

Simona Halep vs Zheng Saisai proti sobě

Druhé kolo v Madridu je třetím zápasem obou hráčů na turné a Simona Halepová momentálně vede hlavou 2: 0 nad Zheng Saisai.

Halep porazil Zhenga ve Wimbledonu 2018 a také v Shenzhenu v roce 2015, oba ve dvou setech.

Simona Halep vs Zheng Saisai predikce

Vzhledem ke svému umístění a historii na antuce je Simona Halepová drtivou favoritkou tohoto zápasu. Nedávná forma naznačuje, že se Rumunka hraje do rytmu před největší událostí na antuce, Roland Garros.

Halepova rychlost a obrana patří k nejlepším na turné a ve svých pozemních úderech proti Sorribes Tormo také našla spoustu hloubky a síly. Její návratová hra je také značnou hrozbou pro každého soupeře.

Simona Halep na Mutua Madrid Open 2021

Simona Halep na Mutua Madrid Open 2021

Pro Zheng Saisai byly mezitím nervy výrazným prvkem vítězství nad Linette. Přestože Číňané zahájili zápas silně, uprostřed se ztratila a musela napravit loď několika chybami od Linette.

Forma Zhenga, přicházející do vysoce postaveného zápasu proti Halepovi, také není zvlášť dobrá. Pokud sedmadvacetiletá žena nedokáže od začátku najít konzistenci, bude téměř jistě potrestána Halepovou.

Předpověď : Simona Halepová vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak uchovávat potraviny v divočině. Primitivním předkům moderního člověka se podařilo přežít ve volné přírodě tisíce let před příchodem ledniček, chladičů a efektních klimaticky řízených spíží. Tajemství jejich úspěchu spočívalo v ...

Carla Gugino hraje v novém televizním seriálu Jett. Zde je návod, jak sledovat nové epizody pořadu online bez kabelu.

Chcete streamovat Lemonade Mouth právě teď? Zde je návod, jak se na něj dívat, a vše, co potřebujete vědět o klasickém originálním filmu Disney.

Výběr snowboardu je podobný nákupu surfu. Někteří jezdci preferují rychlejší zatáčky a triky, zatímco jiní rádi jezdí pomalu a mírumilovně. Ať už si užíváte vzrušení nebo příležitostné zimní hobby, koupě snowboardu ...

Španěl Rafael Nadal byl ponechán optimistický, přestože utrpěl ztrátu na Kooyong Classic.