Maria Šarapovová se stahuje z ruského semifinále Fed Cupu proti NěmeckuMaria Šarapovová

Světová dvojka Maria Šarapovová postoupila ze semifinále ruského Fed Cupu proti Německu v Soči, které se bude hrát tento víkend. Pětinásobná grandslamová vítězka uvedla, že konkrétně změnila svůj rozvrh, aby reprezentovala svou zemi v gumě, ale zranění nohy ji donutilo odstoupit ze střetu.

„Můj tým a já jsme speciálně změnili svůj rozvrh, abych mohl reprezentovat svou zemi v semifinále. Bohužel jsem si ale vzal zranění nohy a to mi nedovolilo být v nejlepší kondici, abych se na tuto remízu připravil, Řekla Šarapovová.

Sedmadvacetiletá žena dodala, že když nastoupila proti Němcům, potřebovala vypustit A-game, ale bohužel neměla dost času na přípravu.

'Potřebuji být na vrcholu své hry, abych pomohl svému týmu a v semifinále Fed Cupu proti tak silným soupeřům hrál co nejlépe.'

'Bohužel jsem neměla dost času na přípravu,' řekla.

Šarapovová není připravena hrát gumu: Myskina

Kapitán Anastasia Myskina potvrdila zprávu o svém odstoupení a řekla, že v posledních dnech byla v kontaktu s dvojnásobnou šampionkou French Open a jejím týmem, a zněla sebevědomě, že její tým předvedl silnou show, i přes její nepřítomnost.

Za posledních pár dní jsem s Marií a jejím týmem hodně mluvil. Bohužel její stav jí nedovolí hrát za národní tým. Maria udělala vše, co mohla, aby se pokusila hrát v Soči. V tuto chvíli však není připravená, Řekla Myskina.

Věřím v sílu a schopnosti našeho týmu a opravdu se těším na semifinále, dodala.

Šarapovovou poslední soutěžní turnaj byl Miami Open minulý měsíc, kde ji ve druhém kole vyřadila Světová 97 Daria Gavrilova.

Populární Problémy

Pohled na 5 nejstarších wimbledonských mužů ve dvouhře. Seznam obsahuje jednoho hráče v otevřené éře, který je stále aktivní.

Triceps jsou velké svaly v nadloktí, které vám umožňují narovnat loket. Triceps se ve skutečnosti skládá ze 3 samostatných sekcí, na které je třeba zaměřit vyvážený trénink. Existuje mnoho jednoduchých cvičení, která můžete provádět s ...

Rockabilly začínal jako druh hudby v 50. letech minulého století, který kombinoval rock 'n' roll a 'hillbilly' nebo country. Na přezdívku rockabilly se hlásí několik výrazných stylů-Greaser, Swinger a Western. Ať už chcete obejmout ...

Jak získat dřevěné skvrny z oblečení. Odstraňování skvrn na dřevě z oděvů je velmi obtížné. Jde o to, zachytit skvrnu brzy a jednat rychle! Zkuste oděv vyprat v teplé vodě s bělidlem bezpečným pro barvy. Můžete také zkusit ...

Roddick má pocit, že trofeje jej nedefinují jako osobu.

Čtvrtfinálová sestava se odehrává na Paris Masters, Novak Djokovic a Roger Federer doplní nenasazená Karen Khachanov.