Maria Šarapovová se stahuje z ruského semifinále Fed Cupu proti NěmeckuMaria Šarapovová

Světová dvojka Maria Šarapovová postoupila ze semifinále ruského Fed Cupu proti Německu v Soči, které se bude hrát tento víkend. Pětinásobná grandslamová vítězka uvedla, že konkrétně změnila svůj rozvrh, aby reprezentovala svou zemi v gumě, ale zranění nohy ji donutilo odstoupit ze střetu.

„Můj tým a já jsme speciálně změnili svůj rozvrh, abych mohl reprezentovat svou zemi v semifinále. Bohužel jsem si ale vzal zranění nohy a to mi nedovolilo být v nejlepší kondici, abych se na tuto remízu připravil, Řekla Šarapovová.

Sedmadvacetiletá žena dodala, že když nastoupila proti Němcům, potřebovala vypustit A-game, ale bohužel neměla dost času na přípravu.

'Potřebuji být na vrcholu své hry, abych pomohl svému týmu a v semifinále Fed Cupu proti tak silným soupeřům hrál co nejlépe.'

'Bohužel jsem neměla dost času na přípravu,' řekla.

Šarapovová není připravena hrát gumu: Myskina

Kapitán Anastasia Myskina potvrdila zprávu o svém odstoupení a řekla, že v posledních dnech byla v kontaktu s dvojnásobnou šampionkou French Open a jejím týmem, a zněla sebevědomě, že její tým předvedl silnou show, i přes její nepřítomnost.

Za posledních pár dní jsem s Marií a jejím týmem hodně mluvil. Bohužel její stav jí nedovolí hrát za národní tým. Maria udělala vše, co mohla, aby se pokusila hrát v Soči. V tuto chvíli však není připravená, Řekla Myskina.

Věřím v sílu a schopnosti našeho týmu a opravdu se těším na semifinále, dodala.

Šarapovovou poslední soutěžní turnaj byl Miami Open minulý měsíc, kde ji ve druhém kole vyřadila Světová 97 Daria Gavrilova.

Populární Problémy

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Spálené mosty a hořké pravdy“ se koná ve 20 hodin. ET.

Po velkém vítězství nad Kentucky se Kansas vrací domů, aby si zahrál čtvrtek ve Washingtonu. Tato hra není v televizi, takže se na ni můžete podívat zde.

John Isner drží rekord v nejrychlejším podání v historii mužského tenisu. ATP nerozpozná rychlost podání v turnajích Challenger, takže Sam Groth postrádá šanci.

Roger Federer v neděli oslavil čtyřicáté narozeniny a podle očekávání se ze všech stran tenisového bratrstva valila přání, počínaje úhlavním rivalem Novakem Djokovičem.

Světová jednička Novak Djokovič si podle všeho užívá každou vteřinu svého pobytu na tokijské olympiádě.