Mark Philippoussis: 9 věcí, které musíte vědět o „The Scud“Mark Philippoussis hrál na straně Hyderabad Aces v CTL.

Mark Philippoussis, který reprezentoval Hajdarábádská esa v Champions Tennis League, je bezpochyby jedním z nejzajímavějších talentů, jaké Austrálie vytvořila. Velký server z Melbourne často spouští mezi tenisovými fanoušky animované diskuse o jeho hrůzostrašných serverech.

ortéza pro laterální epikondylitidu

1. Co je v přezdívce?

Není divu, že se mu přezdívá Scud, podle rakety Scud, rozmístěné v operaci Pouštní bouře 1991. Philippoussis byl nabízen jako jeden z největších serverů v době jeho největší slávy.

Philippoussis miluje chytit několik vln

2. Surfingový šílenec

Má velkou vášeň pro surfování a je často vidět, jak chytá vlny na Cardiffském útesu v Kalifornii, kde se nyní usadil se svou manželkou Silvanou Lovinovou, poté, co se v září 2013 dostal do úzkých. Pár má také syna jménem Nicholas.

3. Příliš mnoho es v rukávu

O Philippoussisovi je známo, že střílí esa dle libosti a miluje rachotit protivníky tou smrtící zbraní. Vytvořil nový rekord v podání 46 es na Wimbledonském šampionátu 2003 proti Andre Agassimu na cestě do druhého grandslamového finále. Jeho rekord v servírování es byl tři v celkovém rekordu ATP Tour, který tehdy držel Nizozemec Richard Krajicek.

4. Láska k rychlosti

Philippoussis vštípil faktor strachu do myslí svých konkurentů díky svým mocným službám. Na svobodě měla australská tenistka vždy sklon k rychlosti. Vychutnává si rychlá auta a motocykly a dokonce má ceněný majetek - ikonický Harley Davidson. Věří se však, že jej pouze čistí a nikdy ho nebere na otočku!

5. Stříbrná obrazovka

Využití Philippoussis se neomezovalo pouze na tenisový kurt. Měl slušnou hereckou zdatnost a v roce 2007 dokonce hrál v americkém televizním seznamovacím seriálu Age of Love.

6. Davis Cup vítězství

Philippoussis byl velmi hrdý na to, že hraje za tuto zemi, a kýžený Davis Cup mu tuto příležitost poskytl. Pomohl k australskému vítězství na Davis Cupu 1999, když porazil Francii 3: 2 před nepřátelským davem v Nice-první vítězství země po třinácti letech.

Australan vyhrál oba své zápasy ve dvouhře, aby si připravil cestu k velkolepému vítězství. O čtyři roky později v roce 2003 dosáhl výsledku, když na něm opět záleželo, když vyhrál rozhodující dvouhru proti Juanu Carlosovi Ferrero navzdory riskantnímu zranění ramene, čímž zpečetil přesvědčivou výhru 3: 1 nad Španělskem.Přezdívaný Scud, Philippoussis přináší silné podání, díky kterému si vysloužil jméno

kožené tenisky bílé

7. Samprasův obdivovatel

Zdá se, že Philippoussis si užívá vyhlídky na hraní americké skvělé hry Pete Sampras. Aussie hrál Samprase nejvícekrát během své mezinárodní kariéry, hrál až dvanáctkrát, pětkrát vyhrál a sedm prohrál.

8. Koučování s Patem Cashem

Legendární hráč Pune Marathas a wimbledonský vítěz z roku 1987 Pat Cash byl téměř dva roky trenérem Marka Philippoussese, než se rozešel v roce 2000. V osmnáctiměsíčním stintu se „Scud“ změnilo na nové maximum-vstoupil do svého prvního grandslamového finále, 1998 US Open, kde prohrál s krajanem Pat Rafterem.

9. Tetování odvolání

Na pravé paži má tetování Alexandra Velikého, které dostal v roce 1999. Chtěl jsem ho vytetovat kvůli jeho řecké krvi, řekl prý. . Byl dobyvatel. Byl to velký bojovník.

Původně publikováno na webu CTL tady .

Populární Problémy

Trofejová póza je nezbytná pro dosažení maximální síly a zrychlení raketové hlavy při vašem podání. Naučte se to zde s pokyny krok za krokem.

Jak vyrobit korzet. Korzety se často nosily na konci 16. století, ale nyní je lze nosit jako spodní prádlo, jako halloweenský kostým nebo jako zábavný doplněk k outfitu. Výroba korzetu může být časově náročný a obtížný podnik, ale ...

Chcete streamovat Šípkovou Růženku právě teď? Máme pro vás informace o tom, jak to sledovat právě teď, informace o obsazení a další.

Rumunský kapitán Fed Cupu Ilie Nastase se omluvil za své kontroverzní poznámky týkající se těhotenství Sereny Williamsové.

Být preppy je mnohem víc než lidé, se kterými se potloukáte. Je to oblečení, které nosíte, věci, které děláte, ale co je důležitější, jak se chováte, jak se chováte ke všem ve škole, vaše způsoby a vaše etiketa. Pokud na to máte, můžete ...

Jak používat ve větě. „Přesto“ je užitečné slovo v anglickém jazyce, protože vám umožňuje být ve větě jasnější. „Přesto“ lze použít jako příslovce, k diskusi o dalším nápadu nebo k zdůraznění pocitu nebo myšlenky. Může také ...