Jak ušít kriketový míč

Bowling kriketového míče vyžaduje fyzickou a duševní zdatnost. Kromě toho důsledné dobré sešívání míče vyžaduje jistou přesnost, která může přijít jen s oddanou praxí. Seam bowling je široce považován za druh rychlého bowlingu, ačkoli bowlingoví nadhazovači mohou dodávat švovou kouli rychlostí středního tempa. Tato technika, kdy je míč záměrně ukloněn na švu, vytváří náhodné odchylky, které pálkaři znesnadňují odpalování míče.

tenisový chránič loktů

Část 1 ze 2: Nácvik pozice švu

 1. Obrázek s názvem Ušijte kriketový míček Krok 1

  1 Vezměte si kriketový míček do ruky. Ujistěte se, že máte dobrou kondici, regulační kriketový míč pro procvičování. Byla by škoda, kdyby vaše tvrdá práce byla promarněna cvičením s neregulovaným míčem.
 2. Obrázek s názvem Seam a Cricket Ball Ball Krok 2

  2 Položte prsty vzhledem ke švu. Vaše prsty by měly tvořit úzké V, s ukazováčkem mírně vlevo nahoře na švu a prostředníčkem na druhé straně švu. Palec by měl dokončit úchop a být v přímé linii s dráhou švu.
  • Většina vašeho napětí na míči by měla být z vašeho palce a ukazováčku, přičemž prostřední prst slouží k vyvážení míče.


 3. Obrázek s názvem Ušijte kriketový míč Krok 3

  3 Vyhoďte míč do vzduchu. Ještě neukládejte; to je praxe! Pouze pomocí zápěstí házejte míč s úmyslem udržet šev co nejstabilnější. Tento postup opakujte, dokud nebude váš šev trvale rovný a pohyb bude přirozený.
 4. Obrázek s názvem Seam a Cricket Ball Ball Krok 4

  4 Zkuste vzduchový bowling. Ležící na zemi držte míč v poloze V-grip. Řízeně napodobujte, jak byste se na hřišti míjeli, a vyhoďte míč do vzduchu. Snažte se udržet šev míče rovný
  • Pokuste se ovládat polohu zápěstí; rovné zápěstí držené za míčem pomůže udržet formu, kterou potřebujete pro konzistentní bowling.
 5. Obrázek s názvem Ušijte kriketový míček Krok 5

  5 Vyzkoušejte polohu „bokem“ pomocí švové koule. Mnoho trenérů podporuje bowling, protože to usnadňuje mnoho bowlingových akcí. U nadhazovače se předpokládá, že má stranu v poloze, když má zadní nohu, hrudník a boky seřazené směrem k pálkaři při zadním kontaktu nohou.
  • Při cvičení v této poloze začněte hrát bowling pomalým až mírným tempem, přičemž vaším hlavním cílem je udržet šev míče co nejrovnější.
 6. Obrázek s názvem Ušijte kriketový míček, krok 6

  6 Mísa v poloze 'hrudník na' (přední strana). Hrudník na bowlingu vyžaduje, aby nadhazovač při kontaktu zadních nohou zarovnal boky a hrudník směrem k pálkaři. I když to není váš (nebo váš trenér) preferovaný přístup ke švihu, procvičování vaší švové koule různými způsoby vám pravděpodobně poskytne lepší kinestetické porozumění pohybu švové koule. reklama

Část 2 ze 2: Bowling švové koule na hřišti

 1. Obrázek s názvem Ušijte kriketový míček Krok 7

  1 Uchopte míč podle svého švihu. Pro rychlejší švih budete chtít užší úchop mezi ukazováčkem a prostředníkem, s malým prostorem mezi těmito prsty a švem míče. Větší prostor mezi předním a prostředním prstem se promítne do pomalejšího míče.
 2. Obrázek s názvem Seam a Cricket Ball Ball Krok 8

  2 Postavte si míč rychlým tempem. Seam bowling je podkategorií rychlého bowlingu a využívá nedokonalosti kriketového míče, aby generoval odraz, což ztěžuje zasažení hřiště. Profesionální nadhazovači dosahují rychlosti až 90 mil za hodinu.
  • Pokud s učením bowlingu teprve začínáte, zaměřte se na mírné tempo a soustřeďte se na techniku. Jakmile si budete jisti svou technikou švů, můžete přidat větší sílu ke zvýšení rychlosti.
 3. Obrázek s názvem Ušijte kriketový míček, krok 9

  3 Pokus o 'swinger. ' Posuňte sevření švu tak, aby prostředník zaujal primární pozici na švu, zatímco ukazovák se pohybuje dále do strany. Když se vrhnete tímto způsobem, způsobí točení, které způsobí, že se míček „otočí“ směrem k pálkaři.
 4. Obrázek s názvem Ušijte kriketový míček, krok 10

  4 Bowl 'out swinger. ' Držte šev ukazováčkem položeným hlavně v linii a na švu. Váš prostředníček by měl směřovat na stranu míče, mimo šev. Když se takto ukloníte, levá strana míče se bude otáčet od pálkaře.
 5. Obrázek s názvem Ušijte kriketový míček, krok 11

  5 Upravte úchop podle stylu. Přestože vám čistá forma a konzistence pomohou dosáhnout výsledků, budou existovat rozdíly v typu postavy a stylu, které si mohou vyžádat držení míče způsobem, který je pro vás jedinečný. Nebojte se změnit svůj styl, když se snažíte najít svůj ideální postoj. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Když hraji bowling, moje poloha zápěstí spadne do nože. Jak mohu opravit polohu zápěstí? Když opouštíte misku, měli byste se pokusit dosáhnout 90 stupňů. Procvičte si švihání rukou před zápasem.
 • Otázka Jak zvýším rychlost svého bowlingu? Čím větší sílu na uvolnění použijete, tím rychleji míč míří. Ujistěte se, že vám míč nevyklouzne z ruky, zvláště když s tím teprve začínáte. Vaše předběžné vydání je také velmi důležité.
 • Otázka Moje zápěstí se v okamžiku uvolnění převalí na nohu, což výrazně sníží moji přesnost a tempo. Co můžu dělat? Otočte chodidlo a prsty dolů a zatlačte obě paže do švihu, což umožní větší váhu vaší těla a přesnější tah.
 • Otázka Nejsem schopen udržet netopýra rovně, co mám dělat? Zkuste míč s fixem. Začněte s míčem pomaleji a poté, když si myslíte, že jste přesní, zvyšte tempo.
 • Otázka Jak uchopím míč středního tempa? Položte ukazováček a prostředníček na obě strany švu a palec položte na samotný šev.
 • Otázka Mohu cvičit s tenisovým nebo gumovým míčkem a poté hrát s sezónními míči? Ne. Díky tomu bude používání sezónního míče těžší.
 • Otázka Jak mohu přesně misku, kde chci? Nechte nohy sklouznout při uvolnění míče, což při uvolnění míče přinese menší napětí.
 • Otázka Jak mohu při bowlingu držet ruku rovně? Během rozběhu mějte obě ruce v řadě branek. Udržujte oko a rameno seřazené tam, kde chcete, aby míč mířil, a uvolněte jej, když je ve správné poloze. Jeho zdokonalení může vyžadovat hodně praxe.
 • Otázka Jak udržím šev rovný při vytahování z prstů, ale zachovám odchylku? Ismail abdulafeez olininka Toho je dosaženo držením prvního prstu v horní části švu s palcem přímo pod ním (také uchopením švu) a prostředním prstem dolů vpravo. Směr a stupeň odchylky od přímé dráhy závisí na zarovnání švu v malém měřítku a případných nepravidelnostech na povrchu hřiště.
 • Otázka Jak mohu zvýšit rychlost míče, když dávám rotační míč? Nechte svou vrhací paži více relaxovat při konečném uvolnění míče. To umožní vaší ruce uvolnit míč s menším napětím v míči, což vám umožní míč roztočit.

Populární Problémy

Jak hrát Super Mario Run. Super Mario Run je bezplatná hra pro uživatele iOS a Android. První tři úrovně můžete hrát zcela zdarma. Chcete -li hrát zbytek hry, musíte zaplatit. Pokud se chcete ponořit a hrát, ...

Becker označil Serenu Williamsovou za největší ze všech a řekl, že Courtův rekord 24 úderů je na dosah. Němec také pochválil Serenu, že je vzorem pro pracující matky.

Jak vyrobit farmy na zahradě a sklepě. Tento článek je zaměřen na ty, kteří to s používáním dvorku nebo suterénu svého domova myslí vážně, aby odchovali návnady pro ryby pro vlastní potřebu nebo pro zisk a pro zábavu při sledování něčeho ...

Rafael Nadal kraloval v Římě a prohlásil své osmé Internazionali BNL d'Italia a vrátil se také na č. 1 v žebříčku ATP. .

Zde je návod, jak sledovat každý zápas Australian Open 2020 online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech přípravných zápasů UFC 240 online.