Rome 2020: Yulia Putintseva vs Elena Rybakina náhled, head-to-head & prediction | Italian Open

Julia Putintseva čelí ve třetím kole Římě Eleně Rybakině

Julia Putintseva čelí ve třetím kole Římě Eleně RybakiněPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Yulia Putintseva vs Elena RybakinaDatum: 18. září 2020Turnaj: Italian Open 2020

Kolo: Třetí kolo (16. kolo)Místo: Řím, ItálieKategorie: WTA Premier 5

Povrch: červený jílOdměna : 1 771 082 EURsledujte, jak je to nádherný život online zdarma

Načasování zápasu: 12:45 EDT, 16:15 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Yulia Putintseva vs Elena Rybakina

Krajané Yulia Putintseva a Elena Rybakina se utkají v pátek proti sobě v celo Kazašském zápase třetího kola na Italian Open 2020 v Římě.

Putintseva je v současné době uprostřed jedné z lepších fází své kariéry a získává několik dobrých vítězství pod pásem v řadě. Mistrovství světa č. 30 prošlo nejlepší kariérou na US Open a dosud tuto formu přeneslo do italského hlavního města.

Ve druhém kole Putintseva čelila opětovnému zápasu jejího 16. kola US Open proti Petře Marticové. Pětadvacetiletá žena to zpočátku vypadala snadno, když v jednu chvíli vedla 6: 3, 5: 1. Nepodařilo se jí však dvakrát podat zápas a nakonec shodila set v tiebreaku.

Putintseva se rychle vzpamatovala ze svého duševního selhání, což se od ní obvykle neočekávalo, a vyhrála rozhodující set 6: 4, aby uzavřela zápas.

Yulia Putintseva si ve 2. kole téměř vybojovala zdravý náskok

Yulia Putintseva si ve 2. kole téměř vybojovala zdravý náskok

Elena Rybakina se naopak zdála být jednou z nejzajímavějších mladých hráčů, které bylo možné sledovat na začátku roku 2020. Jednadvacetiletá hráčka byla pátá v žebříčku Race to Shenzhen, než bylo turné zastaveno kvůli COVID- 19 pandemie.

Ale hybnost Rybakiny díky zablokování téměř zmizela. Prohrála dva z prvních tří zápasů, které odehrála po obnovení turné, a do Říma dorazila extrémně krátká na sebevědomí.

Ve druhém kole Rybakina překonala těžkou výzvu Marie Bouzkové. Převrátila časný deficit, aby vyhrála první set 7: 5, a ve druhém setu musela znovu kopat, než ho vyhrála v tiebreaku.

Yulia Putintseva vs Elena Rybakina hlava-nehlava

Elena Rybakina vypadá, že získá zpět ztracenou hybnost

Elena Rybakina vypadá, že získá zpět ztracenou hybnost

Vzájemný souboj Julie Putincevové a Eleny Rybakiny je v současné době 0: 0. Zápas 16. kola v Římě bude vůbec prvním kariérním setkáním obou kazašských hráčů ruského původu.

Predikce Yulia Putintseva vs Elena Rybakina

Zápas uvidí silnou a agresivní hru Eleny Rybakiny postavenou proti solidnímu protiútoku Julie Putintsevové.

Putintseva ráda rallye svými důslednými a hlubokými údery, nenabízí soupeři velké tempo a neustále hledá vytahování chyb z rakety. Může také ukončit shromáždění svou přesnou a dobře maskovanou střelou, když je soupeř připoután zpět na kurt.

Ale jak je vidět na jejím předchozím zápase, Putintseva je také schopná vzdát se obrovských náskoků a často se potýkat na hřišti. To není něco, co by chtěla, aby se stalo proti hráčce, jako je Elena Rybakina, jejíž styl velkých úderů dokáže rychle vydělat na každém otevření.

Rybakina má jedno z nejúčinnějších podání na ženském turné. Svět č. 18 může také generovat sílu bez námahy z obou křídel a má schopnost vyhodit libovolného soupeře mimo hřiště v její den.

Vysoká odrazová plocha v Římě hraje také do karet 1,84 m vysoké Eleně Rybakině; míč jí perfektně sedne, aby rozpoutala ty silné údery země.

Předpověď: Elena Rybakina vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit minigolfové hřiště. Už vás nebaví vidět obvyklá minigolfová hřiště a chcete udělat něco radikálního, nového a mimořádného? Vše závisí na vaší představivosti a vybavení. Ať už chcete být kreativní s ...

Jak navštívit velký hadronový urychlovač. Velký hadronový urychlovač se nachází v CERNu na švýcarsko-francouzské hranici. Většinu času můžete navštívit pouze nadzemní zařízení a Large Hadron Collider se nachází v podzemí ....

Být cool a oblíbený neznamená chodit po chodbách se vztyčeným nosem a nechat všechny vrhat obdivné pohledy vaším směrem. Znamená to být přátelský, chatovat se všemi kolem a nechat lidi, které znáte, cítit ...

Bandážování rány je nedílnou součástí léčby první pomoci. Nikdy nevíte, kdy vy nebo váš blízký utrpíte ránu, která potřebuje první pomoc. Ačkoli hluboké rány, které silně krvácejí, vyžadují okamžitou lékařskou pomoc, většina drobných řezů ...

Halep šéfoval vzájemnému zápasu mezi těmito dvěma hráči a vstupuje do tohoto zápasu jako pevný favorit.

'The Goldbergs' se vrací na premiéru Season 7 ve středu večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.