Abu Dhabi Tennis Tennis Open 2021: Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri náhled, souboj a předpověď

Coco Gauff

Coco Gauff

Zápas podrobnosti

Svítidlo : Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri

Turnaj : Abu Dhabi WTA Tennis Tennis Open 2021

Kolo : Kolo 64 (první kolo)

jak nosit tenisovou sukni

Místo : Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Kategorie : WTA 500

Povrch : Outdoor Hardcourt

Odměna: 565 530 $

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanál

odpalování tenisového míčku

Preview Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri

Po neuvěřitelném běhu mezi Wimbledonem 2019 a Australian Open 2020 dostala Coco Gauffová v loňském roce tip, aby se v žebříčku ještě zvýšila. Pandemie COVID-19 nakonec přenechala Gauffovy ambice zpět, ale její odhodlání neochablo.

Gauff, kterému je v březnu 17 let, je jedním z nejúspěšnějších mladistvých na ženském tenisovém okruhu a je již na 48. místě na světě.

Její výsledky od srpnového obnovení turné WTA byly smíšené, včetně výstupu z prvního kola na US Open a ztráty druhého kola na French Open. Gauff však narazil na titulky mimo kurt tím, že během hnutí Black Lives Matter velmi viditelně a hlasitě vystoupil proti rasové nespravedlnosti.

tenisový míček dělo pvc

Díky solidnímu týmu, který zahrnuje její rodiče i proslulého francouzského trenéra Patricka Mouratogloua, bude Gauff doufat, že v roce 2021 bude hrát konzistentnější rozvrh, aby získala více zápasových zkušeností.

Její soupeřkou v prvním kole na akci v Abú Zabí je osmadvacetiletá Norka Ulrikke Eikeri, která je zařazena na číslo 135 ve čtyřhře a 260 ve dvouhře.

Eikeri se dostal do hlavního losování jako náhradník, těžící z cestovních požadavků souvisejících s pandemií, které donutily mnoho hráčů zamířit přímo do Melbourne.

Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri proti sobě

Ulrikke Eikeri při soutěži v juniorkách

Ulrikke Eikeri při soutěži ve dvouhře juniorských dívek na US Open 2010

Oba hráči se na turné nikdy nehráli, a proto momentálně stojí vzájemný zápas na 0: 0.

Predikce Coco Gauff vs. Ulrikke Eikeri

Coco Gauff

Coco Gauff

Ulrikke Eikeri nemá mnoho zkušeností se zápasem na úrovni hlavního turné. Ale už deset let se prodírá světovým turné ITF a nasbírala rekord 398-235 vítězství a ztrát.

Pokud někdy nastal vhodný čas na to, aby se hráč na její úrovni střetl s hráčem s vyšším postavením, mohlo by to být ono. Nedostatek akcí WTA v posledních měsících přinesl výzvám pro kondici pro hráče napříč všemi.

jak sloužíš v tenise?

Na papíře je Coco Gauff v tomto zápase jasným favoritem. Šestnáctiletá Američanka, která má na své straně žebříček 50 nejlepších a spoustu zkušeností z velkých zápasů, bude podporována při postupu do druhého kola-kde se rýsuje možné setkání s devátou nasazenou Marií Sakkari.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát rovné sady.

Populární Problémy

Změna jména Marie Šarapovové přináší vzpomínky na ostatní sportovní hvězdy, které dělají totéž

Přestože jsou dny oblékání na oslavy vydání knih o Harrym Potterovi dávno pryč, nikdy nevíte, kdy budete muset vypadat jako kouzelník nejlépe! Můžete snadno vypadat jako Hermiona Grangerová se správným oblečením, typickými vlasy a minimem ...

Takto můžete sledovat sobotní souboj Canelo vs Yildirim na Fire TV Stick.

Berani a orli se setkávají v zajímavém zápase NFC 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

UCF a BYU se setkávají v Boca Raton Bowl 2020 v úterý večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.