Abu Dhabi Tennis Tennis Open 2021: Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri náhled, souboj a předpověď

Coco GauffZápas podrobnosti

Svítidlo : Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri

Turnaj : Abu Dhabi WTA Tennis Tennis Open 2021Kolo : Kolo 64 (první kolo)

kolik vydělávají tenisté

Místo : Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Kategorie : WTA 500Povrch : Outdoor Hardcourt

Odměna: 565 530 $

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanálPreview Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri

Po neuvěřitelném běhu mezi Wimbledonem 2019 a Australian Open 2020 dostala Coco Gauffová v loňském roce tip, aby se v žebříčku ještě zvýšila. Pandemie COVID-19 nakonec přenechala Gauffovy ambice zpět, ale její odhodlání neochablo.

nákup tenisových raket

Gauff, kterému je v březnu 17 let, je jedním z nejúspěšnějších mladistvých na ženském tenisovém okruhu a je již na 48. místě na světě.

Její výsledky od srpnového obnovení turné WTA byly smíšené, včetně výstupu z prvního kola na US Open a ztráty druhého kola na French Open. Gauff však narazil na titulky mimo kurt tím, že během hnutí Black Lives Matter velmi viditelně a hlasitě vystoupil proti rasové nespravedlnosti.

tenisová raketa v plné velikosti

Díky solidnímu týmu, který zahrnuje její rodiče i proslulého francouzského trenéra Patricka Mouratogloua, bude Gauff doufat, že v roce 2021 bude hrát konzistentnější rozvrh, aby získala více zápasových zkušeností.

Její soupeřkou v prvním kole na akci v Abú Zabí je osmadvacetiletá Norka Ulrikke Eikeri, která je zařazena na číslo 135 ve čtyřhře a 260 ve dvouhře.

Eikeri se dostal do hlavního losování jako náhradník, těžící z cestovních požadavků souvisejících s pandemií, které donutily mnoho hráčů zamířit přímo do Melbourne.

Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri proti sobě

Ulrikke Eikeri při soutěži ve dvouhře juniorských dívek na US Open 2010

tenisové skóre tie breaku

Oba hráči se na turné nikdy nehráli, a proto momentálně stojí vzájemný zápas na 0: 0.

Predikce Coco Gauff vs. Ulrikke Eikeri

Coco Gauff

Ulrikke Eikeri nemá mnoho zkušeností se zápasem na úrovni hlavního turné. Ale už deset let se prodírá světovým turné ITF a nasbírala rekord 398-235 vítězství a ztrát.

Pokud někdy nastal vhodný čas na to, aby se hráč na její úrovni střetl s hráčem s vyšším postavením, mohlo by to být ono. Nedostatek akcí WTA v posledních měsících přinesl výzvám pro kondici pro hráče napříč všemi.

Na papíře je Coco Gauff v tomto zápase jasným favoritem. Šestnáctiletá Američanka, která má na své straně žebříček 50 nejlepších a spoustu zkušeností z velkých zápasů, bude podporována při postupu do druhého kola-kde se rýsuje možné setkání s devátou nasazenou Marií Sakkari.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát rovné sady.

Populární Problémy

Jak podávat Limoncello. Limoncello, oblíbený italský likér, má sladkou a osvěžující chuť, díky níž je příjemné pít v létě i po večeři. Neobsahuje citronovou šťávu, ale místo toho získává svou chuť z citronové kůry, ...

Bitva Britů, kterou pořádá Jamie Murray, se vrátí tento měsíc s muži a ženami v bitvě o týmovou slávu.

Kromě splnění základních potřeb vaší kočky Savannah budete muset tomuto aktivnímu a inteligentnímu plemenu poskytnout spoustu fyzické a duševní stimulace. Naučte to triky, poskytněte různé interaktivní hračky a ujistěte se, že umístíte kočku ...

Rozvíjejte doma zvyky přátelské ke kočkám odstraněním nebezpečí, která mohou vaší kočce ublížit, jako jsou toxické domácí rostliny a elektrické dráty, abychom jmenovali alespoň některé. Kromě toho zajistěte, aby vaše kočka měla ve vašem domě dostatek svislého i vodorovného prostoru ...