Abu Dhabi Tennis Tennis Open 2021: Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri náhled, souboj a předpověď

Coco Gauff

Coco Gauff

Zápas podrobnosti

Svítidlo : Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri

Turnaj : Abu Dhabi WTA Tennis Tennis Open 2021

Kolo : Kolo 64 (první kolo)

jak nosit tenisovou sukni

Místo : Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Kategorie : WTA 500

Povrch : Outdoor Hardcourt

Odměna: 565 530 $

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanál

odpalování tenisového míčku

Preview Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri

Po neuvěřitelném běhu mezi Wimbledonem 2019 a Australian Open 2020 dostala Coco Gauffová v loňském roce tip, aby se v žebříčku ještě zvýšila. Pandemie COVID-19 nakonec přenechala Gauffovy ambice zpět, ale její odhodlání neochablo.

Gauff, kterému je v březnu 17 let, je jedním z nejúspěšnějších mladistvých na ženském tenisovém okruhu a je již na 48. místě na světě.

Její výsledky od srpnového obnovení turné WTA byly smíšené, včetně výstupu z prvního kola na US Open a ztráty druhého kola na French Open. Gauff však narazil na titulky mimo kurt tím, že během hnutí Black Lives Matter velmi viditelně a hlasitě vystoupil proti rasové nespravedlnosti.

tenisový míček dělo pvc

Díky solidnímu týmu, který zahrnuje její rodiče i proslulého francouzského trenéra Patricka Mouratogloua, bude Gauff doufat, že v roce 2021 bude hrát konzistentnější rozvrh, aby získala více zápasových zkušeností.

Její soupeřkou v prvním kole na akci v Abú Zabí je osmadvacetiletá Norka Ulrikke Eikeri, která je zařazena na číslo 135 ve čtyřhře a 260 ve dvouhře.

Eikeri se dostal do hlavního losování jako náhradník, těžící z cestovních požadavků souvisejících s pandemií, které donutily mnoho hráčů zamířit přímo do Melbourne.

Coco Gauff vs Ulrikke Eikeri proti sobě

Ulrikke Eikeri při soutěži v juniorkách

Ulrikke Eikeri při soutěži ve dvouhře juniorských dívek na US Open 2010

Oba hráči se na turné nikdy nehráli, a proto momentálně stojí vzájemný zápas na 0: 0.

Predikce Coco Gauff vs. Ulrikke Eikeri

Coco Gauff

Coco Gauff

Ulrikke Eikeri nemá mnoho zkušeností se zápasem na úrovni hlavního turné. Ale už deset let se prodírá světovým turné ITF a nasbírala rekord 398-235 vítězství a ztrát.

Pokud někdy nastal vhodný čas na to, aby se hráč na její úrovni střetl s hráčem s vyšším postavením, mohlo by to být ono. Nedostatek akcí WTA v posledních měsících přinesl výzvám pro kondici pro hráče napříč všemi.

jak sloužíš v tenise?

Na papíře je Coco Gauff v tomto zápase jasným favoritem. Šestnáctiletá Američanka, která má na své straně žebříček 50 nejlepších a spoustu zkušeností z velkých zápasů, bude podporována při postupu do druhého kola-kde se rýsuje možné setkání s devátou nasazenou Marií Sakkari.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát rovné sady.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos výzvy Indy 500 Pit Stop Challenge 2019.

Bývalá tenistka Mary Carilloová kritizovala Novaka Djokoviče za znevažování vědy jako pouhý názor. Djokovič se dostal do kritiky poté, co 4 hráči, včetně něj, měli pozitivní test na COVID-19 na Adria Tour.

Juventus se v sobotu utká s Napoli ve velkém zápase Serie A na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

Během nedávného živého zasedání Rafael Nadal oznámil prodloužení svého partnerství s korejským automobilovým gigantem Kia. KIA původně podepsala Rafaela Nadala v roce 2004, takže jejich partnerství vydrželo více než 20 let.

Jak milovat svou zemi. Mít velkou vášeň nebo lásku ke své zemi vám může pomoci seznámit se s historií vašeho národa a stát se lepším členem vaší národní komunity. Naučit se milovat svou zemi nebo se naučit milovat svou ...

Jak vypadat starší jako teenager. Už vás nebaví být zaměňován s vaším mladším sourozencem? Můžete vypadat starší a dospělejší, než jste. Zaměřte se na to, jak se oblékáte a jak se držíte, a lidé si začnou myslet, že jste starší ....