Přímý přenos UMBC vs Vermont: Jak se dívat onlineGetty Arkel Lamar a UMBC Retrievers hledají druhý po sobě jdoucí výlet na turnaj NCAA.

Vermont Catamounts bude v sobotu hostit UMBC retrívry na Patrick Gymnasium pro mistrovské utkání turnaje America East Tournament.

Začátek hry je naplánován na 11:00 ET a bude vysílán na ESPN2. Ale pokud nemáte kabel, můžete stále sledujte živý přenos ESPN2 na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue : PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí : Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV : ESPN2 je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

UMBC vs Vermont Preview

Retrievers, který se v minulé sezóně zapsal do historie jako vůbec první semeno č. 16, které na turnaji NCAA srazilo semeno č. 1 (Virginie Cavaliers), se v základní části America East dostalo na 11–5 (celkově 21–12) pro třetí semeno na konferenčním turnaji.

V úvodním kole trumfli šestého nasazeného Albany Great Danes, poté potřebovali dvojnásobné prodloužení, aby v semifinále sklouzli kolem č. 3 Hartford Hawks.

UMBC vedlo 50: 24 na začátku druhé poloviny před zuřivým návratem jestřábů.

Když máte takhle velký náskok, upřímně řečeno, nejsme tým, který je zvyklý hrát s takovými velkými vedeními, řekl hlavní trenér UMBC Ryan Odom podle Baltimorské slunce . Neměli jsme mnoho z těch, kde jsme trochu utekli. Takže to byla pro nás neznámá pozice - určitě pro mě jako trenéra i pro tyhle kluky. Jsme zvyklí hrát v napjatých hrách. Nakonec to bylo těsné a ironicky jsme se cítili pohodlněji.

Junior guard KJ Jackson vedl retrívry s 21 body. Útočník postgraduálního studenta Joe Sherburne, lídr týmu v bodech na zápas na 14,1, dokončil tři asistence před triple-double: 12 bodů, 12 doskoků, sedm asistencí a dvojici krádeží, když odehrál týmových 47 minut.

Říkali jsme správné věci v chumlu, řekl Sherburne, podle The Baltimore Sun. Snažili jsme se zůstat pozitivní. Takhle to opravdu nevyšlo. Nenechali jsme se cítit unavení. V jednu chvíli jsem se cítil, myslel jsem na své nohy a na to, jak je vlastně necítím, ale trenér mi řekl, že také nejsem unavený.

Catamounts získali titul základní části se skóre 14-2 (celkově 26-6), poté na cestě do finále udeřili na osmé Maine Black Bears a č. 7 Binghamton Bearcats.

V semifinále druhořadý strážce Stef Smith klesl o 28 bodů na špičku kariéry, když UVM vystřelil 58,2 procenta z pole a 56 procent z 3bodové čáry, přičemž pomohl 20krát s pouhými sedmi obraty proti Bearcats.

Na toto úsilí budeme hrdí ... ale musíme se hned vrátit do práce, protože v sobotu budeme hrát dobrý tým a máme 40 minut na to, abychom to dokončili, řekl hlavní trenér UVM John Becker, podle na Burlingtonský svobodný tisk . Nechci se teď dostat příliš vysoko. Musíme se ujistit, že zůstaneme pokorní, se sklopeným nosem a připravíme se a popravíme, jako jsme to udělali dnes večer, a necháme to létat v sobotu.


Populární Problémy

Analýza toho, co každý z Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče musí udělat, aby zakončil rok, se umístila na světové jedničce. Nadal má stále matematickou šanci Djokoviče předběhnout, ale v nejlepším případě je to vzdálené.

Náčelníci a hříbata se setkají na 5. týdnu nedělního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat dnešní večer online bez kabelu.

David Ferrer možná nezískal mnoho titulů ve své kariéře, ale už si získal naše srdce několika svými letošními výkony!

Rozhovor: Indický tenis má spoustu nevyužitého potenciálu - bývalý národní tenisový šampion Nirupama Vaidyanathan

Zde je návod, jak můžete sledovat sérii 10 „Married at First Sight“ online, bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „One Night Manželka“ se bude vysílat ve 20 hodin. EST. na celý život.

Aircel Chennai Open 2015 - 7. den: Stan Wawrinka hraje sám sebe do síně slávy každoročního otvíráku sezony.