Kde sledovat UAB vs East Tennessee State Basketball 2020

Getty Útočník ETSU Buccaneers Vonnie Patterson.Basketbalový tým East Tennessee State Buccaneers bude v sobotu hostit UAB Blazers v občanském centru Freedom Hall.Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 16:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte UAB vs East Tennessee State žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat UAB vs East Tennessee State v přímém přenosu v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


UAB vs East Tennessee State Preview

Buccaneers nehráli od 27. listopadu, kdy v Showcase Gulf Coast udeřili na Middle Tennessee Blue Raiders 57-43, aby se zlepšili na 1-2 za rok a dali Jasonovi Shayovi první vítězství jako hlavní trenér. Plánovaný zápas z 8. prosince s UNC-Asheville Bulldogs byl zrušen kvůli obavám z COVID-19 v rámci programu ETSU.

Myslím si, že jsme se během prvních tří zápasů zlepšili a v průběhu sezóny se budeme zlepšovat i nadále, řekl Shay poté, co dosáhl nejlepšího MTSU. Johnson City Press . To je jen začátek.

ETSU střílelo pouze 20 z 50 (34,5 procenta) z pole a 4 z 22 (18,2 procenta) z 3-bodového dosahu, ale drželi Blue Raiders na střelbu 15 z 50 (30 procent) a 4 -of-21 (19 procent) z hloubky, což pomáhá jejich nepřátelům k 27 obratům.

Jak jsem řekl, pracovali jsme tak tvrdě na naší obraně, řekl Shay, podle Johnson City Press. Věděl jsem, že to přijde. Jsem překvapen naším útokem, ale někdy se to stane na začátku roku, dostanete tyto ošklivé hry, kde je váš útok za vaší obranou.

ETSU junior guard Ledarrius Brewer zaznamenal 20 bodů a chytil 8 doskoků, obě herní maxima. Shay ocenil hru střediska Silas Adheke, který zaznamenal 8 bodů, chytil 7 doskoků a během 22 minut přišel s párem bloků.

Silas zakotvil naši obranu brzy a byl ochráncem ráfku, řekl Shay, podle Johnson City Press. Ukotví naši obranu a dostane nás do správných pozic, abychom mohli začít. Měl dobrou hru. Pokud to od něj dokážeme dostat každou noc, bude to skvělé.

Blazers se ve středu zlepšili na 5: 0 a odstřelili Tuskegee Golden Tigers 89-64 divize II. V krátké době nastoupili Golden Tigers, aby nahradili Mobile Rams, skupinu NAIA, která musela kvůli obavám z COVID-19 v rámci programu odejít.

Senior Guard Quan Jackson a kolega Tavin Lovan, junior, získali 22 bodů za vedení Blazers. Dvojice spojila a vystřelila 12 z 21 z pole a chytila ​​12 doskoků.

Quan je náš chlap, řekl hlavní trenér UAB Andy Kennedy AL.com . Je pro nás tvůrcem hry. Chystá se hrát, bude držet ruce na míčích, sekat otevřenou podlahu a náš nejlepší finišer na otevřené podlaze. Tavine Lovane, vyzýváme ho. Měl by to být chlap, pokud jde o sjezdáře, je to stejně dobrý chlap jako my v naší lize.


Populární Problémy

Značka obuvi Roger Federer podporovaná společností On AG zaznamenala během období výluky nárůst prodejů. Curychský manufaftuer On AG je jednou z nejrychleji rostoucích značek běžeckých bot na světě.

Roger Federer oficiálně vystoupil z National Bank Open (Kanada) a také z Cincinnati Masters.

Maria Sharapova ve věku 17 let dokonce nerozbije první 2 v seznamu !.

Zde jsou vaše možnosti, jak sledovat Vikingy vs Obři online bez kabelu.

Jak vyrobit Habanero Margarita. Habañero margarita je ideální pro ty, kteří mají rádi kořeněná jídla. Je to skvělé párování s jakýmkoli jihozápadním kurzem. Dávejte si pozor na počáteční kop, ale po několika doušcích zjistíte, že prostě nemůžete dát ...