French Open 2016: Andy Murray poráží Iva Karloviče, živé aktualizace Roland Garros

Andy Murray French Open 2016

Murray letos bojoval na French Open

Světová jednička č. 2 Andy Murray se dnes večer na French Open na Stade de Roland-Garros utká s dobře sloužícím Chorvatem Ivo Karlovicem. Skot, který v poslední době zaznamenal vzestup ve své antukové formě, se na Roland-Garros vážně trápil, nejprve nastoupil proti českému specialistovi na čtyřhru Radku Štěpánkovi, který ho vzal na pět setů.

Murray byl v tomto zápase ve dvou setech, což bylo zastaveno kvůli špatnému světlu v okamžiku, kdy Murray právě získal zpět svoji hybnost. Ačkoli Skot nakonec zvítězil ze dvou setů se skóre 3-6, 3-6, 6-0, 6-3, 7-5, nebylo to snadné vítězství, které se od něj očekávalo.

V návaznosti na to byl znovu vzat do pěti sad francouzským tovaryšem a hráčem Challengeru Mathiasem Bourgueem, který je na 164 v žebříčku ATP.

Po rychlém vítězství v prvním setu proti mladému francouzskému hráči Murray rychle zahodil dva sety, než se musel vrátit k vítězství.

ŽIVÉ AKTUALIZACE:

Andy Murray poráží Iva Karloviče 6-4, 6-1, 7-6 (3)!

První dvě sady šly Murrayovi docela snadno. Bohužel pro něj byla třetí napjatá, blízká záležitost, kterou Karlovic bránil, aby se dostal do tajbrejku a doufejme, že rozhodující sady. Nakonec napjaté věci od obou hráčů jako nejstaršího hráče turnaje ukázaly, že v něm zbývá ještě spousta boje - a dotlačily své dovednosti až do konce.

dva tenisové míčky v ponožce

Nějaký autoritativní tenis od Andyho Murraye zde. Po dvou soubojích zády k sobě se rozhodl vzít býka za rohy a navzdory Karlovicovu silnému podání a určité přesné střelbě není Chorvat schopen bojovat s důslednějším Murrayem.

tenisový míček rozpůlený

Sada 2: Andy Murray vyhrává 6: 4

Je to Skot až dolů! Nějaká stylová strokep od soustředěného Andyho Murraye ho vidí planout i druhou sadou. Nyní má skóre 4: 3 a spěchá na síť, aby bojoval proti Karlovicovi, který také našel určitý rytmus.

Murray je v rolích! Poté, co se snadno dostal do první sady, prolomil Karlovic hned pro vedení 1: 0!

Sada 1: Andy Murray vyhrává 6-1!

Snadné pro Andy Murray. S 9 vítězi v této sadě na Karlovic 8, je to ve skutečnosti, že Murray se dopustil pouze jedné nevynucené chyby. Na druhou stranu Karlovic ...

Chorvat spáchal šest-a protože nedokázal vzít Murraye do bodu zlomu, prohrál set 6-1. S některými shromážděními však vynaložil slušné úsilí

Hra 5 -Andy Murray 5-0 Ivo Karlovic

Jaký začátek od Andyho Murraye - vrátil se a jak! A nyní, když Karlovic udeří kapku do Murrayova boku hřiště, Karlovic se vyhne tomu, aby byl v rohlíku, držel jeho službu. Nyní Murray slouží pro set.

Hra 4

Karlovic bojuje a Murray to používá! Nyní má dvě přestávky v podání, protože Karlovic zatím nemohl otevřít svůj účet v prvním setu; je tu ale krásná rallye od Chorvatů a Karlovic bije přesného forhendového vítěze směrem k Murrayovi; Murray chybí.

Hra 3, set 1

jak sledovat espn na firestick

Poté, co zlomil Karlovic v první hře hry Chorvatů, Murray vytěžil a v první sadě vedl 3: 0. Vypadá pohodlněji než jeho dřívější hry a také mu nebrání špatné počasí, které ho dříve sužovalo. Bude se však obávat únavy, protože za poslední tři dny hrál dlouhé zápasy zády k sobě.

Hra 1, set 1

Murray drží svou první servisní hru! Vede 1: 0 a je téměř v bodě zlomu ve druhém ... ale počkejte, Karlovic má boj! Nyní na dvojce.

Co čekat

37letý Karlovic je nejstarším hráčem French Open a jeho kondice není na stejné úrovni jako Murrayova. To znamená, že Karlovicovo první vítězství zde - proti Albertu Montanesovi - proběhlo ve dvou setech, i když ho do svých limitů dovedl australský John Thompson.

Chorvat ještě neporazí Murraye v šestkrát, kdy se pár v minulosti střetl; ti dva se však nikdy nepotkali na antuce, takže by to mohlo být zajímavé.

Populární Problémy

Světová jednička Novak Djokovič se v pátečním finále ATP utká s Alexandrem Zverevem ve střetu do-or-die. Oba hráči se letos museli vypořádat s vážnou kritikou a budou muset utopit vnější hluk, aby tento zápas vyhráli.

Nishikori porazí Cilica a dosáhne semifinále Memphisu

Jak pracovat na kontejnerové lodi. Kontejnerové lodě hrají zásadní roli v globálním obchodu a pomáhají společnostem přepravovat náklad po hlavních vodních cestách po celém světě. Pokračující expanze mezinárodního obchodu přináší zvýšenou poptávku po ...

Rafaela Nadala příprava na US Open začala špatně, protože ve třetím kole ho z Citiz Open 2021 dostal jihoafrický Lloyd Harris.

Chcete sledovat živý přenos zápasů Realu Madrid? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat každý zápas La Ligy ve Spojených státech.