Roland Garros 2021: Jannik Sinner vs Gianluca Mager náhled, head-to-head & prediction

2021 French Open - den druhý

2021 French Open - den druhý

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (18) Jannik Sinner vs Gianluca Mager

Datum: 3. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Cca. 14:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST, 17:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Jannik Sinner vs Gianluca Mager

Jannik Sinner si zachránil mečbol, než si prošel střetnutím v prvním kole s Pierrem-Huguesem Herbertem. Ital vyhrál 6-1, 4-6, 6-7 (4), 7-5, 6-4 a ve čtvrtek se utká s krajanem Gianlucou Magerem.

Ve čtvrté sadě Sinner čelil mečbolu 4: 5, ale dokázal odrazit svého odvážného francouzského soupeře a hlasitý dav Suzanne Lenglen, aby si rezervoval místo ve druhém kole.

Gianluca Mager

Gianluca Mager

Mager mezitím porazil poraženého Petera Gojowczyka 6: 2, 3: 6, 6: 4, 7: 5, aby si připsal své první vítězství v grandslamovém main draw. Itálie kontrolovala řízení a zveřejnila silná čísla o podání; ukončil zápas s 11 esy a získal 76% bodů za svým prvním podáním.

Jannik Sinner vs Gianluca Mager proti sobě

Toto bude první kariérní setkání mezi Jannikem Sinnerem a Gianlucou Magerem, takže jejich současný vzájemný stav je 0: 0.

Predikce Jannik Sinner vs Gianluca Mager

Sinner si na cestě k vítězství v prvním kole uložil mečbol.

Sinner si na cestě k vítězství v prvním kole uložil mečbol.

Jannik Sinner vstupuje do zápasu jako papírově pevný favorit. Ve čtvrtek bude v jeho prospěch fungovat nezkušenost jeho protivníka na této úrovni.

Sinner, který se loni probojoval do čtvrtfinále na Roland Garros, se pokusí ovládnout zápas od samého začátku, přičemž svými silnými údery převzal kontrolu nad body a zajistil, aby se hybnost nepřenesla na jeho soupeře.

Zatímco Gianluca Mager v této sezóně vyvolal několik rozrušení, proti bitevně zatvrzelému hříšníkovi bude těžký. Šestadvacetiletý mladík bude spoléhat na své podání, aby zvládl hodně těžkých zvedání, ale pokud Sinner dokáže zasáhnout svůj krok brzy, měl by být schopen projít bez úhony.

Předpověď: Jannik Sinner vyhrát ve čtyřech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Je zřejmé, že hovězí maso je maso skotu, ale jak se dostane ke stolu? Aby se hovězí maso podávalo v době večeře například ve formě steak z porterhouse, musí se obětovat, aby se ten steak dostal. V...

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat všechny filmy Ruby Lifetime od VC Andrewse online.

Simone Biles a Max Whitlock titulek The Superstars of Gymnastics in London. Zde je návod, jak sledovat živý přenos události online v USA.

Serena Williamsová reaguje na poznámku „Nechutné“ od Tenny Sandgrenové z Australian Open.

Šarapovová ukazuje své fotbalové schopnosti.

Jak vyrábět a střílet mini papírové kulky gumovými páskami. Znuděný? Pomocí této jednoduché a zábavné zbraně můžete střílet. Je to levné, jednoduché a samozřejmě zábavné! Začněte hned. Shromážděte, co potřebujete. Není pochyb o tom, že je ...