Jak pečovat o obuv

Boty mají nejtěžší práci ze všech oděvů. Cestují mezi vaší hmotností a zemí. Získejte maximum ze svého nového páru obuvi nebo prodloužte životnost starým tím, že se o ně budete dobře starat. Zde je pár tipů, jak na to.

jaký je nejlepší způsob praní tenisek?

Kroky

 1. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 1

  1 Uspořádejte si skříň abyste měli pro své boty místo, ať už je to botník nebo jen místo na podlaze.
  • Nekládejte boty na sebe, protože by to mohlo zanechat špínu nebo stopy na vašich botách.
  • Nepokládejte věci na boty nebo boty na jejich vrcholy. Tím se zabrání jejich rozdrcení.
  • Vytvořte speciální úložiště pro speciální obuv. Pokud máte pár dobrých společenských bot, které nosíte pouze s dobrým oblekem, uložte je do krabice nebo tašky bez prachu.
  • Udržujte tvar špičky měkčích bot tím, že je volně zabalíte do čisté tkáně. Nebo použijte kartonový, dřevěný nebo plastový tvar k tomu určený.


 2. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 2

  2 Čistý nebo vyleštit si boty pravidelně. Můžete získat potřebné zásoby a udělat si práci sami, nebo se zeptat nejbližších uklízečů, jestli čistí boty.
 3. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 3

  3 Vyvarujte se vstupu do špíny. Udržujte své boty mimo bláto, mokrou trávu a vodní louže, protože by to mohlo způsobit znečištění bot a snížení jejich životnosti.
 4. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 4

  4 Nenoste boty, když nemusíte. Kolem domu noste přezůvky a převlékněte se do nich, když můžete. Díky tomu se vaše boty nebudou tak rychle opotřebovávat a vydrží mnohem déle.
 5. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 5

  5 Snažte se nenechat si lidi půjčit vaše boty. Lidé mají sklon nebýt opatrní k botám jiných lidí, takže se snažte je nepůjčovat, bez ohledu na to, jak jsou roztomilí.
 6. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 6

  6 Nechoďte na podpatku svých bot. Rozvažte šněrovací boty a vsuňte nohy úplně dovnitř. Znovu je rozvažte a sundejte. Pokud chcete vklouznout dovnitř a ven, pořiďte si návleky nebo dřeváky.
 7. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 7

  7 Naneste hydroizolaci. Pokud víte, že budete venku v botách ve sněhu nebo dešti, pravidelně nanášejte vhodný hydroizolační prostředek. Dobrý obchod s obuví vám může doporučit vhodný produkt.
 8. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 8

  8 Netahejte nohy. Nemá smysl nosit podrážky obuvi rychleji, než je nutné, takže při chůzi zvedněte nohy.
 9. Obrázek s názvem Péče o obuv Krok 9

  9 Pro špinavé nebo škodlivé úkoly používejte starší boty. Ponechejte si loňské tenisky pro letošní zahradničení, malování nebo chůzi po drsných površích nebo štěrku. Získáte trochu více využití ze starších bot a ušetříte předčasné poškození novějších bot. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud boty zvlhnou, použijte k jejich osušení malé nebo žádné teplo. Mnoho lepidel používaných ke konstrukci obuvi je přiměřeně vodotěsných, ale citlivých na teplo.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Off cutter je dodávka kriketového bowlingu, která se ve směru hodinových ručiček promění v pravorukého pálkaře. Používají ho rychlí nadhazovači a středně rychlí nadhazovači k otočení mísy, když ze hřiště není velká pomoc. Tato dovednost může být prospěšná ...

Rus vyhrál 5 Majors, dokonce dokončil kariérní grandslam.

Jak získat HM Rock Smash v Pokémon Emerald. Rock Smash je klíčovou schopností hry Pokémon Emerald a je vyžadován pro postup v několika částech příběhu. Rock Smash najdete od muže z Mauville City, ale nebudete ho moci použít ...

Mike Bryan a Jack Sock zakončují sezónu a jejich partnerství na vysoké úrovni vítězstvím ve čtyřhře ve finále ATP.

Rafael Nadal zahájil kampaň za 13. titul Roland Garros, ale tentokrát není drtivým favoritem na vítězství. Novak Djokovic také hledá další French Open a Dominic Thiem bude doufat, že naváže na své nedávné vítězství v USO

Andy Murray nedávno tvrdil, že kontroverzní SABR Rogera Federera byla zcela legitimní taktika. Murray také věří, že Daniil Medveděv pomocí podpaží sloužil proti Zverevovi během finále ATP byla chytrá hra