Jak organizovat boty ve skříni

Boty jsou zábavné a samozřejmě praktické, ale obvykle zabírají spoustu místa ve skříni. Netrvá dlouho a dokonce i pár párů může začít zaplňovat váš šatník nebo domov. Se správným systémem organizace obuvi může být mnohem snazší najít perfektní pár pro práci, sport nebo noc ve městě.

Metoda 1 ze 3: Organizace obuvi pomocí polic

 1. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 1

  1 Vyhněte se házení bot na podlahu. Podšívka obuvi na policích usnadňuje jejich nalezení a omezuje oděrky.
  • Dobře si prohlédněte svou sbírku obuvi a aktuální prostor skříně, abyste zjistili, zda potřebujete vytvořit nějaké další regály.


 2. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 2

  2 Policový regál použijte jako organizér bot pro flexibilní řešení. Pokud je vaše skříň dostatečně velká, vložení tenké nebo nízké police do skříně může vytvořit spoustu prostoru pro boty.
  • Jednoduše seřazte boty úhledně podél polic podle typu nebo barvy.
  ODBORNÁ TIP

  Joanne Gruberová

  Profesionální stylistka Joanne Gruber je majitelkou The Closet Stylist, služby osobního stylu, která kombinuje úpravy šatníku s organizací. Více než 10 let pracuje v módním a stylistickém průmyslu. Joanne Gruberová
  Profesionální stylista

  Zkuste si nejprve uspořádat boty podle stylu, pak podle barvy. Stylistka a organizátorka šatníku Joanne Gruber říká: „Pokud máte hodně místa ve skříni, uspořádejte si boty podle barvy a stylu. Můžete si například roztřídit podpatky od lodiček až po stylové pásky a objednat od tmy ke světlu. Poté, co roztřídíte podpatky, uspořádejte své byty od tmy ke světlu stejným způsobem. '

 3. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 3

  3 Nainstalujte si do skříně další regály pro trvalé uložení obuvi. Poličky můžete snadno nainstalovat a vytvořit tak více možností pro organizaci obuvi.
  • Police mohou jít na zeď nebo dveře skříně nebo do prostoru za dveřmi vaší ložnice.
  • Jednoduché regály z prken a hardwaru si můžete zakoupit v obchodech pro domácí opravy a domácí potřeby.
  ODBORNÁ TIP

  „Zkuste si boty seřídit tak, aby jedna směřovala dopředu a jedna dozadu. Ušetříte tak místo a snadno uvidíte patu boty. “

  Joanne Gruberová

  Profesionální stylistka Joanne Gruber je majitelkou The Closet Stylist, služby osobního stylu, která kombinuje úpravy šatníku s organizací. Více než 10 let pracuje v módním a stylistickém průmyslu. Joanne Gruberová
  Profesionální stylista
 4. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 4

  4 Pro extra organizaci použijte oddělovače polic. Neformální boty, jako jsou žabky, balerínky a další měkké tenisky, lze skládat do úhledných řad, aby se ušetřilo místo.
  • Aby polička vypadala ještě upraveněji, můžete pomocí dělicích příček vytvářet malé kostky pro žabky a sportovní obuv.
 5. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 5

  5 Vytvořte si vlastní regály pro ukládání podpatků. Podpatky jsou choulostivější a mohou se poškrábat nebo poškodit snadněji než jiné boty. Jejich skladování na policích pomáhá předcházet poškození.
  • Jako polička může sloužit stojan na ručníky, napínací tyč nebo kovová mřížka ve skříni.
  • Napínací tyče nebo stojany mohou jít dovnitř dveří skříně nebo na zeď.
  • Zavěste paty ze stojanu nebo mřížky pro organizované a stylové regály.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Organizace obuvi pomocí příslušenství

 1. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 6

  1 Uspořádejte boty pomocí kapesního závěsu přes dveře. Do těchto věšáků dobře zapadají byty, žabky a další lehké, tenčí boty.
  • V závislosti na botě se vám do jedné kapsy vejde více párů.
 2. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 7

  2 Uložte boty do koše nebo krabice s přepážkami. Atletické boty a další běžné boty jsou vyrobeny tak, aby zvládaly trochu více opotřebení, takže je není třeba řadit do police.
  • Krabice na víno s přepážkami jsou skvělým domácím nosičem obuvi pro sportovní obuv.
  • Do koše ve vstupní hale se vejde domácí obuv nebo sportovní obuv a vypadá mnohem lépe než hromada bot na podlaze.
 3. Obrázek s názvem Uspořádejte boty ve skříni, krok 8

  3 Umístěte boty do průhledných plastových krabic s víčky. Průhledná krabice chrání vaše boty a usnadňuje jejich pohled, aniž byste museli krabice přemisťovat.
  • Zatímco tyto boxy jsou skvělé pro ukládání jakéhokoli typu obuvi, možná budete muset omezit to, co do nich ukládáte, kvůli prostorovým nebo peněžním problémům.
  • Boty, které se nenosí často nebo hezčí boty, jsou dobrým kandidátem pro tyto boxy.
  • Krabice můžete skládat na sebe na police ve skříni, na polici nebo pod postelí.
 4. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 9

  4 Vyrobte si vlastní drátěné věšáky na boty. Jako alternativu k poličkám nebo závěsným dveřím si můžete vyrobit vlastní závěsy.
  • Vyrobte si DIY věšáky na žabky a sandály řezáním a tvarováním normálního drátěného věšáku.
  • Pomocí kleští odřízněte spodní část z jednoduchého kovového věšáku (ten, který získáte z čistírny)
  • Dále pomocí kleští stočte konce nahoru a ven do dvou tvarů háčků. Natočte hrubé konce do menší smyčky na konci háčku, abyste se vyhnuli popíchnutí tímto koncem.
  • Každý háček na věšák pojme jeden pár sandálů. Zavěste ze stávající šatní tyče do skříně nebo ji nainstalujte pod normální závěsnou tyč.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Maximalizace úložného prostoru pro boty

 1. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 10

  1 Vyčistěte si skříň. S čistou skříní můžete opravdu věnovat veškerý svůj prostor tomu, aby všechny vaše boty byly pohromadě tam, kde je nejvíce potřebujete.
  • Zaměřte se na sezónní úklid v létě i v zimě, abyste měli množství nepořádku pod kontrolou.
  • Darujte nebo vyhoďte boty, které jsou opotřebované nebo které nenosíte.
  • Vyjměte ze skříně jiné než oděvní věci a uložte je jinam, abyste mohli věnovat více svého šatníku úložišti obuvi
 2. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 11

  2 Zavěste doplňky, šály a kabelky. S trochou reorganizace možná zjistíte, že máte na boty více prostoru, než jste si mysleli.
  • Pomocí háčků nebo věšáků můžete efektivně ukládat šátky a další předměty, které vám mohou zaplnit skříň.
 3. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 12

  3 Přesuňte mimosezónní kabáty nebo boty na jiné místo. S větším volným prostorem ve skříni budete mít více prostoru pro uspořádání bot.
  • Udržujte své každodenní věci blízko a na úrovni očí, abyste je snáze našli.
  • Uložení sezónního šatníku, jako jsou kabáty a sněhové boty, v garáži vytváří více prostoru a usnadňuje nalezení bot, které potřebujete.
  • V létě vyměňte krabice se zimním oblečením za tílka a sandály, abyste měli vždy poblíž ty nejužitečnější věci.
 4. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 13

  4 Využijte prostor podlahy a dveří. Využití veškerého dostupného prostoru ve vaší skříni může uvolnit další police pro vaše boty.
  • Nainstalujte na dveře háčky pro zavěšení příslušenství, opasků nebo šperků, abyste uvolnili místo pro další boty.
 5. Obrázek s názvem Uspořádat boty ve skříni Krok 14

  5 Zavěste boty za háčky nebo je skladujte ve svislé poloze. Vysoké boty zaberou méně místa ve vaší skříni, když se nepropadnou.
  • Když k uložení vysokých bot používáte polici, prázdná plastová láhev s vodou nebo nakrájené nudle v bazénu pomohou udržet boty vzpřímeně.
  • Buď je uložte na polici ve vzpřímené poloze, nebo použijte zavěšení bot se sponami, abyste ušetřili místo při organizaci bot.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Casting spinning tackl zahrnuje házení rybářské šňůry do vodní plochy pomocí spřádacího prutu. Spřádací prut je moderní typ rybářského prutu, který využívá mechanickou cívku a mechanismus navijáku k dosažení velkých vzdáleností při vrhání ...

V sobotu se setkají státní soupeři Appalachian State a Charlotte. Zde je návod, jak sledovat hru, která není v běžné televizi.

Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Rick and Morty Season 4 Episode 3 online, i když nemáte kabel.

Pokud jste někdy dostali špatnou deformaci krku, pak víte, jak bolestivé a nepohodlné to může být. Je to přirozené, pokud chcete zabránit tomu, aby se to opakovalo. Naštěstí můžete! Díky několika snadným bezpečnostním radám a cvičením můžete ...

Pokud čtete tento článek, můžete mít pocit, že vám něco chybí, že nemáte něco, co máte rádi a o co byste ve svém životě chtěli usilovat. Pravděpodobně vám bylo řečeno, abyste „následovali svou vášeň“, ale to může být rozhodně ošidné, pokud ...