Jak sledovat světový hokej juniorů USA vs Slovensko 2021 onlineGetty Křídlo týmu USA Matthew Boldy.

nejlepší tenisky pro tenisty

Americká juniorská hokejová reprezentace USA se v sobotu v Edmontonu utká ve čtvrtfinále mistrovství světa juniorů v ledním hokeji 2021 se Slovenskem.

V USA hra začíná ve 22:30. ET a budou vysílány v síti NHL. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos USA vs. Slovensko online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NHL Network a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, USA a Slovensko můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Sling TV

Přímý přenos ze sítě NHL a dalších 45 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Sports Extra od Sling TV nebo balíčku Sling Blue plus Sports Extra. Je to nejlevnější streamovací služba v NHL Network, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

uchopit tenisovou raketu

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, USA a Slovensko můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


USA vs. Slovensko Náhled

Tým USA v prvním zápase turnaje propadl Rusku 5: 3, poté se utkal o shutout vítězství nad Rakouskem, Českou republikou a Švédskem, aby získal nejlepší nasazení skupiny B. Američané při těchto vítězstvích nashromáždili 22 gólů.

Jsem velmi hrdý na to, že jsme se na tomto turnaji vrátili, když jsme prohráli náš první zápas, a pak vyhrát naši skupinu je dobrý úspěch, řekl hlavní trenér Nate Leaman poté, co porazil Švédsko na Silvestra, podle oficiálního USA hokejový web . Myslím, že jsme i nadále disciplinovaným týmem, který byl pro náš úspěch velmi důležitý, a nyní turnaj začíná. Musíme obnovit mysl, nemůžeme žít v minulosti z úspěchu, kterého jsme dosáhli, a musíme se připravit na druhou fázi turnaje.

Proti Švédsku americký centr Trevor Zegras, kterého Anaheim Ducks v roce 2019 draftovali celkově jako devátý, zaznamenal druhý gól týmu na začátku první třetiny, poté ve druhé třetině přidal dvojici pomocníků.

Vítězí v turnaji se 13 body a jeho 6 gólů ho dělí o přední místo v této kategorii s kanadským centrem Dylanem Cozensem, který v roce 2019 vybral o dvě místa před Zegras Buffalo Sabres.

Netminder Spencer Knight, který byl v roce 2019 vybrán celkově 13. na Floridě Panthers, zastavil všech 27 střel ze Švédska pro své druhé po sobě jdoucí shutout. Po drsném výjezdu proti Rusku seděl Knight, zatímco Dustin Wolf, sedmý hráč Calgary Flames v roce 2019, zaslepil Rakousko.

Knight’s 93,4 procenta úspor a 1,58 gólu proti průměru jsou na druhém místě v turnaji. Kanadský Devon Levi, sedmý hráč Panthers v roce 2020, je v obou kategoriích nejlepší.

Slováci zahájili svůj turnaj vítězstvím 1: 0 nad Švýcarskem, ale od té doby vypadli třikrát a jednou padli v prodloužení.

sledujte 30 za 30 ric vkus

Skupinovou hru uzavřeli finským 6-0 omámením. Slovensko po 25 minutách hry táhlo 1: 0, než Fins vsítili pár v rozmezí tří minut.

V té druhé třetině na nás byl vyvíjen velký tlak, byli všude kolem nás ... prohrávali jsme mnoho bitev, řekl po prohře slovenský trenér Robert Petrovický. NHL.com . Musíme se vrátit k tomu, co to bylo v prvních hrách a prvních pár dní, podívat se, co pro nás fungovalo, zvláště těch prvních pár her.

Slovenský netminder Simon Latkoczy, 18letý hráč, který má nárok na draft NHL 2021, zaujal ve dvou zápasech mezi dýmkami. Zastavil 18 střel na prázdné Švýcarsko, poté provedl 32 zákroků při prohře 4: 3 s Německem. Jeho 93,3 procenta úspor a 1,94 gólu proti průměru jsou na třetím místě v turnaji.


Populární Problémy

Jak rozštěpit zlomené žebro v divočině. Poranění žeber je velmi bolestivé a dýchání může být nesnesitelné. Propíchnutá plíce není obvyklá, ale je to možné a kolaps plic je možný. Co můžete dělat, když získáte pomoc? Číst dál. Snaž se...

Jak držet harmoniku. Harmoniky jsou základem tak rozmanitých hudebních žánrů, jako je country a western, blues, jazz, folk a dokonce i rock and roll. ...

Dcera dcery Sereny Williamsové Qai Qai se stala senzací sociálních médií! .

Výpady jsou jedním z nejlepších cviků na zpevnění spodní části těla. Dobrým způsobem, jak si procvičit celé tělo, je přidat paži. Můžete provést základní výpad zepředu se zvednutím paže, přidat závaží ke zvýšení procvičení horní části těla a zkusit ...

UCF v sobotu nastoupí na Lane Kiffin a FAU. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.