Živý stream USA vs. Japonsko vodní pólo: Jak se dívat onlineGetty Images Maggie Steffens ze Spojených států.

Americký tým ženského vodního póla zahajuje kampaň na olympijské hry 2020 proti Japonsku.Ve Spojených státech bude zápas (začátek: sobota ráno/pátek večer v 1:00 ET/22:00 PT) vysílán živě na NBC Sports Network. Zápas-a každý další zápas mužských i ženských turnajů-můžete také sledovat živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream USA vs Japonsko online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným balíčku hlavních kanálů FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze FuboTV zdarmaguma na raketu na stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat vodní pólo USA vs Japonsko naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledujte zápas (a každé další olympijské vodní pólo) živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření FuboTV.tenisová videa pro začátečníky

Sling TV

Živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování a první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, vodní pólo USA vs Japonsko můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledujte zápas (a každé další olympijské vodní pólo) živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk. .

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

jak sledovat zlaté glóby na Apple TV

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledovat vodní pólo USA vs Japonsko naživo v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledujte zápas (a každé další olympijské vodní pólo) živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, vodní pólo USA vs Japonsko můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledujte zápas (a každé další olympijské vodní pólo) živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled na vodní pólo USA vs. Japonsko

Tým USA doufá v další dominantní olympijský výlet, když zahájí hru v Tokiu proti hostitelské zemi. USA vedly ve skupině 3: 0, když soupeře převyšovaly skóre 34–14. Američané poté zaútočili na Brazílii, Maďarsko a Itálii, aby získali zlatou medaili. USA zvítězily nad Itálií v zápase o zlato 12: 5.

Pro USA to bylo podruhé za sebou zlato, které vyhrálo i v roce 2012. Tým vyhrál 88 z posledních 89 zápasů.

Nebudu se vyhýbat a říkat, že si toho nikdo nevšiml, řekla kapitánka Maggie Steffensová pro USA Today. Samozřejmě víme, že jsme byli v minulosti úspěšní, a je tu příležitost přinést trojici rašelin na stranu žen. Myslím, že je to pro nás skvělá příležitost. ''

tenisovou raketu

Tým viděl, že Austrálie zahájila sérii 69 výher na začátku roku 2020, před pandemií COVID-19. Jak již bylo řečeno, Steffens říká, že tým mluví více obecně, pokud jde o jejich hru, a nikoli o historické důsledky.

Byla to taková nevyslovená věc, která se stavěla, “řekl Seidemann o tlaku na udržení vítězné série. Takže když nemluvíme o zisku tří zlatých medailí, mluvíme o tom, jak chceme být na hrách.

úzké džíny tenisové boty

Mluvíme o tom, jak chceme být ve hře. Mluvíme o tom, jak chceme, aby tým vypadal. Mluvíme o všech těch dalších věcech, které doufáme staví základy, abychom mohli získat třetí zlatou medaili.

Adam Krikorian řekl, že všímavost je v poslední době klíčem týmu k úspěchu vzhledem k jejich divokému úspěchu.

Myslel jsem, že některé praktiky, které děláme, a cvičení všímavosti, které děláme, jsou trochu nad rámec, řekl Krikorian. Ale stal jsem se skutečným věřícím v důležitost všímavosti a přítomnosti a uvědomování si a všímání si vašich myšlenek. Nakonec jsem souhlasil s myšlenkou, že (Haberl) měl jít na tichý ústup.

Zde je soupiska týmu USA pro hry 2020, která obsahuje docela dost vracejících se talentů.

 • Rachel Fattal (2016)
 • Aria Fischer (2016)
 • Makenzie Fischer (2016)
 • Kaleigh Gilchrist (2016)
 • Stephania Haralabidis
 • Paige Hauschild
 • Ashleigh Johnson (2016)
 • Amanda Longan
 • Maddie Musselman (2016)
 • Jamie Neushul
 • Melissa Seidemann (2012, 2016)
 • Maggie Steffens (2012, 2016)
 • Alys Williams


Spojené státy také ve skupinové fázi zaujmou Jižní Afriku, Itálii, Maďarsko a Řecko.


Populární Problémy

Zde jsou všechny vaše možnosti, jak v roce 2020 sledovat každou hru Miami Dolphins online bez kabelu.

Kreativita je dovednost, na které můžete pracovat s časem, tréninkem a úsilím. [V161435_b01]. 4. června 2020. Existuje mnoho oblastí, na které se můžete zaměřit, abyste zlepšili svou celkovou kreativitu. Zapojte se do kreativních cvičení, jako je čtení, psaní a ...

Osamělý zbývající neporažený tým San Diego St absolvuje v sobotu test proti Nevadě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

V neděli večer bude mít premiéru film UFO, nový dokumentární seriál Showtime od Bad Robot JJ Abramse. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak osadit batoh pro psa. Nošení batohu může dát vašemu psovi pocit cílevědomosti a vstřícnosti a smečky mohou pomoci klidným psům, kteří jsou náchylní ke strachu z agrese. Kromě toho mohou batohy přispět k tomu, aby vaše typické procházky byly fyzicky ...

Pohled na hlavní body Miami Open 2019, kterou Roger Federer vyhrál ve finále nad Johnem Isnerem.