Jak se dívat na Alabama vs Samford Basketball onlineGetty Útočník Alabamy Alex Reese.

Alabama (4-5) má šanci vystoupat na 0,500, když ve středu vyrazí na Samford (6-6) v Birminghamské Legacy Areně.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Alabama vs Samford

Hra (čas zahájení v 19:30 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

badmintonová listina

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her a dalších živých sportů každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 USD za Měsíc.

živý přenos orli vs. baliči

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Alabama vs Samford naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletem, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastem, PlayStation 4, Xboxem Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Alabama vs Samford

Crimson Tide byl v této sezóně po celé mapě-od Baham po Rhode Island-takže výlet čelit státnímu protivníkovi Samfordu poblíž v Birminghamu kvůli silniční hře bude vypadat jako menší výlet, protože Alabama hledá třetí vyhrát na čtyři pokusy. Soutěž se očekává kolem 15 000 fanoušků.

Je to technicky silniční hra, ale doufáme, že tam bude dobrý dav, řekl v úterý trenér Alabamy Nate Oats. Je to naše poslední šance na chvíli si zahrát v Birminghamu, protože se chystají začít stavět na rekonstrukci arény. Birmingham je pro nás důležitý. Tam provádíme nábor. Doufáme tedy v dobrou účast.

jak se vyhnout tenisovému loktu

Alabama byla naštvaná, ale Oats očekává, že jeho tým bude do Nového roku relativně zdravý.

Všech devět kluků, které máme, je dost zdravých na to, aby mohli hrát, řekl v úterý Oats. Tento týden jsme tři z nich vyřadili z tréninku - Herb Jones (loket), Beetle Bolden (ruka a zápěstí) a Alex Reese (kotník). V těchto dvou hrách (Samford a Belmont) chceme, aby byly k dispozici ke hraní. Doufáme, že po vánočních prázdninách je můžeme také více zapojit do praktik.

Minule se Alabama stala obětí comebacku Penn State a padla srdcervoucím způsobem 73-71 na č. 23 Penn State. James Bolden vedl Alabamu a připsal si 15 bodů. Útočník Alex Reese byl jediným dalším startujícím ve dvouciferných číslech, s 12 body.

Začátek 4: 5 byl pro Tide zklamáním, ale na začátku sezóny to byla cesta proti tvrdé konkurenci.

Nikdo si nemyslel, že nám bude 4-5, zvlášť já, řekl tento týden Oats. Byl to těžký rozvrh. Hráli jsme několik tvrdých týmů. Měli jsme nějaká zranění. Ne vymlouvat se. Musíme odvést lepší práci, musíme ukončit hry.

jak dát tenisové míčky na nohy židle

Hrát proti Alabamě je velkou příležitostí pro Samforda, který si tuto příležitost užívá.

Být v Birminghamu a hrát Alabamu, to je pro náš program obrovské, řekl v úterý Padgett. Je to obrovské, ale očividně větší, pokud najdete způsob, jak vyjít ven a získat vítězství. Může to být změna programu.

Je to markýza - právě teď znám Auburn - ale ve státě je Alabama označení ve státě pro všechny sporty. Být schopen je porazit nebo je hrát - buď je pro náš program dobré.


Populární Problémy

Nejlepší čtyři finalisté na ABC 'American Idol' budou hrát své nově nahrané singly v neděli 16. května v epizodě show.

Jak opravit peeling z umělé kůže. Umělá kůže je syntetický materiál vyrobený z levné základní tkaniny a polyuretanového povlaku. Časem a používáním se umělá kůže nakonec začne odlupovat a odlupovat. Umělá kůže se obtížně ...

Představení finále dvouhry žen US Open 2019 mezi Serenou Williamsovou a Biancou Andreescuovou.

Jak někoho lžičkovat. Lžíce do sebe perfektně zapadají. Tato poloha mazlení maximalizuje intimitu a pohodlí, což vám a vašemu partnerovi umožňuje, abyste se do sebe schoulili jako lžíce v zásuvce. Pokud se chcete se svým partnerem cítit blízko, ...

Jak hrát volejbal jako hvězda. Bez ohledu na to, volejbal je nejzábavnější sport na světě. A přestože je zábavné sledovat profesionály, jak hrají, nemůžeme si pomoct, ale zeženeme se žárlivostí a pomyslíme si 'Chci být hvězda jako oni'. S...

49ers a Broncos se setkají v předsezónním fotbale v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.