Přímý přenos Gvozdyk vs Ngumbu: Jak se dívat onlineGetty

Ve své první obhajobě titulu v těžké váze WBC světa od jeho děsivého knockoutu Adonise Stevensona v prosinci se Oleksandr Gvozdyk (16-0, 13 KO) utká s Doudou Ngumbu (38-8, 14 KO) ve 2300 Aréně ve Philadelphii na V sobotu večer.

Souboje o undercard začínají v 18 hodin. ET a bude výhradně na ESPN+ , přičemž hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET a bude na ESPN. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech bojů online:

bílé tenisky Skechers

Jak se dívat na Undercard online

ESPN+

Undercard nebude na běžné kabelové televizi nikde v USA, ale můžete sledujte živý přenos těchto bojů na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně boxu, každý týden.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos undercard na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (Android a iPhone kompatibilní), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak se dívat na Gvozdyk vs Ngumbu online

Hlavní karta bude vysílána na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

jak udržet skóre v badmintonu

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

tenisový racjet

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos bojů přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté použít své přihlašovací údaje pro PlayStation Vue, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled Gvozdyk vs Ngumbu

Gvozdyk, bronzový medailista z roku 2012 a vysoce dekorovaný amatér, rychle vyšplhal po žebříčku, protože se stal profesionálem v dubnu 2014. Vyhrál všech 16 svých profesionálních zápasů, přičemž 13 z nich přišlo knockoutem nebo rohovým důchodem.

Jeho poslední vítězství bylo určitě tím nejnásilnějším - a nejděsivějším - ze skupiny. V jeho první střelbě na světový titul se Gvozdyk utkal s 41letým Adonisem Stevensonem, který byl od roku 2013 světovým šampionem v těžké váze WBC a devětkrát úspěšně obhájil opasek. Gvozdyk se po dvou kolech po 10 kolech dostal do zničujícího vyřazení v 11. kole, které Stevensona nakonec hospitalizovalo a uvrhlo do šestitýdenního kómatu ( Stevenson je nyní na cestě k uzdravení ).

Taková událost má potenciál narušit duševní stav boxera, ale Gvozdykův promotér Bob Arum nevěří, že by se to 31letému stalo.

Ze všech bojovníků, které propagujeme, je Gvozdyk jedním z nejzralejších a nejstarších na zemi, velmi dobře založený mladý muž, Řekl Arum . Takže na rozdíl od ostatních, kteří by tím mohli být chrastí - nikdy to není dobré a díky bohu, že to nebyla smrt - jsem na něj jako na člověka velmi zapůsoben a věřím, že má šanci pokračovat, aniž by to způsobilo zvrat. .

kdy bude disney plus k dispozici v roce

Ve své první obhajobě titulu bude Gvozdyk v sobotu večer jasným favoritem proti Ngumbu. Sedmatřicetiletý Francouz má v posledních 11 zápasech celkově jen 38-8 a 7-4, ale Gvozdykův tábor dbá na to, aby vyzyvatele nepřehlédl.

Jedná se o zkušeného, ​​hladového, herního, odvážného chlapa, Gvozdykův trenér, řekl Teddy Atlas . Je to člověk, který nepřijde jen proto, aby dostal výplatu. Přichází, aby se neustále pokoušel vyhrát.

Také na kartě neporažený Kudratillo Abdukakhorov (15-0, 9 KO’s) nastoupí v bitvě welterové váhy s Keitou Obarou (20-3-1). Abdukakhorov ve svých posledních čtyřech soubojích zvítězil nad Dmitrijem Mikhaylenkem, Sherzodlbekem Alimjanovem, Laszlem Tothem a Twahou Kiduku a nemělo by trvat dlouho a získal titul mistra světa.

Předtím se další rychle rostoucí neporažená welterová váha v Egidijus Kavaliauskas (21-0, 17 KO’s) ujme Raye Robinsona (24-3, 12 KO’s), který se snaží odrazit od své prohry s Yordenisem Ugasem v únoru.


Populární Problémy

Roger Federer se nedávno připojil k Bjornu Borgovi ve videochatu u příležitosti 50. výročí finále ATP. Federer mluvil o tom, jak byl v pubertě temperamentní, v ostrém kontrastu s Borgem a Rafaelem Nadalem.

Jak hodit kajakem. Jízda na kajaku je zábavný způsob cvičení, ale občas se váš kajak může převrátit. Ať už se váš kajak převrátí kvůli drsné vodě nebo jednoduše ztratíte rovnováhu, můžete se udržet v bezpečí tím, že se naučíte kajak převracet. A...

Jak sedět v práci, pokud vás bolí záda. Utrpení bolestí zad je běžnou stížností mezi dospělými, zejména těmi, kteří musí v práci sedět dlouhé hodiny. Http://www.mayoclinic.org/disease-conditions/back-pain/basics/prevention/con-2002 ...

Nick Saviano končí s koučováním.

Vítězové skupiny D Egypt čelí ve čtvrtfinále Afrického poháru národů rivalovi Maroku. Zde je návod, jak sledovat zápas online zdarma.

Jak uvázat espadrilky. Espadrille je typ měkké obuvi, která je obvykle vyrobena z přírodních materiálů, jako je tkanina, lano a guma. Moderní espadrilles často obsahují tkaničky, které jdou různě dlouhé po noze. Jakmile si obujete boty, můžete ...