Přímý přenos Ravens vs Eagles: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Ravens vs Eagles

Getty Obrana Baltimore Ravens byla v roce 2020 opět dobrá.

Lamar Jackson a Baltimore Ravens (4-1) zamíří na Lincoln Financial Field ve Philadelphii, kde se v neděli utkají s Carsonem Wentzem a Eagles (1-3-1).Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Ravens vs Eagles online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Baltimoru a Philadelphie

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:kožené bílé tenisky

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Ravens vs Eagles můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Baltimoru a PhiladelphieMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Ravens vs Eagles můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Baltimoru a Philadelphie

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Ravens vs Eagles můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

jak hrát video s raketbalem

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Baltimoru a Philadelphie

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Ravens vs Eagles na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

nejlepší tenisové rakety pro ženy

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Ravens vs Eagles naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

kde mohu poblíž hrát tenis?

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Ravens vs Eagles na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Ravens vs Eagles Preview

Pro oba týmy bude tato hra o pokusu dostat se zpět na první místo v jejich příslušných divizích. Havrani jsou hned za Steelers na severu AFC a jsou svázaní s Browns, kteří míří do 6. týdne. Orli mají široce otevřený záběr na titul NFC East a Dak Prescott je nyní mimo obraz Dallasu, aktuálně sedí jen půl hry za kovboji v průběžném pořadí. Proto bude tato hra klíčová pro oba týmy.

Havrani vyhráli dvě v řadě, když porazili Washington a Cincinnati, v průměru získali 29 bodů a v obou zápasech průměrně 10 bodů. Aktuálně vedou ligu v povolených bodech s 15,2 za hru , a budou čelit zmlácenému a bojujícímu týmu Eagles.

Philadelphia přichází s prohrou 38-29 s Pittsburgh Steelers a quarterback Carson Wentz hodil další dva ze svých vedoucích devět intercepcí ve ztrátě. Wentz má za sebou nejhorší start své pětileté kariéry, ale jeho ofenzivní řada byla zdecimována zraněními a byl pod tlakem ve všech zápasech kromě jedné v této sezóně. Wentz byl dosud vyhozen 19krát během pěti her a bude čelit jednotce Ravens v celkové obraně obsadil šesté místo .

Bez ohledu na jakékoli chybné zápasy trenér Ravens John Harbaugh dobře zná trenéra Eagles Douga Pedersona, a proto očekává souboj týmu Philly, který zoufale potřebuje vítězství.

Oba jsme pracovali s trenérem (Andy) Reidem, takže si myslím, že oba máme hodně stejný pohled na věc, možná stejné zkušenosti, Řekl Harbaugh . Mám k Dougovi velký respekt. Způsob, jakým vede svůj program a jak koučuje svůj tým, odvádí skvělou práci se svými kluky a my tomu rozumíme.

Pokud jde o zranění, u Ravenů je obranný konec Dereka Wolfe pochybný a široký Miles Boykin je diskutabilní. Orli, naopak, vstupují do této hry více než trochu natlučeni. Budou bez správného řešení Lane Johnson a dva začínající široké přijímače v Alshon Jeffery a DeSean Jackson. Roh Darius Slay by se však měl po chybějící době s otřesem vrátit.

Bez Jefferyho a Jacksona počítejte s tím, že Travis Fulgham znovu vystoupí pro Eagles. Je to velký hráč a na chvíli jsme viděli, co teď v praxi udělal a jak se to stalo s naším přestupkem, v našem systému, Řekl Wentz o Fulghamovi.

Havrani jsou také obsadil páté místo v lize v pytlích na zápas, takže Wentz bude muset dostat míč ven dřív, pokud v tomto chtějí orli šanci.


Populární Problémy

Jak předstírat, že někomu praskne vejce na hlavě. Žertujte své přátele pomocí tohoto snadného triku, díky kterému budete mít pocit, že jim praskáte vajíčko nad hlavou. Můžete to udělat kdekoli a kdykoli-vše, co potřebujete, jsou vaše ruce! Nebo pokud opravdu ...

Váš průvodce streamováním 'Inside Out' online. Animovaný film hraje spoustu velkých jmen v komedii, včetně Amy Poehler, Bill Hader a Lewis Black.

Strip kluby často pořádají amatérské večery, kam může přijít kdokoli a provést striptýzovou rutinu. Vítěz obvykle dostane finanční odměnu a během své rutiny může také dostat tipy od publika. Pokud chcete tančit ve striptýzovém klubu na amatérských ...

Maria Sharapova, aby změnila své jméno a propagovala značku cukrovinek Sugarpova