Marseille 2021: Karen Khachanov vs Matthew Ebden Preview, head-to-head & prediction | Otevřete 13 Provence

Karen Chačanov

Karen Chačanov

domácí lék na tenisový loket

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (3) Karen Khachanov vs Matthew Ebden

Datum: 12. března 2021

Turnaj: Otevřete 13 Provence

Kolo: Čtvrtfinále

Místo: Marseille, Francie

Kategorie: ATP 250

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 334 240 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 14.30 místního času v 19 hodin

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel

Náhled Karen Khachanov vs Matthew Ebden

Karen Khachanov ve středu zaznamenala jasnou výhru ve dvou setech nad americkou Mackenzie McDonaldovou, aby postoupila do čtvrtfinále 2021 Open 13 Provence.

Rus je v poslední době ve skvělé formě, protože minulý týden také dosáhl poslední osmičky na Rotterdam Open. Nyní se chystá nastoupit proti Australanu Matthewovi Ebdenovi, který se také zúčastní svého druhého čtvrtfinálového vystoupení v řadě na turnaji ATP.

Matthew Ebden

Matthew Ebden

Ebden zahájil svůj týden několika silnými vítězstvími v kvalifikačních kolech. Od té doby povýšil Benjamina Bonziho a Emila Ruusuvuoriho, aby pokračovali ve své fialové záplatě.

Bývalý top 50 hráč Ebden vynechal většinu sezón 2019 a 2020 kvůli zranění. Absence také způsobila, že vypadl z top 300 v žebříčku ATP, ale Australan si nyní začal drápat cestu zpět.

Ebden má dobrou hru na všech kurtech, která v minulosti trápila i ty nejlepší hráče. Pokud dokáže přinést stejně silnou formu, jakou předvedl v posledních týdnech, mohl by v pátek představovat hrozbu pro Chačanov.

Karen Khachanov vs Matthew Ebden proti sobě

Karen Khachanov má v nové sezóně bilanci ztrát 8: 3.

Karen Khachanov má v nové sezóně bilanci ztrát 8: 3.

jak sledovat světové série online zdarma

Karen Khachanov vede Matthew Ebden v head-to-head štíhlým rozdílem 1: 0. Rus vyhrál pouze předchozí setkání dvojice, které se konalo na Paris Masters 2018.

Karen Khachanov vs Matthew Ebden predikce

Karen Khachanov i Matthew Ebden hrají v posledních měsících skvělý tenis a od začátku sezony nasbírali několik zápasových výher.

Chačanovova bilance 8-3 je obzvláště působivá, vzhledem ke kvalitě opozice, proti které byl ve svých zápasech postaven. Zdá se, že Rus znovu objevil formu, díky které se dostal před 10 sezón do top 10.

Khachanov bude od začátku vypadat jako agresor a tíha bude na Ebdenu najít způsob, jak tomu čelit. Australan bude muset ze svého pestrého arzenálu vytěžit maximum, aby protivníka vytlačil ze své komfortní zóny, jinak by se mohl ocitnout v úzkých.

Předpověď: Karen Khachanov vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak si vyrobit džínovou sukni z recyklovaných džínů. Proč místo vyhazování opotřebovaných nebo roztrhaných džínů z nich neudělat roztomilou sukni? Dokud vám džíny stále pasují do pasu a boků, můžete je proměnit v sukni jen ...

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.

Federer dominoval minulým střetům mezi těmito dvěma, ale dokáže Wawrinka vše otočit v Indian Wells?

Manžel: Martina Hingis mě napadla a je sériovým cizoložníkem

Jak vyzvednout dívky na střední škole. Toto je návod, jak vyzvednout dívky v prostředí střední školy. Ať už jste ve škole nebo si jen přejete, aby ve škole byla, vyzvedávání dívek po celém světě je v zásadě stejné: buďte ...