Miami Open 2021: Sebastian Korda vs Radu Albot náhled, souboj a předpověď

Sebastian Korda v současné době patří mezi nejslibnější mladé talenty na turné

Sebastian Korda v současné době patří mezi nejslibnější mladé talenty na turné

jak rychle opravit tenisový loket

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Sebastian Korda vs Radu AlbotDatum: 24. března 2021Turnaj: Miami Otevřeno 2021

Kolo: První kolo (kolo 128)Místo : Miami FloridaKategorie: ATP Masters 1000 Series

Povrch: Venkovní hardcourtFinanční odměna: 3 340 000 $Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort


Náhled Sebastian Korda vs Radu Albot

Sebastian Korda byl jedním z nejpůsobivějších mladých hráčů, kteří loni vtrhli na scénu. Američan se dostal do čtvrtého kola na Roland Garros 2020, což bylo jeho první vystoupení v Paříži v hlavním tahu.

Korda zahájil rok 2021 s ještě větší chutí a v lednu dosáhl svého prvního finále ATP na Delray Beach Open. Nedávno vyskočil o pět míst v žebříčku, aby dosáhl svého nejvyššího umístění v kariéře na čísle 87.

Dvacetiletý mladík byl v prvním kole v Acapulcu minulý týden působivý, když porazil Marina Cilice ve dvou setech. I když v dalším kole prohrál s Felixem Augerem-Aliassimem, Korda přesto vstoupí do Miami se spoustou hybnosti a sebevědomí.

Moldavský Radu Albot byl mezitím také v poslední době v dobré kondici. Albot se minulý měsíc dostal do semifinále v Singapuru, když porazil špičkové osivo Adriana Mannarina. Měl také nezapomenutelnou kampaň na Australian Open, kde v prvním kole vyřadil 12. nasazeného Roberta Bautistu Aguta.

Světová jednička 77 to ale v Dubaji měla těžké, když prohrála v prvním kole. Albot má letos zatím poměr výhra-ztráta 5-5 a v Miami se bude chtít zlepšit.

Sebastian Korda vs Radu Albot hlava na hlavě

Sebastian Korda a Radu Albot se na turné ještě nesetkali. Jejich vzájemný souboj momentálně činí 0-0.

Předpověď Sebastian Korda vs. Radu Albot

Radu Albot je bojovník na kurtu

Radu Albot je bojovník na kurtu

Sebastian Korda je se svým útočným smýšlením a silnou základní hrou obtížným hráčem, kterému musí každý čelit. Američan má ploché silné údery a také se může rychle pohybovat na kurtu.

Kordův juniorský Australian Open titul win dokazuje, že si užívá tvrdé boje; 20letý hraje svůj nejlepší tenis na povrchu.

Největší zkouškou pro Korda v tomto zápase bude tvrdohlavost Radu Albota, zejména proto, že není znám svou trpělivostí. Albot je ošidný zákazník a nedává nic snadno. Moldavan, známý svým přístupem, který nikdy neřekne, bojuje o každý bod.

články o raketballu

Albot, uznávaný hráč ve čtyřhře, má také obratnou síťovou hru a působivý pohyb na hřišti. To slibuje, že to bude napínavá soutěž, kde by se zkušenost mohla nakonec udržet.

Předpověď: Rabu Albot vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit kandovaný citrus. Tento dekadentní recept je dokonalou ozdobou mnoha dezertů a jeho kombinace sladkého a koláčového nadchne vaše chuťové pohárky! Podává 8 až 10 Doba přípravy: 10 minut Doba vaření: 20 minut Oloupejte ...

25. stát Appalachian usiluje o své 10. vítězství, když v sobotu hostí stát Texas. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Roger Federer prohrál návrat na antuku, když jej v úterý ve druhém kole Ženevského Open porazil Španěl Pablo Andujar.