Monte Carlo Masters 2016 Final: Rafael Nadal vs Gael Monfils, kde sledovat živé přenosy, náhledy, informace o živém přenosu

Rafael nadal Gael Monfils 2016

Král hlíny nastoupí 13thnasaďte Monfils po sérii rozrušení v Monte CarluNení pochyb o tom, že pátý nasazený Rafael Nadal je drtivým favoritem, který si v Monte Carlu Masters připsal ohromující devátý titul, když se v neděli postaví na kurt proti 13. nasazenému Gaelu Monfilsovi. Právě zde se rozveselil, když býval nezdolným „králem jílu“.nejlepší tenisové boty pro tenisty

Rafaova poslední koruna na tomto malebném místě přišla před čtyřmi lety. Časy se od té doby změnily a jeho aura neporazitelnosti na hlíně už neexistuje. Dnešní zápas je jeho prvním finále Masters od loňského prohraného summitu Madrid Masters s Andy Murrayem. Ukáže se jeho nedůslednost a dá šanci Gaelovi Monfilsovi nebo bude Nadal moci získat svůj první titul Masters od roku 2014 v Madridu?Předpovědi výkonu:

Ve 29 letech bývalý juniorský světový hráč číslo 1 Gael Monfils představuje jednu z nejkonzistentnějších sezón své kariéry. Francouz mnohem víc než jen okázalý střelec přemýšlí na hřišti jasně a jeho tenis to odráží. Není tedy divu, že se kromě finále v Rotterdamu dostal do čtvrtfinále Australian Open, Indian Wells, Miami.

Díky šokující porážce druhého kola Novaka Djokoviče ve druhém kole v Monte Carlu se remíza v horní polovině pro světovou jedničku 16. otevřela pěkně, Monfils ji díky své řadě dobrých výsledků plně využil, aby se stal prvním Francouzem. za 16 let do finále na knížectví.aircast tenisový loket

A udělal to stylově, aniž by v pěti zápasech připustil jediný set, z toho jeden byl 6-1, 6-3 výprask osmého semene a krajana Jo-Wilfrieda Tsongy v semifinále.Poslední překážka je však nejtěžší, s jakou se Francouz bude celý týden potýkat. Neboť Rafael Nadal, proti kterému bude zápasit, je do značné míry omlazený a znovu oživený. S nově objeveným pramenem v jeho krocích vypadá bývalá světová jednička jako Rafa z minulosti.

Opět produkuje hedvábně plynulý pohyb po červené špíně a útočí s přesvědčením, přičemž jeho obrana je tuhá jako vždy. A co je nejdůležitější, znovu objevil kontrolu a hloubku na svých předních rukou, které se v poslední době ztratily.To bylo jasně patrné ze způsobu, jakým rozebral Stan Wawrinku a č. 2 Andyho Murraye ve čtvrtce, respektive v semifinále.tenisový video návod

To by nemohla být vítaná zpráva pro francouzského nepřítele Rafa, kterému se podařilo třináctinásobného grandslamového šampiona porazit jen dvakrát ve 13 zápasech, které potkal. Oba tyto triumfy byly dosaženy na hardcourts Doha, poslední z nich přišel v roce 2012. Také z 11krát, kdy prohrál, se Monfilsovi podařilo dvakrát vyrazit na start Rafa.

Pro 13. nasazeného Francouze to rozhodně není rekord, který by posílil sebevědomí. S ohledem na to by Monfilsovy nedávné dobré výsledky měly povzbudit k tomu, aby použil své působivé aportovací schopnosti k testování Rafa. Pokud má páté semeno pomalý start, jako měl proti Murraymu, Monfils by ho také mohl chytit.

Ale když Rafa získal osm titulů právě na tomto hřišti, určitě by nerad promarnil tuto zlatou příležitost. Koneckonců, výhra zde by byla perfektní posilou pro světovou pětku, pokud chce mít v létě šanci získat zpět svou korunu French Open.

Finále Masters Monte Carlo: Rafael Nadal vs Gael Monfils Podrobnosti o zápase

Televizní kanál: Toto 1

Datum zápasu: 17. dubna 2016, neděle

Čas zápasu: 18.00 IS

mohou tenisky jít do sušičky

Místo zápasu: Country Club Monte Carlo

Živý přenos: http://www.tensports.com/tennis

Klíčové statistiky

  • V historii ATP se střetli 13krát.
  • Nadal vyhrál 13 z 13 vzájemných zápasů.
  • Další dva vyhrál Monfils.

Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět o dvou zápasech prvního dne finále WTA 2018.

No. 1 Iowa se v pátek večer utká s Minnesotou v zápase 15 nejlepších zápasů. Pokud nemáte síť Big Ten Network, můžete zápas sledovat online naživo.

Bývalá hráčka Mary Carillo věří, že ztráta roku by mohla být pro Rogera Federera nákladná na konci jeho kariéry. Carillo upozornil, že Federerovy dvojčata o vítězství ve Wimbledonu a olympijském zlatu jsou prozatím pozastaveny.

Jannik Sinner odmítl vinit jeho ztrátu v prvním kole na Open Sud de France v Montpellier kvůli zranění zad.

Robustní móda vypadá skvěle na každém muži. Žádné nesmyslné, užitečné látky jako flanel, plátno a kůže dodají vašemu šatníku zemitý nádech, zatímco správné vlasy a doplňky pomohou posunout váš styl na další úroveň. Jděte nakupovat na ...