Monterrey Open 2020: Náhled, kde se dívat, plán televize a další

Elina Svitolina je nejlepším semenem WTA Monterrey (foto souboru)

Elina Svitolina je nejlepším semenem WTA Monterrey (foto souboru)

Světová č. 7 Elina Svitolina se bude snažit překonat své boje, protože dnes se v Monterrey v Mexiku rozjíždí Abierto GNP Seguros. Ukrajinka letos utrpěla tři prohry v prvním kole na pěti turnajích a doufala, že po získání nejlepšího nasazení na této mezinárodní akci WTA obrátí své jmění.Houpačka na Blízkém východě, kde se Svitolinovi obvykle daří, dopadla pro pětadvacetiletého mladíka katastrofálně. Svitolina při dvou výletech v Dubaji a Dauhá nedokázala vzít ani set a zoufale doufala, že se z propadu dostane, až se postaví na kurt v Monterrey proti Dance Kovinic.Nebyla by to však pro ni snadná cesta do finále. Na tomto turnaji sestoupila hromada hvězd a očekává se, že konkurence bude na vrcholu.

Svitolina bude možná muset ve čtvrtfinále čelit pátému nasazenému a bývalému šampionovi US Open Sloane Stephensové, pokud se losování podle nasazených bodů skutečně nevyvíjí. Stephens letos nedokázala vyhrát ani jeden zápas na čtyřech turnajích a podobně jako Svitolina by zde chtěla ukončit sérii porážek.velikost tenisové rakety pro 10 let

Rebecca Petersonová, která na podzim získala několik titulů WTA, nedokázala tuto důvěru v nový rok vnést. Jako šesté semeno by se Švédka chtěla dostat přes Katerynu Kozlovou a přesunout se do semifinále, kde by se mohla setkat se Svitolinou nebo Stephensem.Druhá polovina losování je plná několika bývalých světových jedniček. Čtyřnásobná grandslamová šampionka Kim Clijstersová hraje svůj druhý turnaj po svém návratu do soutěžního tenisu po kruté prohře v prvním kole s Garbine Muguruza v Dubaji. Šestatřicetiletá žena, která také obdržela zástupný znak v Indian Wells, která se bude hrát ještě tento měsíc, potká ve svém otvíráku druhou nasazenou Johannu Kontu.

Victoria Azarenka je sedmé nasazené a vylosovala Tamaru Zidansek. Pokud dokáže překonat tuto překážku a Anastasia Potapova, potenciálně její soupeřka ve druhém kole, dvojnásobná vítězka Australian Open by mohla překračovat meče se známým nepřítelem v Clijsters, za předpokladu, že i Belgičanka může vyhrát její první dvě kola.Venus Williamsová byla také umístěna ve stejné části losování a stejně tak Yafan Wang, který má velmi dobrou šanci postoupit do semifinále z této poloviny losování.Zde je vše, co potřebujete vědět o Monterrey Open:

Turnaj: Otevřete GNP Seguros

Kategorie: WTA International

Město: Monterrey Mexiko

Místo: Sonoma Club

Odměna: 251 750 $

Rozpis turnaje: 2–8. Března 2020

jak hrát badminton na youtube

Živé televizní vysílání: V Indii nebude probíhat živé televizní vysílání

Živá skóre: Klikněte tady

Populární Problémy

Póza vrany pro dítě je variací pózy vrany, která pomáhá zlepšit rovnováhu a posílit ramena a paže. Pomáhá také protáhnout horní část zad a procvičit svaly jádra. Https://www.doyouyoga.com/baby-crow-pose/ Nejprve si projděte ...

Vánoční speciál CMA Country 2020 se koná v pondělí večer na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu.

Pohled na 3 nejúspěšnější hráče na prvním turnaji Masters 1000 v kalendáři.

Boise State a Boston College se snaží uzavřít sezonu vítězstvím v misi First Responder Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak si užít Feijoas. Feijoas jsou malé, zelené plody, které jsou také známé jako ananasová guava. V mnoha částech světa nejsou dobře známé, ale pokud k nim máte přístup, jsou lahodným doplňkem vašeho příjmu ovoce ....

Stephen Colbert bude opět hostit speciální volební večer v roce 2020. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma, pokud nemáte kabel.